EEMG Pro, s. r. o., v likvidácii
Bratislava - Ružinov · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
77 309 €tržby 2019 ▼ 50 %+15 774 €zisk 2019v likvidácii od 2. 3. 2020
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 17 : tržby 220 094 €, výsledok hospodárenia -54 770 €
- 18 : tržby 154 115 €, výsledok hospodárenia -19 525 €
- 19 : tržby 77 309 €, výsledok hospodárenia 15 774 €
EEMG Pro, s. r. o., v likvidácii (IČO 50669761), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 18. 1. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EEMG Pro, s. r. o.
osobné náklady v roku 2019 boli 25 329 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 25 329 € | — |
| 2018 | — | 37 058 € | — |
| 2017 | — | 34 367 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Konateľ EEMG Pro, s. r. o.
Podľa Registra právnických osôb koná za EEMG Pro, s. r. o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník EEMG Pro, s. r. o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok EEMG Pro, s. r. o.
Za rok 2019 má EEMG Pro, s. r. o. v závierke tržby 77 309 €, o 49,8 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +15 774 €. Závierky máme za 3 roky (2017 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2017: 220 094 €.
Výkaz ziskov a strát EEMG Pro, s. r. o.
Najvyššie tržby: rok 2017, 220 094 €. Najnižšie: rok 2019, 77 309 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 77 309 € |
| 2018 | 154 115 € |
| 2017 | 220 094 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −58 521 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | 15 774 € |
| 2018 | −19 525 € |
| 2017 | −54 770 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EEMG Pro, s. r. o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,4 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EEMG Pro, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | +20,4 % | +2,2 % |
| 2018 | −12,7 % | +2,5 % |
| 2017 | −24,9 % | +4,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EEMG Pro, s. r. o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 5 088 €, vlastné imanie −53 020 € a záväzky 58 108 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 5 088 € | −53 020 € | 58 108 € |
| 2018 | 29 506 € | −68 793 € | 98 299 € |
| 2017 | 28 414 € | −49 270 € | 77 684 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EEMG Pro, s. r. o. (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 77 309 € | 15 774 € | 5 088 € | −53 020 € | 58 108 € | −7 510 € | +20,4 % |
| 2018 | 154 115 € | −19 525 € | 29 506 € | −68 793 € | 98 299 € | 32 979 € | −12,7 % |
| 2017 | 220 094 € | −54 770 € | 28 414 € | −49 270 € | 77 684 € | −19 930 € | −24,9 % |
Riziko: zaplatí EEMG Pro, s. r. o.?
Peniaze od štátu: EEMG Pro, s. r. o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EEMG Pro, s. r. o.
Dátum vzniku EEMG Pro, s. r. o. je 18. 1. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Jason - sk, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/182414/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 220 094 € · majetok 28 414 €
- Nový štatutár: Jan BlechaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Jason - sk, s. r. o., odvtedy EEMG Pro, s. r. o., v likvidácii.
- Nový spoločník: TRIGA TRADE s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EEMG Pro, s. r. o.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prenájom hnuteľných vecí
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby požičovní
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Prevádzkovanie výdajne stravy
- Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
EEMG Pro, s. r. o. v odvetví administratívne a kancelárske služby
EEMG Pro, s. r. o. je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 025 € (12 779 závierok), EEMG Pro, s. r. o. má 77 309 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EEMG Pro, s. r. o. 1 148. z 2 808.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 11 208 €, polovica do 37 025 €, tri štvrtiny do 118 571 €; 10 % firiem má viac než 414 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 460 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 11 208 € |
| medián | 37 025 € |
| horný kvartil | 118 571 € |
| 10 % firiem má viac než | 414 401 € |
| EEMG Pro, s. r. o. | 77 309 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EEMG Pro, s. r. o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EEMG Pro, s. r. o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EEMG Pro, s. r. o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 77 309 € | 37 025 € |
| 2018 | 154 115 € | 36 740 € |
| 2017 | 220 094 € | 34 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| EEMG Pro, s. r. o. | 77 309 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 49 688 € |
| medián kraja | 41 695 € |
| medián Slovenska | 37 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Winterklinik s.r.o.Senica · tržby 181 506 € (2025)
- Leiter Advertising, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 468 € (2025)
- Sulli s. r. o.Kežmarok · tržby 181 416 € (2025)
- StarDOS s.r.o.Trenčín · tržby 181 361 € (2025)
- Tréner ľudí s. r. o.Ľubica · tržby 181 329 € (2025)
- Števlík, s. r. o.Oravská Lesná · tržby 181 294 € (2025)
- EUROPE AUTOMOTIWE s. r. o.Svätý Peter · tržby 181 241 € (2025)
- Prostoxx, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 225 € (2025)
- APOPHIS s. r. o.Omšenie · tržby 181 224 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EEMG Pro, s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EEMG Pro, s. r. o.: Bratislava - Ružinov
EEMG Pro, s. r. o. sídli na adrese Sedmokrásková 6, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 638 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
EEMG Pro, s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje
EEMG Pro, s. r. o., v likvidácii (IČO 50669761) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 18. 1. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Jan Blecha. Za rok 2019 sú v závierke tržby 77 309 € a výsledok hospodárenia +15 774 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 1. 2017 |
| Skoršie názvy | Jason - sk, s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) EEMG Pro, s. r. o., v likvidácii má vyššie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 77 309 €, typická firma odvetvia 37 025 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 12 779 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy EEMG Pro, s. r. o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EEMG Pro, s. r. o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EEMG Pro, s. r. o.
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HNG Trade, s.r.o., v likvidáciiKuopio Plus s.r.o., v likvidáciiBEREHAL Agency s. r. o.NOKER PRO, s.r.o., v likvidáciiDMX Trade s. r. o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava II
KTS ENGINEERING s.r.o.Berlin-Chemie / A. Menarini Distribution…Benefit Systems Slovakia s.r.o.UMAKOV Group, a. s.SMITH & DUST, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.