VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Cloud4sk, s.r.o.

Bratislava - Karlova Ves · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

393 650 €tržby 2025 ▲ 5 %+8 126 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

393 650 €tržby 2025 ▲ 5 %
+8 126 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -49 €
  2. 17 : tržby 29 787 €, výsledok hospodárenia -2 904 €
  3. 18 : tržby 61 285 €, výsledok hospodárenia -6 653 €
  4. 19 : tržby 176 857 €, výsledok hospodárenia 5 973 €
  5. 20 : tržby 51 442 €, výsledok hospodárenia -856 €
  6. 21 : tržby 249 091 €, výsledok hospodárenia -4 748 €
  7. 22 : tržby 264 675 €, výsledok hospodárenia 14 738 €
  8. 23 : tržby 215 012 €, výsledok hospodárenia 3 400 €
  9. 24 : tržby 375 434 €, výsledok hospodárenia 11 001 €
  10. 25 : tržby 393 650 €, výsledok hospodárenia 8 126 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Cloud4sk, s.r.o. (IČO 50569694) mala v roku 2025 tržby 393 650 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Cloud4sk

V roku 2025 mala Cloud4sk priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2017 boli 24 798 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2017 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 15. 10. 2026.

Konatelia Cloud4sk

Podľa Registra právnických osôb konajú za Cloud4sk 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci Cloud4sk

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Cloud4sk

Za rok 2025 má Cloud4sk v závierke tržby 393 650 €, o 4,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 126 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 393 650 €.

Tržby 2025394 tis. €▲ +4,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 126 €zisk
Majetok (aktíva) 2025146 tis. €
Vlastné imanie 202580 tis. €
Záväzky 202566 tis. €45,3 % majetku
Pridaná hodnota 202519 tis. €
Zisková marža 2025+2,1 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov28 tis. €2016 až 2025

Výkaz ziskov a strát Cloud4sk

Súvaha Cloud4sk

Všetky čísla zo závierok Cloud4sk (10 rokov)
Čísla zo závierok Cloud4sk po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025393 650 €8 126 €145 957 €79 909 €66 048 €18 601 €+2,1 %
2024375 434 €11 001 €132 171 €79 783 €52 388 €17 017 €+2,9 %
2023215 012 €3 400 €107 575 €78 782 €28 793 €4 383 €+1,6 %
2022264 675 €14 738 €103 445 €75 383 €28 062 €16 306 €+5,6 %
2021249 091 €−4 748 €85 990 €40 762 €45 228 €−3 181 €−1,9 %
202051 442 €−856 €81 457 €45 510 €35 947 €2 849 €−1,7 %
2019176 857 €5 973 €59 832 €46 366 €13 466 €7 107 €+3,4 %
201861 285 €−6 653 €70 624 €40 393 €30 231 €−6 551 €−10,9 %
201729 787 €−2 904 €48 608 €47 047 €1 561 €23 806 €−9,7 %
2016—−49 €5 018 €4 951 €67 €−49 €—

Riziko: zaplatí Cloud4sk?

Peniaze od štátu: Cloud4sk

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Cloud4sk

Dátum vzniku Cloud4sk je 15. 11. 2016, teda pred 9 rokmi. Skoršie obchodné meno: Cloud4com SK, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/115365/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 018 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120382495
  4. Zmena obchodného menaPredtým Cloud4com SK, s.r.o., odvtedy Cloud4sk, s.r.o.
  5. Nový štatutár: Marián MifkovičKonateľ
  6. Nový spoločník: Marián MifkovičSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 393 650 €.
  8. Nový spoločník: Webster Communications s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Cloud4sk

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Cloud4sk v odvetví administratívne a kancelárske služby

Cloud4sk je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), Cloud4sk má 393 650 €, čo je 9,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 301 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cloud4sk 84. z 930.

V odvetví v okrese Bratislava IV2 301aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cloud4sk, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava IV ›

Sídlo Cloud4sk: Bratislava - Karlova Ves

Cloud4sk sídli na adrese Staré Grunty 5695/36, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 222. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Karlova Ves9 993aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava IV26 222aktívnych
V tom istom odvetví2 301okres Bratislava IV
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›

Cloud4sk: IČO, sídlo a základné údaje

Cloud4sk, s.r.o. (IČO 50569694) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 15. 11. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Ing. Ján Kostka a Marián Mifkovič. Za rok 2025 sú v závierke tržby 393 650 € a výsledok hospodárenia +8 126 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie50 000 €
Vznik15. 11. 2016
Skoršie názvyCloud4com SK, s.r.o.
ObecBratislava - Karlova Ves
OkresOkres Bratislava IV
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Cloud4sk, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 393 650 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 9,4-násobok mediánu (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›

Sieť prepojení firmy Cloud4sk

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Cloud4sk

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Cloud4sk

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 500 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ALCASYS Slovakia, a.s.Alcasys DS, s. r. o.Webster Communications s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves

N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Bratislava IV

VOLKSWAGEN GROUP SERVICES, s.r.o.Rolling Stock Services Bratislava s.r.o.APZ Ventures, s. r. o.SETOCESTER s.r.o.Aqist, a. s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk