Win-mont s. r. o.
Tomášovce · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
86 171 €tržby 2025 ▼ 20 %+7 321 €zisk 2025aktívna 10 rokov1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 3 895 €, výsledok hospodárenia 1 196 €
- 17 : tržby 39 418 €, výsledok hospodárenia -476 €
- 18 : tržby 23 539 €, výsledok hospodárenia 1 096 €
- 19 : tržby 48 401 €, výsledok hospodárenia -420 €
- 20 : tržby 37 528 €, výsledok hospodárenia -3 €
- 21 : tržby 61 057 €, výsledok hospodárenia -2 991 €
- 22 : tržby 166 708 €, výsledok hospodárenia 738 €
- 23 : tržby 160 857 €, výsledok hospodárenia 5 668 €
- 24 : tržby 107 782 €, výsledok hospodárenia -50 679 €
- 25 : tržby 86 171 €, výsledok hospodárenia 7 321 €
Win-mont s. r. o. (IČO 50490443) mala v roku 2025 tržby 86 171 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Win-mont
V roku 2025 mala Win-mont priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 4 829 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 4 829 € | — |
| 2024 | — | 6 087 € | — |
| 2023 | — | 6 036 € | — |
| 2022 | — | 8 874 € | — |
| 2021 | — | 8 897 € | — |
| 2020 | — | 9 474 € | — |
| 2019 | — | 7 313 € | — |
| 2018 | — | 1 505 € | — |
| 2017 | — | 1 706 € | — |
| 2016 | — | 358 € | 265 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Win-mont
Podľa Registra právnických osôb koná za Win-mont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Win-mont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Pavol Ďalog100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Pavol Ďalogod 16. 3. 2017 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Win-mont
Za rok 2025 má Win-mont v závierke tržby 86 171 €, o 20,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 321 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 166 708 €.
Výkaz ziskov a strát Win-mont
Najvyššie tržby: rok 2022, 166 708 €. Najnižšie: rok 2016, 3 895 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 86 171 € |
| 2024 | 107 782 € |
| 2023 | 160 857 € |
| 2022 | 166 708 € |
| 2021 | 61 057 € |
| 2020 | 37 528 € |
| 2019 | 48 401 € |
| 2018 | 23 539 € |
| 2017 | 39 418 € |
| 2016 | 3 895 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 5 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −38 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 321 € |
| 2024 | −50 679 € |
| 2023 | 5 668 € |
| 2022 | 738 € |
| 2021 | −2 991 € |
| 2020 | −3 € |
| 2019 | −420 € |
| 2018 | 1 096 € |
| 2017 | −476 € |
| 2016 | 1 196 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Win-mont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,5 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Win-mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +8,5 % | +2,3 % |
| 2024 | −47,0 % | +2,1 % |
| 2023 | +3,5 % | +1,4 % |
| 2022 | +0,4 % | +1,3 % |
| 2021 | −4,9 % | +1,2 % |
| 2020 | 0,0 % | +1,1 % |
| 2019 | −0,9 % | +1,1 % |
| 2018 | +4,7 % | +1,2 % |
| 2017 | −1,2 % | +1,7 % |
| 2016 | +30,7 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 8 rokov, najviac v roku 2022 (+173,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −20,1 % |
| 2024 | −33,0 % |
| 2023 | −3,5 % |
| 2022 | +173,0 % |
| 2021 | +62,7 % |
| 2020 | −22,5 % |
| 2019 | +105,6 % |
| 2018 | −40,3 % |
| 2017 | +912,0 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Win-mont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 51 925 €, vlastné imanie 17 989 € a záväzky 33 936 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 51 925 € | 17 989 € | 33 936 € |
| 2024 | 53 575 € | −40 019 € | 93 594 € |
| 2023 | 147 634 € | 10 660 € | 136 974 € |
| 2022 | 143 903 € | 4 988 € | 138 915 € |
| 2021 | 145 413 € | 4 250 € | 141 163 € |
| 2020 | 54 592 € | 7 238 € | 47 354 € |
| 2019 | 7 854 € | 6 396 € | 1 458 € |
| 2018 | 7 503 € | 6 816 € | 687 € |
| 2017 | 6 443 € | 5 720 € | 723 € |
| 2016 | 7 782 € | 6 196 € | 1 586 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Win-mont (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 86 171 € | 7 321 € | 51 925 € | 17 989 € | 33 936 € | 21 177 € | +8,5 % |
| 2024 | 107 782 € | −50 679 € | 53 575 € | −40 019 € | 93 594 € | −40 132 € | −47,0 % |
| 2023 | 160 857 € | 5 668 € | 147 634 € | 10 660 € | 136 974 € | 17 389 € | +3,5 % |
| 2022 | 166 708 € | 738 € | 143 903 € | 4 988 € | 138 915 € | 13 496 € | +0,4 % |
| 2021 | 61 057 € | −2 991 € | 145 413 € | 4 250 € | 141 163 € | 9 449 € | −4,9 % |
| 2020 | 37 528 € | −3 € | 54 592 € | 7 238 € | 47 354 € | 9 740 € | 0,0 % |
| 2019 | 48 401 € | −420 € | 7 854 € | 6 396 € | 1 458 € | 7 539 € | −0,9 % |
| 2018 | 23 539 € | 1 096 € | 7 503 € | 6 816 € | 687 € | 3 060 € | +4,7 % |
| 2017 | 39 418 € | −476 € | 6 443 € | 5 720 € | 723 € | 1 839 € | −1,2 % |
| 2016 | 3 895 € | 1 196 € | 7 782 € | 6 196 € | 1 586 € | 1 892 € | +30,7 % |
Riziko: zaplatí Win-mont?
