VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o.

Bardejov · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

150 412 €tržby 2025 ▲ 11 %+3 894 €zisk 2025

aktívna 9 rokov9 zamestnancov (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

150 412 €tržby 2025 ▲ 11 %
+3 894 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 019 €
  2. 17 : tržby 249 312 €, výsledok hospodárenia 130 €
  3. 18 : tržby 296 093 €, výsledok hospodárenia 514 €
  4. 19 : tržby 306 866 €, výsledok hospodárenia 695 €
  5. 20 : tržby 194 501 €, výsledok hospodárenia -747 €
  6. 21 : tržby 113 946 €, výsledok hospodárenia 818 €
  7. 22 : tržby 125 749 €, výsledok hospodárenia 1 004 €
  8. 23 : tržby 74 388 €, výsledok hospodárenia -415 €
  9. 24 : tržby 136 044 €, výsledok hospodárenia 2 347 €
  10. 25 : tržby 150 412 €, výsledok hospodárenia 3 894 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. (IČO 50575252) mala v roku 2025 tržby 150 412 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci STAVATIKA SLOVAKIA

V roku 2025 mala STAVATIKA SLOVAKIA priemerne 9 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 88 763 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 603 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Bardejov bola v roku 2025 1 078 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.

Konateľ STAVATIKA SLOVAKIA

Podľa Registra právnických osôb koná za STAVATIKA SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločník STAVATIKA SLOVAKIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok STAVATIKA SLOVAKIA

Za rok 2025 má STAVATIKA SLOVAKIA v závierke tržby 150 412 €, o 10,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 894 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 306 866 €.

Tržby 2025150 tis. €▲ +10,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 894 €zisk
Majetok (aktíva) 202592 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 202580 tis. €86,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025102 tis. €
Zisková marža 2025+2,6 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov7 221 €2016 až 2025

Výkaz ziskov a strát STAVATIKA SLOVAKIA

Súvaha STAVATIKA SLOVAKIA

Všetky čísla zo závierok STAVATIKA SLOVAKIA (10 rokov)
Čísla zo závierok STAVATIKA SLOVAKIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025150 412 €3 894 €92 007 €12 220 €79 787 €101 515 €+2,6 %
2024136 044 €2 347 €56 501 €8 327 €48 174 €80 623 €+1,7 %
202374 388 €−415 €49 425 €5 979 €43 446 €47 016 €−0,6 %
2022125 749 €1 004 €56 413 €6 395 €50 018 €74 754 €+0,8 %
2021113 946 €818 €63 143 €5 391 €57 752 €57 644 €+0,7 %
2020194 501 €−747 €88 465 €4 574 €83 891 €115 077 €−0,4 %
2019306 866 €695 €95 203 €5 320 €89 883 €159 137 €+0,2 %
2018296 093 €514 €104 112 €4 626 €99 486 €140 375 €+0,2 %
2017249 312 €130 €121 048 €4 111 €116 937 €135 525 €+0,1 %
2016—−1 019 €4 261 €3 981 €280 €−361 €—

Riziko: zaplatí STAVATIKA SLOVAKIA?

STAVATIKA SLOVAKIA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom STAVATIKA SLOVAKIA z roku 2021.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202124. 4. 2021

História firmy STAVATIKA SLOVAKIA

Dátum vzniku STAVATIKA SLOVAKIA je 1. 11. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33616/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 4 261 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120374498
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov. Firma vznikla 1. 11. 2016.
  5. Nový spoločník: Pavol JavorskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 150 412 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti STAVATIKA SLOVAKIA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Tesárstvo
  • Murárstvo
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

STAVATIKA SLOVAKIA v odvetví špecializované stavebné práce

STAVATIKA SLOVAKIA je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), STAVATIKA SLOVAKIA má 150 412 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 3 120 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STAVATIKA SLOVAKIA 114. z 286.

V odvetví v okrese Bardejov3 120aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 528Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STAVATIKA SLOVAKIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Bardejov ›

Sídlo STAVATIKA SLOVAKIA: Bardejov

STAVATIKA SLOVAKIA sídli na adrese Štefánikova 81, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 558. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bardejov5 641aktívnych
Subjektov v okrese Bardejov11 558aktívnych
V tom istom odvetví3 120okres Bardejov
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›

STAVATIKA SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje

STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. (IČO 50575252) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 1. 11. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Pavol Javorský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 150 412 € a výsledok hospodárenia +3 894 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik1. 11. 2016
ObecBardejov
OkresOkres Bardejov
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) STAVATIKA SLOVAKIA s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 150 412 €, typická firma odvetvia 71 733 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bardejov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Bardejov ›

Sieť prepojení firmy STAVATIKA SLOVAKIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu STAVATIKA SLOVAKIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu STAVATIKA SLOVAKIA

  • Tendre105súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
  • Výhry konkurentov409firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

JP Projekty & Rozpočty s. r. o.Telovýchovná jednota "Busov" Gaboltov

Najväčšie firmy v obci Bardejov

MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bardejov

Starkbygg - BAU, s. r. o.Granila Bau, s. r. o.SOSTAV s.r.o.SETL SK, s.r.o.EBC group s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk