VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

103 Real Estate, s.r.o.

Poprad · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

132 462 €tržby 2025 ▼ 13 %−723 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

132 462 €tržby 2025 ▼ 13 %
−723 €strata 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -40 €
  2. 17 : tržby 44 409 €, výsledok hospodárenia -438 €
  3. 18 : tržby 85 473 €, výsledok hospodárenia 2 589 €
  4. 19 : tržby 132 271 €, výsledok hospodárenia 5 976 €
  5. 20 : tržby 122 605 €, výsledok hospodárenia -1 783 €
  6. 21 : tržby 173 285 €, výsledok hospodárenia 17 032 €
  7. 22 : tržby 131 718 €, výsledok hospodárenia 7 518 €
  8. 23 : tržby 161 624 €, výsledok hospodárenia 7 030 €
  9. 24 : tržby 152 716 €, výsledok hospodárenia 12 315 €
  10. 25 : tržby 132 462 €, výsledok hospodárenia -723 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

103 Real Estate, s.r.o. (IČO 50545809) mala v roku 2025 tržby 132 462 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci 103 Real Estate

V roku 2025 mala 103 Real Estate priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ 103 Real Estate

Podľa Registra právnických osôb koná za 103 Real Estate 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci 103 Real Estate

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch 103 Real Estate
Podiely spoločníkov na vkladoch 103 Real Estate 103 club, s.r.o. 90,0 %, Adrián Skovajsa 10,0 %. Spolu 10 000 €. 103 club, s.r.o.: 9 000 €, 90,0 %Adrián Skovajsa: 1 000 €, 10,0 %90,0 % najväčší podiel
  • 103 club, s.r.o.90,0 %
  • Adrián Skovajsa10,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
103 club, s.r.o.od 12. 11. 2022 9 000 €90,0 %
Adrián Skovajsaod 12. 11. 2022 1 000 €10,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok 103 Real Estate

Za rok 2025 má 103 Real Estate v závierke tržby 132 462 €, o 13,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −723 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2021: 173 285 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025132 tis. €▼ −13,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−723 €strata
Majetok (aktíva) 2025180 tis. €
Vlastné imanie 202548 tis. €
Záväzky 2025131 tis. €73,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−9 051 €
Zisková marža 2025−0,5 %medián odvetvia +4,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov49 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát 103 Real Estate

Súvaha 103 Real Estate

Všetky čísla zo závierok 103 Real Estate (10 rokov)
Čísla zo závierok 103 Real Estate po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025132 462 €−723 €179 609 €48 265 €131 344 €−9 051 €−0,5 %
2024152 716 €12 315 €167 194 €48 988 €118 206 €18 139 €+8,1 %
2023161 624 €7 030 €138 031 €36 673 €101 358 €5 851 €+4,3 %
2022131 718 €7 518 €158 629 €38 743 €119 886 €7 478 €+5,7 %
2021173 285 €17 032 €139 914 €31 225 €108 689 €4 259 €+9,8 %
2020122 605 €−1 783 €51 098 €14 193 €37 505 €−4 512 €−1,5 %
2019132 271 €5 976 €25 223 €10 000 €9 247 €5 646 €+4,5 %
201885 473 €2 589 €22 126 €12 111 €10 015 €2 619 €+3,0 %
201744 409 €−438 €16 995 €9 522 €7 473 €582 €−1,0 %
2016—−40 €9 960 €9 960 €480 €——

Riziko: zaplatí 103 Real Estate?

Peniaze od štátu: 103 Real Estate

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy 103 Real Estate

Dátum vzniku 103 Real Estate je 14. 12. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33770/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 9 960 €
  3. Nový spoločník: 103 club, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Nový štatutár: Lucia ŠugárováKonateľ
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 132 462 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti 103 Real Estate

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom činnosti (veľkoobchod)
  • reklamné a marketingové služby
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoočenských podujatí
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • vedenie účtovníctva
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • prenájom hnuteľných vecí
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • správa údrža bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • finančný lízing
  • faktoring a forfaiting
  • správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • prevádzkovanie nevýherných automatov a nevýherných hier
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • čistiace a upratovacie služby
  • vydavateľaká činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

103 Real Estate v odvetví špecializované stavebné práce

103 Real Estate je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 765 € (14 529 závierok), 103 Real Estate má 132 462 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 2 240 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 103 Real Estate 97. z 293.

V odvetví v okrese Poprad2 240aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 529Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 103 Real Estate, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Poprad ›

Sídlo 103 Real Estate: Poprad

103 Real Estate sídli na adrese Drevárska 455/5, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 419 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Poprad9 419aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví2 240okres Poprad
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

103 Real Estate: IČO, sídlo a základné údaje

103 Real Estate, s.r.o. (IČO 50545809) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 14. 12. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Lucia Šugárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 132 462 € a výsledok hospodárenia −723 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie10 000 €
Vznik14. 12. 2016
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) 103 Real Estate, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 132 462 €, typická firma odvetvia 71 765 € (medián z 14 529 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy 103 Real Estate

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu 103 Real Estate

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu 103 Real Estate

  • Tendre119súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,3 mil. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
  • Výhry konkurentov409firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ORION TIP SK, a.s.103 club, s.r.o.ZAMOS s. r. o.JobHub s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Poprad

TRUCK TATRY, s.r.o.CPMP s.r.o.DEG-SK, s.r.o.m&m support s. r. o.DENOL, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk