OTC Slovakia
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk
OTC Slovakia: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
OTC Slovakia (IČO 50646249), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 21. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár OTC Slovakia
Podľa Registra právnických osôb koná za OTC Slovakia 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok OTC Slovakia
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát OTC Slovakia
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 5 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 860 € |
| 2024 | −24 883 € |
| 2023 | 1 675 € |
| 2022 | 9 863 € |
| 2021 | 7 009 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OTC Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 133 836 €, vlastné imanie 82 840 € a záväzky 50 996 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 133 836 € | 82 840 € | 50 996 € |
| 2024 | 71 874 € | 70 980 € | 894 € |
| 2023 | 96 082 € | 95 864 € | 218 € |
| 2022 | 94 407 € | 94 189 € | 218 € |
| 2021 | 84 543 € | 84 326 € | 217 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OTC Slovakia (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 11 860 € | 133 836 € | 82 840 € | 50 996 € | — | — |
| 2024 | — | −24 883 € | 71 874 € | 70 980 € | 894 € | — | — |
| 2023 | — | 1 675 € | 96 082 € | 95 864 € | 218 € | — | — |
| 2022 | — | 9 863 € | 94 407 € | 94 189 € | 218 € | — | — |
| 2021 | — | 7 009 € | 84 543 € | 84 326 € | 217 € | — | — |
Riziko: zaplatí OTC Slovakia?
Peniaze od štátu: OTC Slovakia
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy OTC Slovakia
Dátum vzniku OTC Slovakia je 21. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Cleared Slovakia. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-50303
- Zmena obchodného menaPredtým Cleared Slovakia, odvtedy OTC Slovakia.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2120428453 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 84 543 €
- Nový štatutár: Róbert ŠalvataIný štatutárny orgán
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OTC Slovakia
- iné združenia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
OTC Slovakia v odvetví členské organizácie
OTC Slovakia je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 629 aktívnych subjektov.
Sídlo OTC Slovakia: Bratislava - Staré Mesto
OTC Slovakia sídli na adrese Mýtna 42, 811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
OTC Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
OTC Slovakia (IČO 50646249) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 21. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Róbert Šalvata.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 21. 12. 2016 |
| Skoršie názvy | Cleared Slovakia |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy OTC Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OTC Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OTC Slovakia
- Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 859 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
J & R INSPIRE, spol. s r.o.OhniQ s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava I
LITA, autorská spoločnosťDotyk tancaALIANCIA STARÁ TRŽNICA - občianske združenieVzdelávacie centrum PopuloAkadémia LEAF - LEAF Academy
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.