HAPPY ŠKÔLKA s.r.o.
Malacky · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
17 690 €tržby 2025 ▲ 347 %+6 594 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 20 245 €, výsledok hospodárenia 364 €
- 17 : tržby 27 430 €, výsledok hospodárenia 176 €
- 18 : tržby 46 608 €, výsledok hospodárenia 2 202 €
- 19 : tržby 47 722 €, výsledok hospodárenia 442 €
- 20 : tržby 43 192 €, výsledok hospodárenia 2 466 €
- 21 : tržby 34 020 €, výsledok hospodárenia 1 393 €
- 22 : tržby 20 790 €, výsledok hospodárenia -9 268 €
- 23 : tržby 559 €, výsledok hospodárenia -9 €
- 24 : tržby 3 960 €, výsledok hospodárenia 2 977 €
- 25 : tržby 17 690 €, výsledok hospodárenia 6 594 €
HAPPY ŠKÔLKA s.r.o. (IČO 50608657) mala v roku 2025 tržby 17 690 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HAPPY ŠKÔLKA
V roku 2025 mala HAPPY ŠKÔLKA priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ HAPPY ŠKÔLKA
Podľa Registra právnických osôb koná za HAPPY ŠKÔLKA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník HAPPY ŠKÔLKA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Lucia Hablovičová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Lucia Hablovičováod 23. 11. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HAPPY ŠKÔLKA
Za rok 2025 má HAPPY ŠKÔLKA v závierke tržby 17 690 €, o 346,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 594 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 47 722 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 733 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát HAPPY ŠKÔLKA
Najvyššie tržby: rok 2019, 47 722 €. Najnižšie: rok 2023, 559 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 17 690 € |
| 2024 | 3 960 € |
| 2023 | 559 € |
| 2022 | 20 790 € |
| 2021 | 34 020 € |
| 2020 | 43 192 € |
| 2019 | 47 722 € |
| 2018 | 46 608 € |
| 2017 | 27 430 € |
| 2016 | 20 245 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 7 337 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 594 € |
| 2024 | 2 977 € |
| 2023 | −9 € |
| 2022 | −9 268 € |
| 2021 | 1 393 € |
| 2020 | 2 466 € |
| 2019 | 442 € |
| 2018 | 2 202 € |
| 2017 | 176 € |
| 2016 | 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HAPPY ŠKÔLKA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +37,3 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HAPPY ŠKÔLKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +37,3 % | +4,7 % |
| 2024 | +75,2 % | +3,1 % |
| 2023 | −1,6 % | +1,8 % |
| 2022 | −44,6 % | +2,2 % |
| 2021 | +4,1 % | +1,6 % |
| 2020 | +5,7 % | +1,7 % |
| 2019 | +0,9 % | +1,5 % |
| 2018 | +4,7 % | +1,5 % |
| 2017 | +0,6 % | +2,7 % |
| 2016 | +1,8 % | +2,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2025 (+346,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +346,7 % |
| 2024 | +608,4 % |
| 2023 | −97,3 % |
| 2022 | −38,9 % |
| 2021 | −21,2 % |
| 2020 | −9,5 % |
| 2019 | +2,4 % |
| 2018 | +69,9 % |
| 2017 | +35,5 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HAPPY ŠKÔLKA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 712 €, vlastné imanie 11 767 € a záväzky 1 945 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 712 € | 11 767 € | 1 945 € |
| 2024 | 6 574 € | 5 173 € | 1 401 € |
| 2023 | 3 028 € | 2 195 € | 833 € |
| 2022 | 7 219 € | 2 455 € | 4 764 € |
| 2021 | 17 880 € | 11 723 € | 6 157 € |
| 2020 | 22 424 € | 10 330 € | 12 094 € |
| 2019 | 25 374 € | 8 183 € | 17 191 € |
| 2018 | 17 222 € | 7 741 € | 9 481 € |
| 2017 | 7 948 € | 5 540 € | 2 408 € |
| 2016 | 5 467 € | 5 364 € | 103 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HAPPY ŠKÔLKA (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 690 € | 6 594 € | 13 712 € | 11 767 € | 1 945 € | 7 455 € | +37,3 % |
| 2024 | 3 960 € | 2 977 € | 6 574 € | 5 173 € | 1 401 € | 3 592 € | +75,2 % |
| 2023 | 559 € | −9 € | 3 028 € | 2 195 € | 833 € | 84 € | −1,6 % |
| 2022 | 20 790 € | −9 268 € | 7 219 € | 2 455 € | 4 764 € | −9 116 € | −44,6 % |
| 2021 | 34 020 € | 1 393 € | 17 880 € | 11 723 € | 6 157 € | −6 566 € | +4,1 % |
| 2020 | 43 192 € | 2 466 € | 22 424 € | 10 330 € | 12 094 € | 3 185 € | +5,7 % |
| 2019 | 47 722 € | 442 € | 25 374 € | 8 183 € | 17 191 € | 583 € | +0,9 % |
| 2018 | 46 608 € | 2 202 € | 17 222 € | 7 741 € | 9 481 € | 2 924 € | +4,7 % |
| 2017 | 27 430 € | 176 € | 7 948 € | 5 540 € | 2 408 € | 662 € | +0,6 % |
| 2016 | 20 245 € | 364 € | 5 467 € | 5 364 € | 103 € | 467 € | +1,8 % |
Riziko: zaplatí HAPPY ŠKÔLKA?
Peniaze od štátu: HAPPY ŠKÔLKA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy HAPPY ŠKÔLKA
Dátum vzniku HAPPY ŠKÔLKA je 23. 11. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/115546/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 20 245 € · majetok 5 467 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 17 690 €.
- Nový spoločník: Lucia HablovičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HAPPY ŠKÔLKA
- Služby požičovní
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Reklamné a marketingové služby
- Vydavateľská činnosť
- Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
- Prevádzkovanie jaslí
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
HAPPY ŠKÔLKA v odvetví prenájom a lízing
HAPPY ŠKÔLKA je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 726 € (2 280 závierok), HAPPY ŠKÔLKA má 17 690 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 65 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HAPPY ŠKÔLKA 22. z 29.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 313 €, polovica do 50 726 €, tri štvrtiny do 219 589 €; 10 % firiem má viac než 792 285 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 342 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 313 € |
| medián | 50 726 € |
| horný kvartil | 219 589 € |
| 10 % firiem má viac než | 792 285 € |
| HAPPY ŠKÔLKA | 17 690 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HAPPY ŠKÔLKA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HAPPY ŠKÔLKA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HAPPY ŠKÔLKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 17 690 € | 50 726 € |
| 2024 | 3 960 € | 49 095 € |
| 2023 | 559 € | 47 056 € |
| 2022 | 20 790 € | 46 417 € |
| 2021 | 34 020 € | 43 735 € |
| 2020 | 43 192 € | 42 074 € |
| 2019 | 47 722 € | 45 314 € |
| 2018 | 46 608 € | 45 163 € |
| 2017 | 27 430 € | 43 133 € |
| 2016 | 20 245 € | 45 574 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| HAPPY ŠKÔLKA | 17 690 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 76 084 € |
| medián kraja | 69 302 € |
| medián Slovenska | 50 726 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KARIS IT Division s. r. o.Komárno · tržby 38 880 € (2025)
- ROYAL EXPRESS, s.r.o.Partizánske · tržby 38 811 € (2025)
- PSPL s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 38 794 € (2025)
- REMAT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 38 779 € (2025)
- IL Magneto Vento s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 38 697 € (2020)
- WORKSED,s.r.o.Poltár · tržby 38 679 € (2025)
- apoterm, s. r. o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 38 669 € (2021)
- Platina s.r.o.Spišské Vlachy · tržby 38 460 € (2025)
- Hegma s.r.o. v likvidáciiSereď · tržby 38 422 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HAPPY ŠKÔLKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo HAPPY ŠKÔLKA: Malacky
HAPPY ŠKÔLKA sídli na adrese Pezinská 7, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 173 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 369.
Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
HAPPY ŠKÔLKA: IČO, sídlo a základné údaje
HAPPY ŠKÔLKA s.r.o. (IČO 50608657) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 23. 11. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Lucia Hablovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 17 690 € a výsledok hospodárenia +6 594 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 11. 2016 |
| Obec | Malacky |
| Okres | Okres Malacky |
| Vyrubená daň z príjmov | 733 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) HAPPY ŠKÔLKA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 17 690 €, typická firma odvetvia 50 726 € (medián z 2 280 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy HAPPY ŠKÔLKA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu HAPPY ŠKÔLKA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HAPPY ŠKÔLKA
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy35zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 300 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR143 zmlúv za 3 roky · 456 020 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.98 zmlúv za 3 roky · 210 199 € · naposledy 9. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava55 zmlúv za 3 roky · 465 721 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 1 077 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Malacky
IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Malacky
Comfor s.r.o.X3M, s.r.o.Orion Rent, s.r.o.ROWEXIM dev, s. r. o.ROWEXIM 1, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.