VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Good goods s. r. o. v likvidácii

Bratislava - Ružinov

230 €tržby 2017−9 531 €strata 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 26. 8. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

230 €tržby 2017
−9 531 €strata 2017
  1. 17 : tržby 230 €, výsledok hospodárenia -9 531 €
  2. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -8 978 €
  3. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 255 €
  4. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  5. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  6. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  7. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  8. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -77 €
  9. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Good goods s. r. o. v likvidácii (IČO 50700642), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 4. 2. 2017 do 26. 8. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Good goods s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Good goods s. r. o.

Za rok 2017 má Good goods s. r. o. v závierke tržby 230 €, a výsledok hospodárenia −9 531 €.

Tržby 2017230 €
Výsledok hospodárenia 2017−9 531 €strata
Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 20250 €
Zisková marža 2017−4 143,9 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−22 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát Good goods s. r. o.

Súvaha Good goods s. r. o.

Všetky čísla zo závierok Good goods s. r. o. (9 rokov)
Čísla zo závierok Good goods s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €0 €———
2024—−77 €9 €9 €———
2023—−84 €282 €−17 100 €17 382 €——
2022—−84 €366 €−17 016 €17 382 €——
2021—−84 €380 €−16 932 €17 312 €——
2020—−84 €2 382 €−16 848 €19 230 €——
2019—−3 255 €2 466 €−16 764 €19 230 €−3 162 €—
2018—−8 978 €4 231 €−13 509 €17 740 €−8 762 €—
2017230 €−9 531 €3 969 €−4 531 €8 500 €−9 376 €−4 143,9 %

Riziko: zaplatí Good goods s. r. o.?

Peniaze od štátu: Good goods s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Good goods s. r. o.

Dátum vzniku Good goods s. r. o. je 4. 2. 2017. Závierky v registri máme od roku 2017.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/117167/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 230 € · majetok 3 969 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Good goods s. r. o. v odvetví administratívne a kancelárske služby

Good goods s. r. o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 34 285 € (10 988 závierok), Good goods s. r. o. má 230 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Good goods s. r. o. 2 782. z 2 808.

V odvetví v okrese Bratislava II6 069aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 988Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Good goods s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo Good goods s. r. o.: Bratislava - Ružinov

Good goods s. r. o. sídli na adrese Vietnamská 53, 821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví6 069okres Bratislava II
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Good goods s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

Good goods s. r. o. v likvidácii (IČO 50700642) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 2. 2017, zánik je v registri zapísaný ku dňu 26. 8. 2025, po 8 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 230 € a výsledok hospodárenia −9 531 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 82990
Vznik4. 2. 2017
Zánik26. 8. 2025
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Good goods s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Good goods s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Good goods s. r. o.

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II

KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk