EL - HA Steel, s.r.o.
Stará Turá · Obrábanie kovov
94 993 €tržby 2025 ▼ 57 %+7 110 €zisk 2025aktívna 9 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 17 : tržby 84 495 €, výsledok hospodárenia 14 382 €
- 18 : tržby 103 708 €, výsledok hospodárenia 16 511 €
- 19 : tržby 100 337 €, výsledok hospodárenia 13 544 €
- 20 : tržby 85 712 €, výsledok hospodárenia 4 182 €
- 21 : tržby 131 678 €, výsledok hospodárenia 17 972 €
- 22 : tržby 127 029 €, výsledok hospodárenia 4 203 €
- 23 : tržby 141 552 €, výsledok hospodárenia 12 371 €
- 24 : tržby 223 436 €, výsledok hospodárenia 15 451 €
- 25 : tržby 94 993 €, výsledok hospodárenia 7 110 €
EL - HA Steel, s.r.o. (IČO 50519239) mala v roku 2025 tržby 94 993 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci EL - HA Steel
V roku 2025 mala EL - HA Steel priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 14 387 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 14 387 € | — |
| 2024 | — | 15 389 € | — |
| 2023 | — | 14 093 € | — |
| 2022 | — | 15 933 € | — |
| 2021 | — | 14 239 € | — |
| 2020 | — | 13 203 € | — |
| 2019 | — | 14 183 € | — |
| 2018 | — | 7 191 € | — |
| 2017 | — | 3 967 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konatelia EL - HA Steel
Podľa Registra právnických osôb konajú za EL - HA Steel 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločníci EL - HA Steel
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Dušan Haruska50,0 %
- Vasil Elischer50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dušan Haruskaod 4. 8. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
| Vasil Elischerod 4. 8. 2022 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EL - HA Steel
Za rok 2025 má EL - HA Steel v závierke tržby 94 993 €, o 57,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 110 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 223 436 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát EL - HA Steel
Najvyššie tržby: rok 2024, 223 436 €. Najnižšie: rok 2017, 84 495 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 94 993 € |
| 2024 | 223 436 € |
| 2023 | 141 552 € |
| 2022 | 127 029 € |
| 2021 | 131 678 € |
| 2020 | 85 712 € |
| 2019 | 100 337 € |
| 2018 | 103 708 € |
| 2017 | 84 495 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 0 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 105 726 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 110 € |
| 2024 | 15 451 € |
| 2023 | 12 371 € |
| 2022 | 4 203 € |
| 2021 | 17 972 € |
| 2020 | 4 182 € |
| 2019 | 13 544 € |
| 2018 | 16 511 € |
| 2017 | 14 382 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EL - HA Steel
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,5 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EL - HA Steel | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,5 % | +4,0 % |
| 2024 | +6,9 % | +3,1 % |
| 2023 | +8,7 % | +2,4 % |
| 2022 | +3,3 % | +2,4 % |
| 2021 | +13,6 % | +2,3 % |
| 2020 | +4,9 % | +1,9 % |
| 2019 | +13,5 % | +2,1 % |
| 2018 | +15,9 % | +2,7 % |
| 2017 | +17,0 % | +3,4 % |
| 2016 | — | +3,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 8 rokov, najviac v roku 2024 (+57,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −57,5 % |
| 2024 | +57,8 % |
| 2023 | +11,4 % |
| 2022 | −3,5 % |
| 2021 | +53,6 % |
| 2020 | −14,6 % |
| 2019 | −3,3 % |
| 2018 | +22,7 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EL - HA Steel
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 235 602 €, vlastné imanie 110 732 € a záväzky 124 870 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 235 602 € | 110 732 € | 124 870 € |
| 2024 | 279 299 € | 103 620 € | 175 679 € |
| 2023 | 154 963 € | 88 167 € | 66 796 € |
| 2022 | 160 456 € | 75 796 € | 84 660 € |
| 2021 | 117 610 € | 71 591 € | 46 019 € |
| 2020 | 106 802 € | 53 619 € | 53 183 € |
| 2019 | 142 649 € | 49 437 € | 93 212 € |
| 2018 | 126 270 € | 35 893 € | 90 377 € |
| 2017 | 97 212 € | 19 382 € | 77 830 € |
| 2016 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EL - HA Steel (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 94 993 € | 7 110 € | 235 602 € | 110 732 € | 124 870 € | 56 156 € | +7,5 % |
| 2024 | 223 436 € | 15 451 € | 279 299 € | 103 620 € | 175 679 € | 69 161 € | +6,9 % |
| 2023 | 141 552 € | 12 371 € | 154 963 € | 88 167 € | 66 796 € | 45 320 € | +8,7 % |
| 2022 | 127 029 € | 4 203 € | 160 456 € | 75 796 € | 84 660 € | 57 105 € | +3,3 % |
| 2021 | 131 678 € | 17 972 € | 117 610 € | 71 591 € | 46 019 € | 67 429 € | +13,6 % |
| 2020 | 85 712 € | 4 182 € | 106 802 € | 53 619 € | 53 183 € | 47 272 € | +4,9 % |
| 2019 | 100 337 € | 13 544 € | 142 649 € | 49 437 € | 93 212 € | 61 301 € | +13,5 % |
| 2018 | 103 708 € | 16 511 € | 126 270 € | 35 893 € | 90 377 € | 44 174 € | +15,9 % |
| 2017 | 84 495 € | 14 382 € | 97 212 € | 19 382 € | 77 830 € | 35 549 € | +17,0 % |
| 2016 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí EL - HA Steel?
EL - HA Steel a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom EL - HA Steel z rokov 2020 až 2022.
Rok s najväčším objemom: 2020, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy EL - HA Steel
Dátum vzniku EL - HA Steel je 15. 10. 2016, teda pred 9 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33743/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Dušan HaruskaKonateľ
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120365181
- Nový štatutár: Vasil ElischerKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 15. 10. 2016.
- Nový spoločník: Vasil ElischerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 94 993 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EL - HA Steel
- Kovoobrábanie
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Skladovanie
- Administratívne služby
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov
- Odevná výroba
- Textilná výroba
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba bižutérie a suvenírov
- Výroba hračiek a hier
- Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
EL - HA Steel v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
EL - HA Steel je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), EL - HA Steel má 94 993 €, čo je 94 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 620 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EL - HA Steel 78. z 148.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 31 001 €, polovica do 101 405 €, tri štvrtiny do 465 315 €; 10 % firiem má viac než 1 758 948 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 10 071 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 31 001 € |
| medián | 101 405 € |
| horný kvartil | 465 315 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 758 948 € |
| EL - HA Steel | 94 993 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- EL - HA Steel
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby EL - HA Steel s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | EL - HA Steel | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 94 993 € | 101 405 € |
| 2024 | 223 436 € | 107 696 € |
| 2023 | 141 552 € | 108 953 € |
| 2022 | 127 029 € | 110 929 € |
| 2021 | 131 678 € | 107 911 € |
| 2020 | 85 712 € | 98 550 € |
| 2019 | 100 337 € | 117 881 € |
| 2018 | 103 708 € | 121 114 € |
| 2017 | 84 495 € | 122 184 € |
| 2016 | — | 131 383 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| EL - HA Steel | 94 993 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 116 153 € |
| medián kraja | 114 179 € |
| medián Slovenska | 101 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GaFa Steel s. r. o.Mokrance · tržby 240 041 € (2025)
- MAJERSK s. r. o.Cabaj-Čápor · tržby 239 690 € (2025)
- ERRO-Metal s.r.o.Vyhne · tržby 239 642 € (2025)
- A & A Universal, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 239 498 € (2025)
- Bconstruct, s.r.o.Stará Bystrica · tržby 239 215 € (2025)
- bv steel s.r.o.Kolárovo · tržby 239 093 € (2025)
- DNG 1 s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 093 € (2025)
- FY. ŽALUZIE s.r.o.Veľká Mača · tržby 238 962 € (2025)
- Lu-Bu s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 238 373 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EL - HA Steel, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo EL - HA Steel: Stará Turá
EL - HA Steel sídli na adrese Gen. M. R. Štefánika 367/74, 916 01 Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Stará Turá je 1 088 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790.
Stará Turá: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
EL - HA Steel: IČO, sídlo a základné údaje
EL - HA Steel, s.r.o. (IČO 50519239) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 15. 10. 2016, na trhu je 9 rokov a štatutármi sú Dušan Haruska a Vasil Elischer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 94 993 € a výsledok hospodárenia +7 110 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Obrábanie kovov (SK NACE 2553) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 15. 10. 2016 |
| Obec | Stará Turá |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) EL - HA Steel, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 94 993 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy EL - HA Steel
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EL - HA Steel
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EL - HA Steel
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 17 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov62firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Stará Turátypický nepokrytý dopyt 480 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.193 zmlúv za 3 roky · 372 294 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina178 zmlúv za 3 roky · 2 452 995 € · naposledy 30. 9. 2026Stredná odborná škola strojnícka, Športovcov 341/2, Považská Bystrica60 zmlúv za 3 roky · 4 342 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 633 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stará Turá
BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.Elster s. r. o.Sensus Slovensko s. r. o.CHIRANA T.Injecta, a. s.BELVE, s.r.o.Všetky firmy v obci Stará Turá ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.62) v okrese Nové Mesto nad Váhom
ML Produktion, s.r.o.K & M INNOVATION, s. r. o.VLATO s.r.o.SEFTRONIK s.r.o.HS Services, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.