Win-mont a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Win-mont v objeme 72 995 € z rokov 2023 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Zariadenie sociálnych služieb HARMÓNIA: 72 995 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 61 554 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 11 442 € |
| 2023 | 1 | 61 554 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Win-mont
Dátum vzniku Win-mont je 9. 9. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/30445/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 3 895 € · majetok 7 782 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120345920
- Nový spoločník: Pavol ĎalogSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 61 554 €Objednávateľ Zariadenie sociálnych služieb HARMÓNIA. Zmluva o dielo
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Zariadenie sociálnych služieb HARMÓNIA, hodnota zmluvy 61 554 €. Firma vznikla 9. 9. 2016.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 86 171 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Win-mont
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Win-mont v odvetví maloobchod
Win-mont je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), Win-mont má 86 171 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Lučenec je v tomto odvetví 706 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Win-mont 78. z 174.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 995 €, polovica do 97 585 €, tri štvrtiny do 451 589 €; 10 % firiem má viac než 1 461 238 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 176 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 995 € |
| medián | 97 585 € |
| horný kvartil | 451 589 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 238 € |
| Win-mont | 86 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Win-mont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Win-mont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Win-mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 86 171 € | 97 585 € |
| 2024 | 107 782 € | 93 080 € |
| 2023 | 160 857 € | 95 712 € |
| 2022 | 166 708 € | 101 099 € |
| 2021 | 61 057 € | 87 423 € |
| 2020 | 37 528 € | 81 900 € |
| 2019 | 48 401 € | 85 084 € |
| 2018 | 23 539 € | 80 953 € |
| 2017 | 39 418 € | 74 666 € |
| 2016 | 3 895 € | 63 558 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Win-mont | 86 171 € |
|---|---|
| medián okresu Lučenec | 62 549 € |
| medián kraja | 90 449 € |
| medián Slovenska | 97 585 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DAL MAESTRO s.r.o.Prešov · tržby 208 739 € (2025)
- Potraviny Kanovský s. r. o.Borinka · tržby 208 634 € (2025)
- MB Apex s. r. o.Trenčín · tržby 208 625 € (2025)
- ZAFÍR zlatníctvo, s.r.o.Žilina · tržby 208 514 € (2025)
- RM RETRO s.r.o.Levice · tržby 208 386 € (2025)
- OFTEVA, s.r.o.Sereď · tržby 208 318 € (2025)
- VARGA ELEKTRO s.r.o.Lučenec · tržby 208 308 € (2025)
- FROST & MILLER s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 208 173 € (2025)
- ABCOM Košice s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 208 037 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Win-mont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Lučenec ›
Sídlo Win-mont: Tomášovce
Win-mont sídli na adrese Družstevná 17, 985 56 Tomášovce, okres Lučenec. V obci Tomášovce je 144 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 525.
Tomášovce: obyvatelia a dáta ›Okres Lučenec ›Adresár firiem v okrese Lučenec ›
Win-mont: IČO, sídlo a základné údaje
Win-mont s. r. o. (IČO 50490443) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tomášovce, okres Lučenec. Dátum vzniku je 9. 9. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Pavol Ďalog. Za rok 2025 sú v závierke tržby 86 171 € a výsledok hospodárenia +7 321 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 9. 9. 2016 |
| Obec | Tomášovce |
| Okres | Okres Lučenec |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Win-mont s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 86 171 €, typická firma odvetvia 97 585 € (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Lučenec ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Lučenec ›
Sieť prepojení firmy Win-mont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Win-mont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Win-mont
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Tomášovcetypický nepokrytý dopyt 88 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 002 zmlúv za 3 roky · 445 912 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava814 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 602 142 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 1 725 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Tomášovce
PRP, s.r.o.PRP logistics s.r.o.AGROTOM s.r.o.Minitis s. r. o.AGROTOM farma Lehôtka, družstvoVšetky firmy v obci Tomášovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Lučenec
CHOCOMAX s.r.o.AG VAULT s.r.o.Norlek, s.r.o.ATAMAS s. r. o.RoofTrade s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.