PEHU s. r. o.
Galanta · Zemné práce
57 415 €tržby 2023 ▲ 132 %−17 668 €strata 2023aktívna 9 rokov6 zamestnancov (2023)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 1 478 €, výsledok hospodárenia -22 €
- 17 : tržby 20 649 €, výsledok hospodárenia 369 €
- 18 : tržby 21 408 €, výsledok hospodárenia -156 €
- 19 : tržby 30 749 €, výsledok hospodárenia 1 316 €
- 20 : tržby 16 615 €, výsledok hospodárenia 4 747 €
- 21 : tržby 22 350 €, výsledok hospodárenia 11 983 €
- 22 : tržby 24 772 €, výsledok hospodárenia -2 026 €
- 23 : tržby 57 415 €, výsledok hospodárenia -17 668 €
PEHU s. r. o. (IČO 50616641), sídlo Galanta, je v registri zapísaná od 13. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PEHU
V roku 2023 mala PEHU priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 32 472 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 334 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Galanta bola v roku 2023 1 019 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | 6 | 32 472 € | — |
| 2021 | — | 1 778 € | — |
| 2020 | — | 4 679 € | — |
| 2019 | — | 2 072 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2023 a priemerná hrubá mzda
- PEHU, odhad zo závierky334 €
- Stavebníctvo v okrese Galanta1 019 €
- Všetky odvetvia v okrese Galanta1 400 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 385 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,352 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2023, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2023 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2023 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ PEHU
Podľa Registra právnických osôb koná za PEHU 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník PEHU
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Florin SK s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Florin SK s. r. o.od 5. 3. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok PEHU
Za rok 2023 má PEHU v závierke tržby 57 415 €, o 131,8 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −17 668 €. Závierky máme za 8 rokov (2016 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2023: 57 415 €.
Výkaz ziskov a strát PEHU
Najvyššie tržby: rok 2023, 57 415 €. Najnižšie: rok 2016, 1 478 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2023 | 57 415 € |
| 2022 | 24 772 € |
| 2021 | 22 350 € |
| 2020 | 16 615 € |
| 2019 | 30 749 € |
| 2018 | 21 408 € |
| 2017 | 20 649 € |
| 2016 | 1 478 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 4 rokoch z 8 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 457 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2023 | −17 668 € |
| 2022 | −2 026 € |
| 2021 | 11 983 € |
| 2020 | 4 747 € |
| 2019 | 1 316 € |
| 2018 | −156 € |
| 2017 | 369 € |
| 2016 | −22 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PEHU
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −30,8 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEHU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | −30,8 % | +2,0 % |
| 2022 | −8,2 % | +1,7 % |
| 2021 | +53,6 % | +1,6 % |
| 2020 | +28,6 % | +1,6 % |
| 2019 | +4,3 % | +1,9 % |
| 2018 | −0,7 % | +2,3 % |
| 2017 | +1,8 % | +3,3 % |
| 2016 | −1,5 % | +3,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 6 rokov, najviac v roku 2023 (+131,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2023 | +131,8 % |
| 2022 | +10,8 % |
| 2021 | +34,5 % |
| 2020 | −46,0 % |
| 2019 | +43,6 % |
| 2018 | +3,7 % |
| 2017 | +1 297,1 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PEHU
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2023 mala súvaha majetok 11 205 €, vlastné imanie 3 378 € a záväzky 7 827 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2023 | 11 205 € | 3 378 € | 7 827 € |
| 2022 | 31 208 € | 21 046 € | 10 162 € |
| 2021 | 35 444 € | 22 886 € | 12 558 € |
| 2020 | 35 761 € | 10 902 € | 24 859 € |
| 2019 | 8 633 € | 6 154 € | 2 479 € |
| 2018 | 5 529 € | 5 191 € | 338 € |
| 2017 | 5 827 € | 5 347 € | 480 € |
| 2016 | 4 978 € | 4 978 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PEHU (8 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 57 415 € | −17 668 € | 11 205 € | 3 378 € | 7 827 € | 20 605 € | −30,8 % |
| 2022 | 24 772 € | −2 026 € | 31 208 € | 21 046 € | 10 162 € | 3 229 € | −8,2 % |
| 2021 | 22 350 € | 11 983 € | 35 444 € | 22 886 € | 12 558 € | 20 663 € | +53,6 % |
| 2020 | 16 615 € | 4 747 € | 35 761 € | 10 902 € | 24 859 € | 15 090 € | +28,6 % |
| 2019 | 30 749 € | 1 316 € | 8 633 € | 6 154 € | 2 479 € | 4 749 € | +4,3 % |
| 2018 | 21 408 € | −156 € | 5 529 € | 5 191 € | 338 € | 376 € | −0,7 % |
| 2017 | 20 649 € | 369 € | 5 827 € | 5 347 € | 480 € | 849 € | +1,8 % |
| 2016 | 1 478 € | −22 € | 4 978 € | 4 978 € | — | −22 € | −1,5 % |
Riziko: zaplatí PEHU?
Peniaze od štátu: PEHU
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PEHU
Dátum vzniku PEHU je 13. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Gazo s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38894/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 1 478 € · majetok 4 978 €
- Zmena obchodného menaPredtým Gazo s.r.o., odvtedy PEHU s. r. o.
- Nový štatutár: Dominik HlaváčKonateľ
- Nový spoločník: Florin SK s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PEHU
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
PEHU v odvetví špecializované stavebné práce
PEHU je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť zemné práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 84 804 € (12 841 závierok), PEHU má 57 415 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 2 614 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEHU 179. z 296.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 360 €, polovica do 84 804 €, tri štvrtiny do 305 296 €; 10 % firiem má viac než 933 518 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 283 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 360 € |
| medián | 84 804 € |
| horný kvartil | 305 296 € |
| 10 % firiem má viac než | 933 518 € |
| PEHU | 57 415 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PEHU
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PEHU s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEHU | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2023 | 57 415 € | 84 804 € |
| 2022 | 24 772 € | 86 381 € |
| 2021 | 22 350 € | 76 841 € |
| 2020 | 16 615 € | 75 514 € |
| 2019 | 30 749 € | 86 111 € |
| 2018 | 21 408 € | 83 125 € |
| 2017 | 20 649 € | 79 649 € |
| 2016 | 1 478 € | 74 208 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| PEHU | 57 415 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 90 395 € |
| medián kraja | 87 658 € |
| medián Slovenska | 84 804 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AGZO s. r. o.Zavar · tržby 137 131 € (2025)
- AB-stav22 s. r. o.Trenčín · tržby 137 057 € (2025)
- BeFi s. r. o.Šarišské Michaľany · tržby 137 048 € (2025)
- Rudent, s. r. o.Skalité · tržby 137 039 € (2025)
- Luthor s. r. o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 137 029 € (2025)
- DaňkoEnergy s. r. o.Trstená · tržby 137 021 € (2024)
- oneTwo s.r.o.Nitra · tržby 137 012 € (2025)
- ROTMAS, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 136 876 € (2025)
- REAL-VOKUP s.r.o.Šaľa · tržby 136 875 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEHU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PEHU: Galanta
PEHU sídli na adrese Z. Kodálya 788, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 527 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 42 aktívnych subjektov.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
PEHU: IČO, sídlo a základné údaje
PEHU s. r. o. (IČO 50616641) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 13. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Dominik Hlaváč. Za rok 2023 sú v závierke tržby 57 415 € a výsledok hospodárenia −17 668 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Zemné práce (SK NACE 4312) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 12. 2016 |
| Skoršie názvy | Gazo s.r.o. |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) PEHU s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 57 415 €, typická firma odvetvia 84 804 € (medián z 12 841 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy PEHU
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PEHU
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PEHU
- Tendre120súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy71zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 11 tis. €
- Výhry konkurentov500firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 208 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.996 zmlúv za 3 roky · 1 188 601 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny395 zmlúv za 3 roky · 7 399 472 € · naposledy 9. 10. 2026LESY Slovenskej republiky, štátny podnik, OZ Sever143 zmlúv za 3 roky · 3 134 559 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DOPONUS, s.r.o.PHL Log s. r. o.Enjoi Slovakia s. r. o.ROLFIN, s.r.o.Szabo Holding s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.12) v okrese Galanta
PH Galanta s.r.o.HANES Trading s.r.o.NORDEN, s.r.o.FERDA-BAU s.r.o.Technology Concept s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.