VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

FRAHOS s. r. o.

Sobrance · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

2 511 842 €tržby 2025 ▲ 19 %+146 520 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 511 842 €tržby 2025 ▲ 19 %
+146 520 €zisk 2025
  1. 17 : tržby 436 894 €, výsledok hospodárenia -15 837 €
  2. 18 : tržby 904 823 €, výsledok hospodárenia 22 786 €
  3. 19 : tržby 1 495 193 €, výsledok hospodárenia 68 176 €
  4. 20 : tržby 1 288 625 €, výsledok hospodárenia 79 377 €
  5. 21 : tržby 1 527 630 €, výsledok hospodárenia 136 047 €
  6. 22 : tržby 1 840 373 €, výsledok hospodárenia 120 741 €
  7. 23 : tržby 2 073 031 €, výsledok hospodárenia 128 485 €
  8. 24 : tržby 2 116 172 €, výsledok hospodárenia 119 888 €
  9. 25 : tržby 2 511 842 €, výsledok hospodárenia 146 520 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

FRAHOS s. r. o. (IČO 50667785) mala v roku 2025 tržby 2 511 842 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci FRAHOS

V roku 2025 mala FRAHOS priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 137 354 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 421 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Sobrance bola v roku 2025 980 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ FRAHOS

Podľa Registra právnických osôb koná za FRAHOS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník FRAHOS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch FRAHOS
Podiely spoločníkov na vkladoch FRAHOS Mgr. František Horňák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. František Horňák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. František Horňák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. František Horňákod 17. 1. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok FRAHOS

Za rok 2025 má FRAHOS v závierke tržby 2 511 842 €, o 18,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +146 520 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 2 511 842 €.

Tržby 20252,51 mil. €▲ +18,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025147 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20251,36 mil. €
Vlastné imanie 20251,17 mil. €
Záväzky 2025198 tis. €14,5 % majetku
Pridaná hodnota 2025354 tis. €
Zisková marža 2025+5,8 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 9 rokov806 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát FRAHOS

Súvaha FRAHOS

Všetky čísla zo závierok FRAHOS (9 rokov)
Čísla zo závierok FRAHOS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 511 842 €146 520 €1 363 278 €1 165 200 €198 078 €353 549 €+5,8 %
20242 116 172 €119 888 €1 142 970 €1 018 681 €124 289 €317 764 €+5,7 %
20232 073 031 €128 485 €1 109 744 €898 792 €210 952 €326 296 €+6,2 %
20221 840 373 €120 741 €949 440 €770 308 €179 132 €254 864 €+6,6 %
20211 527 630 €136 047 €832 592 €649 566 €183 026 €255 961 €+8,9 %
20201 288 625 €79 377 €771 762 €599 934 €171 828 €214 447 €+6,2 %
20191 495 193 €68 176 €724 791 €520 557 €204 234 €193 768 €+4,6 %
2018904 823 €22 786 €658 931 €452 381 €206 550 €133 692 €+2,5 %
2017436 894 €−15 837 €598 310 €429 596 €168 714 €40 128 €−3,6 %

Riziko: zaplatí FRAHOS?

FRAHOS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom FRAHOS z rokov 2017 až 2026.

Zmluvy so štátom13Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20177. 11. 2017

História firmy FRAHOS

Dátum vzniku FRAHOS je 17. 1. 2017, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2017.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40571/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120414230
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 17. 1. 2017.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 436 894 € · majetok 598 310 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 2 511 842 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti FRAHOS

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Sťahovacie služby
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

FRAHOS v odvetví administratívne a kancelárske služby

FRAHOS je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), FRAHOS má 2 511 842 €, čo je 60-násobok mediánu. V okrese Sobrance je v tomto odvetví 92 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FRAHOS 2. z 28.

V odvetví v okrese Sobrance92aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FRAHOS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Sobrance ›

Sídlo FRAHOS: Sobrance

FRAHOS sídli na adrese Hollého 212/36, 073 01 Sobrance, okres Sobrance. V obci Sobrance je 739 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 744. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Sobrance739aktívnych
Subjektov v okrese Sobrance2 744aktívnych
V tom istom odvetví92okres Sobrance
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Sobrance: obyvatelia a dáta ›Okres Sobrance ›Adresár firiem v okrese Sobrance ›

FRAHOS: IČO, sídlo a základné údaje

FRAHOS s. r. o. (IČO 50667785) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sobrance, okres Sobrance. Dátum vzniku je 17. 1. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Mgr. František Horňák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 511 842 € a výsledok hospodárenia +146 520 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 1. 2017
ObecSobrance
OkresOkres Sobrance
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) FRAHOS s. r. o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 511 842 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 60-násobok mediánu (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Sobrance ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Sobrance ›

Sieť prepojení firmy FRAHOS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FRAHOS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu FRAHOS

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Sobrancetypický nepokrytý dopyt 253 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TILSOB s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Sobrance

SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o.Cylinder Factory s.r.o.M.A.D.D. FRUIT, s.r.o.KAMION EUROTRANS, s. r. o.TAMALEX s.r.o.Všetky firmy v obci Sobrance ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Sobrance

Apex Energy SK s. r. o.TOCARINDUSTRIESERVICE s.r.o.RH Commerce s. r. o.WESTIERI MANUFACTURING s.r.o.ERHA s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk