VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Eni 2016 s.r.o.

Streda nad Bodrogom · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

84 533 €tržby 2025 ▼ 12 %+8 026 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

84 533 €tržby 2025 ▼ 12 %
+8 026 €zisk 2025
  1. 16 : tržby 10 912 €, výsledok hospodárenia -3 232 €
  2. 17 : tržby 45 606 €, výsledok hospodárenia 1 890 €
  3. 18 : tržby 45 732 €, výsledok hospodárenia 333 €
  4. 19 : tržby 46 904 €, výsledok hospodárenia 15 €
  5. 20 : tržby 31 142 €, výsledok hospodárenia 16 €
  6. 21 : tržby 45 175 €, výsledok hospodárenia 377 €
  7. 22 : tržby 53 383 €, výsledok hospodárenia 515 €
  8. 23 : tržby 89 500 €, výsledok hospodárenia 1 156 €
  9. 24 : tržby 96 577 €, výsledok hospodárenia 1 491 €
  10. 25 : tržby 84 533 €, výsledok hospodárenia 8 026 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Eni 2016 s.r.o. (IČO 50544632) mala v roku 2025 tržby 84 533 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Eni 2016

Eni 2016 má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 519 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Eni 2016

Podľa Registra právnických osôb koná za Eni 2016 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník Eni 2016

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Eni 2016
Podiely spoločníkov na vkladoch Eni 2016 Mgr. Enikő Hardová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Enikő Hardová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Enikő Hardová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Enikő Hardováod 7. 3. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Eni 2016

Za rok 2025 má Eni 2016 v závierke tržby 84 533 €, o 12,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 026 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 96 577 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202585 tis. €▼ −12,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 026 €zisk
Majetok (aktíva) 202546 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 202530 tis. €65,7 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+9,5 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 10 rokov11 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Eni 2016

Súvaha Eni 2016

Všetky čísla zo závierok Eni 2016 (10 rokov)
Čísla zo závierok Eni 2016 po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202584 533 €8 026 €45 882 €15 759 €30 123 €17 817 €+9,5 %
202496 577 €1 491 €52 225 €7 733 €44 492 €11 496 €+1,5 %
202389 500 €1 156 €37 083 €6 242 €30 841 €10 385 €+1,3 %
202253 383 €515 €49 530 €4 914 €44 616 €3 408 €+1,0 %
202145 175 €377 €11 887 €4 399 €7 488 €9 455 €+0,8 %
202031 142 €16 €17 872 €4 022 €13 850 €8 596 €+0,1 %
201946 904 €15 €17 733 €4 006 €13 727 €9 203 €0,0 %
201845 732 €333 €30 249 €3 991 €26 258 €9 062 €+0,7 %
201745 606 €1 890 €34 632 €3 658 €30 974 €3 517 €+4,1 %
201610 912 €−3 232 €5 988 €1 768 €4 220 €−2 690 €−29,6 %

Riziko: zaplatí Eni 2016?

Peniaze od štátu: Eni 2016

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Eni 2016

Dátum vzniku Eni 2016 je 4. 11. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40188/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 10 912 € · majetok 5 988 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120381868
  4. Nový spoločník: Mgr. Enikő HardováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 84 533 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Eni 2016

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Eni 2016 v odvetví veľkoobchod

Eni 2016 je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), Eni 2016 má 84 533 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 360 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Eni 2016 60. z 105.

V odvetví v okrese Trebišov360aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Eni 2016, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trebišov ›

Sídlo Eni 2016: Streda nad Bodrogom

Eni 2016 sídli na adrese Jahodná 17/566, 076 31 Streda nad Bodrogom, okres Trebišov. V obci Streda nad Bodrogom je 257 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 843.

Subjektov v obci Streda nad Bodrogom257aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 843aktívnych
V tom istom odvetví360okres Trebišov

Streda nad Bodrogom: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

Eni 2016: IČO, sídlo a základné údaje

Eni 2016 s.r.o. (IČO 50544632) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Streda nad Bodrogom, okres Trebišov. Dátum vzniku je 4. 11. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutárom je Mgr. Enikő Hardová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 84 533 € a výsledok hospodárenia +8 026 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 11. 2016
ObecStreda nad Bodrogom
OkresOkres Trebišov
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Eni 2016 s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 84 533 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›

Sieť prepojení firmy Eni 2016

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Eni 2016

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Eni 2016

  • Tendre29súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 800 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov195firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Streda nad Bodrogomtypický nepokrytý dopyt 406 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

zetrade s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Streda nad Bodrogom

GOODGRAIN, s.r.o.AGROREÁL, a.s.Pekáreň Judita Gulyásová s.r.o.Pekáreň Gulyásová s.r.o.KrismonT s.r.o.Všetky firmy v obci Streda nad Bodrogom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Trebišov

KÖNIG TRADE & Spedition spol. s r.o.A.S. TRADE, spol. s r.o.KÁJEL s.r.o.LOTTKA No.1 s.r.o.SAXON AGENCY s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk