VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

IQT Services s. r. o.

Bratislava - Petržalka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

43 273 €tržby 2025 ▲ 133 %+28 283 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

43 273 €tržby 2025 ▲ 133 %
+28 283 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -900 €
  2. 17 : tržby 82 597 €, výsledok hospodárenia -5 796 €
  3. 18 : tržby 151 930 €, výsledok hospodárenia -45 657 €
  4. 19 : tržby 193 304 €, výsledok hospodárenia 5 906 €
  5. 20 : tržby 154 939 €, výsledok hospodárenia 3 821 €
  6. 21 : tržby 145 255 €, výsledok hospodárenia 15 629 €
  7. 22 : tržby 42 615 €, výsledok hospodárenia 19 062 €
  8. 23 : tržby 68 984 €, výsledok hospodárenia 14 555 €
  9. 24 : tržby 18 610 €, výsledok hospodárenia 5 648 €
  10. 25 : tržby 43 273 €, výsledok hospodárenia 28 283 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IQT Services s. r. o. (IČO 50606476) mala v roku 2025 tržby 43 273 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci IQT Services

V roku 2025 mala IQT Services priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 9 334 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ IQT Services

Podľa Registra právnických osôb koná za IQT Services 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník IQT Services

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IQT Services
Podiely spoločníkov na vkladoch IQT Services Ivan Spitzer 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ivan Spitzer: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ivan Spitzer100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ivan Spitzerod 8. 8. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok IQT Services

Za rok 2025 má IQT Services v závierke tržby 43 273 €, o 132,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 283 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 193 304 €.

Tržby 202543 tis. €▲ +132,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202528 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202573 tis. €
Vlastné imanie 202570 tis. €
Záväzky 20253 320 €4,5 % majetku
Pridaná hodnota 202532 tis. €
Zisková marža 2025+65,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov41 tis. €2016 až 2025

Výkaz ziskov a strát IQT Services

Súvaha IQT Services

Všetky čísla zo závierok IQT Services (10 rokov)
Čísla zo závierok IQT Services po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202543 273 €28 283 €73 038 €69 718 €3 320 €31 553 €+65,4 %
202418 610 €5 648 €42 431 €41 434 €997 €6 728 €+30,3 %
202368 984 €14 555 €39 668 €35 787 €3 881 €20 191 €+21,1 %
202242 615 €19 062 €50 158 €21 233 €28 925 €4 138 €+44,7 %
2021145 255 €15 629 €72 198 €23 171 €49 027 €40 266 €+10,8 %
2020154 939 €3 821 €27 181 €7 863 €19 318 €42 785 €+2,5 %
2019193 304 €5 906 €15 222 €−41 879 €57 101 €55 002 €+3,1 %
2018151 930 €−45 657 €24 355 €−47 715 €72 070 €30 791 €−30,1 %
201782 597 €−5 796 €10 796 €−1 696 €12 492 €4 276 €−7,0 %
2016—−900 €4 100 €4 100 €—−900 €—

Riziko: zaplatí IQT Services?

IQT Services a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom IQT Services z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202019. 5. 2020

História firmy IQT Services

Dátum vzniku IQT Services je 7. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: dobrotlač, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/115862/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 4 100 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120401382
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava. Firma vznikla 7. 12. 2016.
  5. Nový štatutár: Ivan SpitzerKonateľ
  6. Zmena obchodného menaPredtým dobrotlač, s. r. o., odvtedy IQT Services s. r. o.
  7. Nový spoločník: Ivan SpitzerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 43 273 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IQT Services

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Sťahovacie služby
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Vykonávanie odťahovej služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Predaj leteckých prepravných služieb
  • Fotografické služby
  • Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo.
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce,
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

IQT Services v odvetví administratívne a kancelárske služby

IQT Services je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 400 závierok), IQT Services má 43 273 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 3 653 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IQT Services 807. z 1 575.

V odvetví v okrese Bratislava V3 653aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 400Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IQT Services, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava V ›

Sídlo IQT Services: Bratislava - Petržalka

IQT Services sídli na adrese Kopčianska 10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 713 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví3 653okres Bratislava V
Na tej istej adrese713aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

IQT Services: IČO, sídlo a základné údaje

IQT Services s. r. o. (IČO 50606476) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 7. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Ivan Spitzer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 273 € a výsledok hospodárenia +28 283 €, počet zamestnancov podľa registra je 0.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 12. 2016
Skoršie názvydobrotlač, s. r. o.
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) IQT Services s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 273 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 400 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy IQT Services

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IQT Services

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu IQT Services

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy387zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ENAHOST s. r. o.KLOX s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava V

Vitachem Natural Solutions s. r. o.NORMEDICAL, s.r.o.Penta Hospitals International a. s.TOPgroup a.s.investivita s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk