VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Ivana Baginová

Aktívny · Bratislava - Ružinov · podniká od 2016 · 10 rokov

Čo robí

  • Administratívne služby

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Ing. Ivana Baginová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká10 rokov
zmluvy so štátom2 za 174 tis. €

Ing. Ivana Baginová (IČO 50520377), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaný od 16. 9. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky Ing. Ivana Baginová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Ing. Ivana Baginová?

Ing. Ivana Baginová a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Ing. Ivana Baginová v objeme 174 231 € z rokov 2016 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky: 174 231 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv174 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201622. 9. 2016

História Ing. Ivana Baginová

Dátum vzniku Ing. Ivana Baginová je 16. 9. 2016, teda pred 10 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 110-251261
  2. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky, hodnota zmluvy 63 546 €. Firma vznikla 16. 9. 2016.
  3. Najväčšia verejná zmluva: 110 685 €Objednávateľ Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky. Zmluva o zabezpečení služieb asistenta poslanca NRSR

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Ivana Baginová

  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ing. Ivana Baginová v odvetví administratívne a kancelárske služby

Ing. Ivana Baginová je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 6 069 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava II6 069aktívnych subjektov

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava II ›

Miesto podnikania: Bratislava - Ružinov

Ing. Ivana Baginová má miesto podnikania v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 870 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 870aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví6 069okres Bratislava II

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Ing. Ivana Baginová: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Ivana Baginová (IČO 50520377) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Začiatok podnikania je 16. 9. 2016, podniká 10 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo821 01 Bratislava - mestská časť RužinovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieAdministratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210)
Vznik16. 9. 2016
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ing. Ivana Baginová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Ing. Ivana Baginová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Ing. Ivana Baginová

  • Tendre20súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 52 tis. €
  • Granty a dotácie38výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy468zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 800 €
  • Výhry konkurentov98firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 500 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.19) v okrese Bratislava II

Apollis residence, s. r. o.IZ-INVEST, s. r. o.PST Assets s. r. o.Copygraf, s. r. o.EURONEX, a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk