HTT Slovakia, s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied
aktívna 9 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
HTT Slovakia, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
HTT Slovakia, s.r.o. (IČO 50598201), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 26. 11. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HTT Slovakia
V roku 2025 mala HTT Slovakia priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli 194 471 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 74 % 143 796 €
- Odvody zamestnávateľa 22 % 42 169 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2019 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Konatelia HTT Slovakia
Podľa Registra právnických osôb konajú za HTT Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník HTT Slovakia
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok HTT Slovakia
Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát HTT Slovakia
Zisk v 0 rokoch, strata v 10 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −667 809 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −13 112 € |
| 2024 | −13 019 € |
| 2023 | −13 092 € |
| 2022 | −13 430 € |
| 2021 | −14 240 € |
| 2020 | −13 907 € |
| 2019 | −230 261 € |
| 2018 | −226 600 € |
| 2017 | −129 645 € |
| 2016 | −503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HTT Slovakia
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 527 €, vlastné imanie −662 810 € a záväzky 663 337 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 527 € | −662 810 € | 663 337 € |
| 2024 | 1 140 € | −649 698 € | 650 838 € |
| 2023 | 832 € | −636 678 € | 637 510 € |
| 2022 | 804 € | −623 586 € | 624 390 € |
| 2021 | 1 748 € | −610 156 € | 611 904 € |
| 2020 | 1 172 € | −595 916 € | 597 088 € |
| 2019 | 2 764 € | −582 009 € | 584 773 € |
| 2018 | 6 417 € | −351 749 € | 358 166 € |
| 2017 | 7 201 € | −125 149 € | 132 350 € |
| 2016 | 5 000 € | 4 497 € | 503 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HTT Slovakia (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −13 112 € | 527 € | −662 810 € | 663 337 € | −1 127 € | — |
| 2024 | — | −13 019 € | 1 140 € | −649 698 € | 650 838 € | −1 008 € | — |
| 2023 | — | −13 092 € | 832 € | −636 678 € | 637 510 € | −1 488 € | — |
| 2022 | — | −13 430 € | 804 € | −623 586 € | 624 390 € | −1 848 € | — |
| 2021 | — | −14 240 € | 1 748 € | −610 156 € | 611 904 € | −2 240 € | — |
| 2020 | — | −13 907 € | 1 172 € | −595 916 € | 597 088 € | −2 240 € | — |
| 2019 | — | −230 261 € | 2 764 € | −582 009 € | 584 773 € | −24 134 € | — |
| 2018 | — | −226 600 € | 6 417 € | −351 749 € | 358 166 € | −20 033 € | — |
| 2017 | — | −129 645 € | 7 201 € | −125 149 € | 132 350 € | −27 245 € | — |
| 2016 | — | −503 € | 5 000 € | 4 497 € | 503 € | −503 € | — |
Riziko: zaplatí HTT Slovakia?
HTT Slovakia a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom HTT Slovakia z roku 2017.
História firmy HTT Slovakia
Dátum vzniku HTT Slovakia je 26. 11. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/115662/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu. Firma vznikla 26. 11. 2016.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HTT Slovakia
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
HTT Slovakia v odvetví vedecký výskum a vývoj
HTT Slovakia je v registri v odvetví Vedecký výskum a vývoj (SK NACE 72), činnosť výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 103 aktívnych subjektov.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo HTT Slovakia: Bratislava - Nové Mesto
HTT Slovakia sídli na adrese Račianska 66, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 592 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 394. Na tej istej adrese je zapísaných 78 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
HTT Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje
HTT Slovakia, s.r.o. (IČO 50598201) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 26. 11. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Andres de Leon a Filip Kvapil.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 11. 2016 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy HTT Slovakia
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HTT Slovakia
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HTT Slovakia
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 626 tis. €
- Končiace zmluvy209zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Výhry konkurentov0firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacov
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Výskumná agentúra Sídlo: Plynárenská 7/A, 821 09 Bratislava372 zmlúv za 3 roky · 83 644 476 € · naposledy 27. 8. 2026Agntúra na podporu výskumu a vývoja270 zmlúv za 3 roky · 38 462 888 € · naposledy 13. 10. 2026Univerzita Komenského v Bratislave - Vedecký park141 zmlúv za 3 roky · 11 132 076 € · naposledy 17. 8. 2026 Všetkých 763 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 72.19) v okrese Bratislava III
VUCHT a.s.T&T Consulting Slovakia, s. r. o.ENVIS, s.r.o.Netz s.r.o.HHES s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.