PEGA BAU v.o.s.
Lomná · Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
3 000 €tržby 2025 ▼ 92 %−8 302 €strata 2025aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 18 : tržby 16 250 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 19 : tržby 17 100 €, výsledok hospodárenia -994 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 447 €
- 21 : tržby 11 000 €, výsledok hospodárenia -244 €
- 22 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia -3 €
- 23 : tržby 56 346 €, výsledok hospodárenia -51 €
- 24 : tržby 38 000 €, výsledok hospodárenia -3 728 €
- 25 : tržby 3 000 €, výsledok hospodárenia -8 302 €
PEGA BAU v.o.s. (IČO 50680943) mala v roku 2025 tržby 3 000 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PEGA BAU
V roku 2025 mala PEGA BAU priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Štatutári PEGA BAU
Podľa Registra právnických osôb konajú za PEGA BAU 6 štatutárov. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci PEGA BAU
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PEGA BAU
Za rok 2025 má PEGA BAU v závierke tržby 3 000 €, o 92,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 302 €. Závierky máme za 8 rokov (2018 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 56 346 €.
Výkaz ziskov a strát PEGA BAU
Najvyššie tržby: rok 2023, 56 346 €. Najnižšie: rok 2025, 3 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 000 € |
| 2024 | 38 000 € |
| 2023 | 56 346 € |
| 2022 | 6 000 € |
| 2021 | 11 000 € |
| 2020 | — |
| 2019 | 17 100 € |
| 2018 | 16 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −16 769 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 302 € |
| 2024 | −3 728 € |
| 2023 | −51 € |
| 2022 | −3 € |
| 2021 | −244 € |
| 2020 | −3 447 € |
| 2019 | −994 € |
| 2018 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PEGA BAU
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −9,8 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEGA BAU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +3,0 % |
| 2024 | −9,8 % | +2,2 % |
| 2023 | −0,1 % | +1,3 % |
| 2022 | 0,0 % | +1,5 % |
| 2021 | −2,2 % | +1,3 % |
| 2020 | — | +1,1 % |
| 2019 | −5,8 % | +1,1 % |
| 2018 | 0,0 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 4 roky, najviac v roku 2019 (+5,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −92,1 % |
| 2024 | −32,6 % |
| 2023 | +839,1 % |
| 2022 | −45,5 % |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | +5,2 % |
| 2018 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PEGA BAU
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 031 €, vlastné imanie −8 269 € a záväzky 14 300 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 031 € | −8 269 € | 14 300 € |
| 2024 | 14 333 € | 33 € | 14 300 € |
| 2023 | 16 361 € | 261 € | 16 100 € |
| 2022 | 1 712 € | 312 € | 1 400 € |
| 2021 | 315 € | 315 € | — |
| 2020 | 559 € | 559 € | — |
| 2019 | 7 016 € | 6 € | 7 010 € |
| 2018 | 16 250 € | 0 € | 16 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PEGA BAU (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 000 € | −8 302 € | 6 031 € | −8 269 € | 14 300 € | −520 € | −276,7 % |
| 2024 | 38 000 € | −3 728 € | 14 333 € | 33 € | 14 300 € | 285 € | −9,8 % |
| 2023 | 56 346 € | −51 € | 16 361 € | 261 € | 16 100 € | 2 808 € | −0,1 % |
| 2022 | 6 000 € | −3 € | 1 712 € | 312 € | 1 400 € | 490 € | 0,0 % |
| 2021 | 11 000 € | −244 € | 315 € | 315 € | — | 130 € | −2,2 % |
| 2020 | — | −3 447 € | 559 € | 559 € | — | −138 € | — |
| 2019 | 17 100 € | −994 € | 7 016 € | 6 € | 7 010 € | −683 € | −5,8 % |
| 2018 | 16 250 € | 0 € | 16 250 € | 0 € | 16 250 € | — | 0,0 % |
Riziko: zaplatí PEGA BAU?
Peniaze od štátu: PEGA BAU
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PEGA BAU
Dátum vzniku PEGA BAU je 21. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2018. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiVerejná obchodná spoločnosť · Sr/10320/L
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120450849 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018tržby 16 250 € · majetok 16 250 €
- Nový spoločník: PEGAtsp, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Jozef JurigaSpoločník
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 8, posledné tržby 3 000 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PEGA BAU
- Tesárstvo
- Stolárstvo
- Strechár
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Poskytovanie služieb v lesníctve
- Administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
PEGA BAU v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva
PEGA BAU je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 55 575 € (4 003 závierok), PEGA BAU má 3 000 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 872 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEGA BAU 98. z 99.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 288 €, polovica do 55 575 €, tri štvrtiny do 216 287 €; 10 % firiem má viac než 682 218 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 861 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 288 € |
| medián | 55 575 € |
| horný kvartil | 216 287 € |
| 10 % firiem má viac než | 682 218 € |
| PEGA BAU | 3 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PEGA BAU
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PEGA BAU s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEGA BAU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 000 € | 55 575 € |
| 2024 | 38 000 € | 53 742 € |
| 2023 | 56 346 € | 51 253 € |
| 2022 | 6 000 € | 49 675 € |
| 2021 | 11 000 € | 48 340 € |
| 2020 | — | 45 038 € |
| 2019 | 17 100 € | 48 008 € |
| 2018 | 16 250 € | 48 414 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PEGA BAU | 3 000 € |
|---|---|
| medián okresu Námestovo | 111 746 € |
| medián kraja | 67 400 € |
| medián Slovenska | 55 575 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Chmurka, s.r.o.Nová Bystrica · tržby 7 250 € (2025)
- SoRa WOOD s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 7 245 € (2025)
- MonikVD, s.r.o.Biely Kostol · tržby 7 233 € (2025)
- Less, s.r.o.Revúca · tržby 7 229 € (2023)
- THE WOODO s.r.o.Banská Bystrica · tržby 7 215 € (2020)
- TILER Group, s.r.o.Rabča · tržby 7 200 € (2025)
- allpool s. r. o.Matúškovo · tržby 7 182 € (2022)
- K-V Lesy s.r.o.Hriňová · tržby 7 180 € (2025)
- RS - Interiér s. r. o.Stupava · tržby 7 160 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEGA BAU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PEGA BAU: Lomná
PEGA BAU sídli na adrese Lomná 65, 029 54 Lomná, okres Námestovo. V obci Lomná je 215 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240.
Lomná: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›
PEGA BAU: IČO, sídlo a základné údaje
PEGA BAU v.o.s. (IČO 50680943) je verejná obchodná spoločnosť so sídlom v obci Lomná, okres Námestovo. Dátum vzniku je 21. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Jozef Juriga, Juraj Juriga a 4 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 000 € a výsledok hospodárenia −8 302 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Verejná obchodná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska (SK NACE 1623) |
| Vznik | 21. 2. 2017 |
| Obec | Lomná |
| Okres | Okres Námestovo |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) PEGA BAU v.o.s. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 000 €, typická firma odvetvia 55 575 € (medián z 4 003 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›
Sieť prepojení firmy PEGA BAU
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PEGA BAU
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PEGA BAU
- Tendre15súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 53 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 61 tis. €
- Výhry konkurentov66firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 10 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Lomnátypický nepokrytý dopyt 43 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen239 zmlúv za 3 roky · 2 434 378 € · naposledy 5. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, organizačná zložka Vihorlat91 zmlúv za 3 roky · 1 874 734 € · naposledy 9. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.71 zmlúv za 3 roky · 145 866 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 385 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Lomná
ELM Orava, s. r. o.Bývalí urbarialisti obce Lomná - pozemkové…Diamond Lomná, s. r. o.Te - mont, s.r.o.ĽubaLes, s. r. o.Všetky firmy v obci Lomná ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.23) v okrese Námestovo
Orava Schiff bau s.r.o.suMEGASTAV, s.r.o.MôjDom štúdio, s.r.o.VDD Orava, s.r.o.Stolárstvo Redon s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.