VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

IMMO s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Ostatné čistiace činnosti

800 €tržby 2025−40 716 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

800 €tržby 2025
−40 716 €strata 2025
  1. 17 : tržby 23 409 €, výsledok hospodárenia -553 €
  2. 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -3 323 €
  3. 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -2 209 €
  4. 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -4 149 €
  5. 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -8 149 €
  6. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -7 180 €
  7. 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -30 415 €
  8. 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -22 277 €
  9. 25 : tržby 800 €, výsledok hospodárenia -40 716 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IMMO s.r.o. (IČO 50664468) mala v roku 2025 tržby 800 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci IMMO

IMMO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 280 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ IMMO

Podľa Registra právnických osôb koná za IMMO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník IMMO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IMMO
Podiely spoločníkov na vkladoch IMMO Jakub Chudík 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jakub Chudík: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jakub Chudík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jakub Chudíkod 12. 5. 2017 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok IMMO

Za rok 2025 má IMMO v závierke tržby 800 €, a výsledok hospodárenia −40 716 €. Závierky máme za 9 rokov (2017 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 23 409 €.

Tržby 2025800 €
Výsledok hospodárenia 2025−41 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20258,45 mil. €
Vlastné imanie 2025−114 tis. €
Záväzky 20258,56 mil. €101,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025282 tis. €
Zisková marža 2025−5 089,5 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 9 rokov−119 tis. €2017 až 2025

Výkaz ziskov a strát IMMO

Súvaha IMMO

Všetky čísla zo závierok IMMO (9 rokov)
Čísla zo závierok IMMO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025800 €−40 716 €8 447 851 €−113 972 €8 561 823 €281 663 €−5 089,5 %
20240 €−22 277 €1 152 677 €−73 256 €1 225 933 €−16 358 €—
20230 €−30 415 €109 452 €−50 980 €160 432 €−22 176 €—
20220 €−7 180 €86 361 €−20 562 €106 923 €−3 292 €—
20210 €−8 149 €52 866 €−13 382 €66 248 €−4 783 €—
20200 €−4 149 €35 675 €−5 233 €40 908 €−1 697 €—
20190 €−2 209 €3 259 €−1 085 €4 344 €−1 033 €—
20180 €−3 323 €2 189 €1 124 €1 065 €−1 274 €—
201723 409 €−553 €13 303 €4 447 €8 856 €−1 010 €−2,4 %

Riziko: zaplatí IMMO?

IMMO a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom IMMO v objeme 29 579 € z rokov 2023 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Popradská energetická spoločnosť, s.r.o.: 29 579 € v 3 zmluvách.

Zmluvy so štátom9Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv30 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202319. 7. 2023

História firmy IMMO

Dátum vzniku IMMO je 1. 2. 2017, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: CCW 2 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/117018/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 23 409 € · majetok 13 303 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým CCW 2 s.r.o., odvtedy IMMO s.r.o.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120440058
  5. Nový spoločník: Jakub ChudíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Poprad. Firma vznikla 1. 2. 2017.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 9, posledné tržby 800 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IMMO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vedenie účtovníctva
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

IMMO v odvetví služby pre budovy a úprava krajiny

IMMO je v registri v odvetví Služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81), činnosť ostatné čistiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 440 € (4 582 závierok), IMMO má 800 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 226 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IMMO 411. z 420.

V odvetví v okrese Bratislava II1 226aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 582Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia46 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IMMO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Sídlo IMMO: Bratislava - Ružinov

IMMO sídli na adrese Rezedová 29, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 869aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví1 226okres Bratislava II
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

IMMO: IČO, sídlo a základné údaje

IMMO s.r.o. (IČO 50664468) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 1. 2. 2017, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Jakub Chudík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 800 € a výsledok hospodárenia −40 716 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné čistiace činnosti (SK NACE 8123)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 2. 2017
Skoršie názvyCCW 2 s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví služby pre budovy a úprava krajiny (SK NACE 81) IMMO s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 800 €, typická firma odvetvia 46 440 € (medián z 4 582 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Služby pre budovy a úprava krajiny: tržby a mzdy ›Služby pre budovy a úprava krajiny v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy IMMO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IMMO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu IMMO

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 203 tis. €
  • Končiace zmluvy68zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov87firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 138 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 81.29) v okrese Bratislava II

EDYMAX Facility Management SERPM Service SK s.r.o.SERVIS s.r.o.Clearance, s. r. o.Ružinovský podnik verejno - prospešných…

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk