TMTrading, s.r.o.
Trstená · Počítačové programovanie
85 360 €tržby 2021 ▲ 74 %+15 177 €zisk 2021aktívna 9 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 757 €
- 18 : tržby 32 000 €, výsledok hospodárenia 177 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -182 €
- 20 : tržby 49 000 €, výsledok hospodárenia 31 492 €
- 21 : tržby 85 360 €, výsledok hospodárenia 15 177 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -24 622 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 515 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -599 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -496 €
TMTrading, s.r.o. (IČO 50608665), sídlo Trstená, je v registri zapísaná od 10. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 11. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci TMTrading
V roku 2025 mala TMTrading priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 142 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 142 € | — |
| 2021 | — | 9 656 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Konateľ TMTrading
Podľa Registra právnických osôb koná za TMTrading 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.
Spoločník TMTrading
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.
Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›Tržby, zisk a majetok TMTrading
Za rok 2021 má TMTrading v závierke tržby 85 360 €, o 74,2 % viac než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +15 177 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 85 360 €.
Výkaz ziskov a strát TMTrading
Najvyššie tržby: rok 2021, 85 360 €. Najnižšie: rok 2018, 32 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | 85 360 € |
| 2020 | 49 000 € |
| 2019 | — |
| 2018 | 32 000 € |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 6 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: −4 325 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −496 € |
| 2024 | −599 € |
| 2023 | −12 515 € |
| 2022 | −24 622 € |
| 2021 | 15 177 € |
| 2020 | 31 492 € |
| 2019 | −182 € |
| 2018 | 177 € |
| 2017 | −12 757 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TMTrading
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,8 %, medián odvetvia +9,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TMTrading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +19,3 % |
| 2024 | — | +12,5 % |
| 2023 | — | +10,7 % |
| 2022 | — | +9,7 % |
| 2021 | +17,8 % | +9,4 % |
| 2020 | +64,3 % | +9,1 % |
| 2019 | — | +6,5 % |
| 2018 | +0,6 % | +6,6 % |
| 2017 | — | +7,7 % |
| 2016 | — | +7,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TMTrading
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 101 €, vlastné imanie 6 761 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 101 € | 6 761 € | 340 € |
| 2024 | 5 054 € | 7 258 € | −2 204 € |
| 2023 | 2 857 € | 2 857 € | — |
| 2022 | 2 546 € | 22 047 € | −19 501 € |
| 2021 | 8 581 € | 46 670 € | −38 089 € |
| 2020 | 43 461 € | 31 492 € | 11 969 € |
| 2019 | 1 467 € | −182 € | 1 649 € |
| 2018 | 1 469 € | −12 580 € | 14 049 € |
| 2017 | 23 815 € | −12 757 € | 36 572 € |
| 2016 | 9 000 € | 5 000 € | 4 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TMTrading (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −496 € | 7 101 € | 6 761 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −599 € | 5 054 € | 7 258 € | −2 204 € | −103 € | — |
| 2023 | — | −12 515 € | 2 857 € | 2 857 € | — | −12 371 € | — |
| 2022 | — | −24 622 € | 2 546 € | 22 047 € | −19 501 € | −24 304 € | — |
| 2021 | 85 360 € | 15 177 € | 8 581 € | 46 670 € | −38 089 € | 28 372 € | +17,8 % |
| 2020 | 49 000 € | 31 492 € | 43 461 € | 31 492 € | 11 969 € | 36 613 € | +64,3 % |
| 2019 | — | −182 € | 1 467 € | −182 € | 1 649 € | −50 € | — |
| 2018 | 32 000 € | 177 € | 1 469 € | −12 580 € | 14 049 € | 820 € | +0,6 % |
| 2017 | — | −12 757 € | 23 815 € | −12 757 € | 36 572 € | −13 980 € | — |
| 2016 | — | — | 9 000 € | 5 000 € | 4 000 € | — | — |
Riziko: zaplatí TMTrading?
Peniaze od štátu: TMTrading
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TMTrading
Dátum vzniku TMTrading je 10. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/74920/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 9 000 €
- Nový spoločník: Ing. Tibor KolejákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TMTrading
- počítačové služby
- administratívne služby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- reklamné a marketingové služby
- prenájom hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026.
TMTrading v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
TMTrading je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 46 816 € (8 385 závierok), TMTrading má 85 360 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Tvrdošín je v tomto odvetví 125 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TMTrading 14. z 50.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 167 €, polovica do 46 816 €, tri štvrtiny do 107 637 €; 10 % firiem má viac než 413 328 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 832 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 167 € |
| medián | 46 816 € |
| horný kvartil | 107 637 € |
| 10 % firiem má viac než | 413 328 € |
| TMTrading | 85 360 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- TMTrading
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TMTrading s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TMTrading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 53 932 € |
| 2024 | — | 50 012 € |
| 2023 | — | 49 289 € |
| 2022 | — | 48 668 € |
| 2021 | 85 360 € | 46 816 € |
| 2020 | 49 000 € | 45 727 € |
| 2019 | — | 45 067 € |
| 2018 | 32 000 € | 43 683 € |
| 2017 | — | 42 311 € |
| 2016 | — | 41 377 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| TMTrading | 85 360 € |
|---|---|
| medián okresu Tvrdošín | 51 611 € |
| medián kraja | 43 206 € |
| medián Slovenska | 46 816 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Smartiance, s. r. o.Trenčín · tržby 208 719 € (2025)
- Smart Brands s.r.o.Prievidza · tržby 208 618 € (2025)
- HYDRA Computer s.r.o.Trnava · tržby 208 572 € (2025)
- MGROUP, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 563 € (2025)
- PS Software s.r.o.Partizánske · tržby 208 055 € (2024)
- AVALEX s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 207 677 € (2025)
- IZOCOM s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 207 424 € (2025)
- innovateIT Digital Solutions, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 207 330 € (2025)
- Wallis Consulting Slovakia, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 207 173 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TMTrading, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo TMTrading: Trstená
TMTrading sídli na adrese Ulica Československej armády 134, 028 01 Trstená, okres Tvrdošín. V obci Trstená je 1 368 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 752.
Trstená: obyvatelia a dáta ›Okres Tvrdošín ›Adresár firiem v okrese Tvrdošín ›
TMTrading: IČO, sídlo a základné údaje
TMTrading, s.r.o. (IČO 50608665) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstená, okres Tvrdošín. Dátum vzniku je 10. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ing. Tibor Koleják. Za rok 2021 sú v závierke tržby 85 360 € a výsledok hospodárenia +15 177 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 10. 12. 2016 |
| Obec | Trstená |
| Okres | Okres Tvrdošín |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) TMTrading, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 85 360 €, typická firma odvetvia 46 816 € (medián z 8 385 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 7. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Tvrdošín ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Tvrdošín ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Amazon Data Services Slovakia s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Trstená
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.COOP Jednota Trstená, spotrebné družstvoELKOND HHK, a.s.STAREK Transport s.r.o.Svet nápojov s.r.o.Všetky firmy v obci Trstená ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Tvrdošín
IT - TECH SLOVAKIA s. r. o.Freelance Engineering s. r. o.Hyper Bravo s. r. o.KAutomation s. r. o.ITALL s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.