VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

REE s.r.o.

Košice - Ťahanovce · Všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.

453 221 €tržby 2025 ▲ 46 %+463 223 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

453 221 €tržby 2025 ▲ 46 %
+463 223 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -477 €
  2. 17 : tržby 170 085 €, výsledok hospodárenia 82 603 €
  3. 18 : tržby 223 700 €, výsledok hospodárenia 97 669 €
  4. 19 : tržby 197 089 €, výsledok hospodárenia 68 954 €
  5. 20 : tržby 208 596 €, výsledok hospodárenia 22 218 €
  6. 21 : tržby 122 758 €, výsledok hospodárenia 30 078 €
  7. 22 : tržby 212 534 €, výsledok hospodárenia 61 018 €
  8. 23 : tržby 516 440 €, výsledok hospodárenia 216 788 €
  9. 24 : tržby 310 930 €, výsledok hospodárenia 170 807 €
  10. 25 : tržby 453 221 €, výsledok hospodárenia 463 223 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

REE s.r.o. (IČO 50625837) mala v roku 2025 tržby 453 221 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci REE

V roku 2025 mala REE priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 30 695 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia REE

Podľa Registra právnických osôb konajú za REE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník REE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch REE
Podiely spoločníkov na vkladoch REE Ing. Rastislav Turis 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Rastislav Turis: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Rastislav Turis100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Rastislav Turisod 17. 12. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok REE

Za rok 2025 má REE v závierke tržby 453 221 €, o 45,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +463 223 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 516 440 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 71 092 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025453 tis. €▲ +45,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025463 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025739 tis. €
Vlastné imanie 2025523 tis. €
Záväzky 2025216 tis. €29,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025376 tis. €
Zisková marža 2025+102,2 %medián odvetvia +9,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov1,21 mil. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov71 tis. €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát REE

Súvaha REE

Všetky čísla zo závierok REE (10 rokov)
Čísla zo závierok REE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025453 221 €463 223 €738 835 €523 018 €215 817 €376 201 €+102,2 %
2024310 930 €170 807 €93 812 €230 602 €−136 790 €241 419 €+54,9 %
2023516 440 €216 788 €386 525 €276 583 €109 942 €271 741 €+42,0 %
2022212 534 €61 018 €187 618 €120 813 €66 805 €138 611 €+28,7 %
2021122 758 €30 078 €144 206 €89 873 €54 333 €70 249 €+24,5 %
2020208 596 €22 218 €152 375 €82 013 €70 362 €82 921 €+10,7 %
2019197 089 €68 954 €183 561 €118 749 €64 812 €139 954 €+35,0 %
2018223 700 €97 669 €78 249 €32 669 €45 580 €170 561 €+43,7 %
2017170 085 €82 603 €145 501 €87 126 €58 375 €132 795 €+48,6 %
2016—−477 €4 523 €4 523 €—−159 €—

Riziko: zaplatí REE?

Peniaze od štátu: REE

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy REE

Dátum vzniku REE je 17. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: REE , s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40420/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 4 523 €
  3. Nový štatutár: Ing. Rastislav TurisKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120405166
  5. Zmena obchodného menaPredtým REE , s.r.o., odvtedy REE s.r.o.
  6. Nový spoločník: Ing. Rastislav TurisSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 453 221 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti REE

  • Výkon činnosti energetického audítora
  • Poskytovanie energetickej služby s garantovanou úsporou energie
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Poskytovanie sociálnych služieb
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby, priesku trhu a verejnej mienky
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

REE v odvetví ostatné odborné a technické činnosti

REE je v registri v odvetví Ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74), činnosť všetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (3 757 závierok), REE má 453 221 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je REE 5. z 89.

V odvetví v okrese Košice I307aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 757Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+9,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb REE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice I ›

Sídlo REE: Košice - Ťahanovce

REE sídli na adrese Pri Hrušove 2920/12, 040 13 Košice - mestská časť Ťahanovce, okres Košice I. V obci Košice - Ťahanovce je 616 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502.

Subjektov v obci Košice - Ťahanovce616aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 502aktívnych
V tom istom odvetví307okres Košice I

Košice - Ťahanovce: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

REE: IČO, sídlo a základné údaje

REE s.r.o. (IČO 50625837) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Ťahanovce, okres Košice I. Dátum vzniku je 17. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Ing. Juraj Horňák a Ing. Rastislav Turis. Za rok 2025 sú v závierke tržby 453 221 € a výsledok hospodárenia +463 223 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVšetky ostatné odborné, vedecké a technické činnosti i. n. (SK NACE 7499)
Základné imanie5 000 €
Vznik17. 12. 2016
Skoršie názvyREE , s.r.o.
ObecKošice - Ťahanovce
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov71 092 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné odborné a technické činnosti (SK NACE 74) REE s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 453 221 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 3 757 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Ostatné odborné a technické činnosti: tržby a mzdy ›Ostatné odborné a technické činnosti v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy REE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu REE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu REE

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 209 tis. €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 192 tis. €
  • Končiace zmluvy158zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Výhry konkurentov125firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 300 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v obci Košice - Ťahanovcetypický nepokrytý dopyt 460 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Smart Energy Contractor SEC, a.s.ENERGODATA spol. s r.o.BIOINŠTITÚT s.r.o.ENERGODATA Group a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Ťahanovce

Howe Slovensko s.r.oASUAN a.s.Industrial Services Prešov, s.r.o.OP AUTO s.r.o.INSPECT s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Ťahanovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 74.90) v okrese Košice I

AGENTÚRA DAISY, s.r.o.RAFINERKA s.r.o.IRES R + R s.r.o.HoRe s. r. o.VS Stones, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk