JAHAL s.r.o.
Spišská Belá · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
33 949 €tržby 2025 ▼ 31 %+1 319 €zisk 2025aktívna 10 rokov2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 17 : tržby 8 448 €, výsledok hospodárenia 1 758 €
- 18 : tržby 38 415 €, výsledok hospodárenia 480 €
- 19 : tržby 17 256 €, výsledok hospodárenia 150 €
- 20 : tržby 20 335 €, výsledok hospodárenia 252 €
- 21 : tržby 8 001 €, výsledok hospodárenia -7 145 €
- 22 : tržby 16 539 €, výsledok hospodárenia -2 492 €
- 23 : tržby 33 324 €, výsledok hospodárenia -2 001 €
- 24 : tržby 49 180 €, výsledok hospodárenia -293 €
- 25 : tržby 33 949 €, výsledok hospodárenia 1 319 €
JAHAL s.r.o. (IČO 50486306) mala v roku 2025 tržby 33 949 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci JAHAL
JAHAL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 7 730 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 7 730 € | — |
| 2024 | — | 7 744 € | — |
| 2023 | — | 7 688 € | — |
| 2022 | — | 5 541 € | — |
| 2021 | — | 4 997 € | — |
| 2020 | — | 3 923 € | — |
| 2019 | — | 1 145 € | — |
| 2018 | — | 389 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ JAHAL
Podľa Registra právnických osôb koná za JAHAL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník JAHAL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jana Halamčeková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jana Halamčekováod 11. 10. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok JAHAL
Za rok 2025 má JAHAL v závierke tržby 33 949 €, o 31,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 319 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 180 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát JAHAL
Najvyššie tržby: rok 2024, 49 180 €. Najnižšie: rok 2021, 8 001 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 33 949 € |
| 2024 | 49 180 € |
| 2023 | 33 324 € |
| 2022 | 16 539 € |
| 2021 | 8 001 € |
| 2020 | 20 335 € |
| 2019 | 17 256 € |
| 2018 | 38 415 € |
| 2017 | 8 448 € |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 5 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −8 452 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 319 € |
| 2024 | −293 € |
| 2023 | −2 001 € |
| 2022 | −2 492 € |
| 2021 | −7 145 € |
| 2020 | 252 € |
| 2019 | 150 € |
| 2018 | 480 € |
| 2017 | 1 758 € |
| 2016 | −480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- JAHAL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,9 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | JAHAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,9 % | +8,4 % |
| 2024 | −0,6 % | +4,9 % |
| 2023 | −6,0 % | +3,1 % |
| 2022 | −15,1 % | +2,7 % |
| 2021 | −89,3 % | +3,0 % |
| 2020 | +1,2 % | +2,5 % |
| 2019 | +0,9 % | +2,2 % |
| 2018 | +1,2 % | +2,5 % |
| 2017 | +20,8 % | +4,0 % |
| 2016 | — | +4,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+354,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −31,0 % |
| 2024 | +47,6 % |
| 2023 | +101,5 % |
| 2022 | +106,7 % |
| 2021 | −60,7 % |
| 2020 | +17,8 % |
| 2019 | −55,1 % |
| 2018 | +354,7 % |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha JAHAL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 107 886 €, vlastné imanie −2 973 € a záväzky 110 859 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 107 886 € | −2 973 € | 110 859 € |
| 2024 | 113 923 € | −4 292 € | 118 215 € |
| 2023 | 113 391 € | −4 000 € | 117 391 € |
| 2022 | 119 625 € | −1 999 € | 121 624 € |
| 2021 | 110 213 € | 494 € | 109 719 € |
| 2020 | 107 892 € | 7 639 € | 100 253 € |
| 2019 | 85 274 € | 7 387 € | 77 887 € |
| 2018 | 32 081 € | 7 238 € | 24 843 € |
| 2017 | 7 238 € | 6 758 € | 480 € |
| 2016 | 5 000 € | 4 520 € | 480 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok JAHAL (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 949 € | 1 319 € | 107 886 € | −2 973 € | 110 859 € | 10 314 € | +3,9 % |
| 2024 | 49 180 € | −293 € | 113 923 € | −4 292 € | 118 215 € | 8 781 € | −0,6 % |
| 2023 | 33 324 € | −2 001 € | 113 391 € | −4 000 € | 117 391 € | 5 789 € | −6,0 % |
| 2022 | 16 539 € | −2 492 € | 119 625 € | −1 999 € | 121 624 € | 3 336 € | −15,1 % |
| 2021 | 8 001 € | −7 145 € | 110 213 € | 494 € | 109 719 € | −1 888 € | −89,3 % |
| 2020 | 20 335 € | 252 € | 107 892 € | 7 639 € | 100 253 € | 5 504 € | +1,2 % |
| 2019 | 17 256 € | 150 € | 85 274 € | 7 387 € | 77 887 € | 2 284 € | +0,9 % |
| 2018 | 38 415 € | 480 € | 32 081 € | 7 238 € | 24 843 € | 1 100 € | +1,2 % |
| 2017 | 8 448 € | 1 758 € | 7 238 € | 6 758 € | 480 € | 2 238 € | +20,8 % |
| 2016 | — | −480 € | 5 000 € | 4 520 € | 480 € | — | — |
Riziko: zaplatí JAHAL?
Peniaze od štátu: JAHAL
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy JAHAL
Dátum vzniku JAHAL je 27. 8. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: MM iuris 176 s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/35393/P
- Zmena obchodného menaPredtým MM iuris 176 s.r.o., odvtedy JAHAL s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
- Nový spoločník: Jana HalamčekováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 33 949 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti JAHAL
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- reklamné a marketingové služby
- počítačové služby
- administratívne služby
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- vedenie účtovníctva
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prípravné práce k realizácii stavby
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- služby požičovní
- prenájom hnuteľných vecí
- čistiace a upratovacie služby
- prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- poskytovanie služieb osobného charakteru
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Kuriérske služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Sťahovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
JAHAL v odvetví administratívne a kancelárske služby
JAHAL je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 405 závierok), JAHAL má 33 949 €, čo je 81 % mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 316 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je JAHAL 69. z 115.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 396 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 412 €; 10 % firiem má viac než 393 027 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 696 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 396 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 412 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 027 € |
| JAHAL | 33 949 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- JAHAL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby JAHAL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | JAHAL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 33 949 € | 42 000 € |
| 2024 | 49 180 € | 39 470 € |
| 2023 | 33 324 € | 40 702 € |
| 2022 | 16 539 € | 39 904 € |
| 2021 | 8 001 € | 35 884 € |
| 2020 | 20 335 € | 34 319 € |
| 2019 | 17 256 € | 37 023 € |
| 2018 | 38 415 € | 36 659 € |
| 2017 | 8 448 € | 34 275 € |
| 2016 | — | 31 939 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| JAHAL | 33 949 € |
|---|---|
| medián okresu Kežmarok | 41 524 € |
| medián kraja | 36 683 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Syns, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 480 € (2025)
- Real Finder s. r. o.Nitra · tržby 78 459 € (2025)
- PATRINO s. r. o.Skalica · tržby 78 451 € (2025)
- dvenatri s.r.o.Slovenský Grob · tržby 78 450 € (2023)
- Proceo Solutions s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 432 € (2025)
- Sport Lovers, s.r.o.Sereď · tržby 78 419 € (2025)
- DS ELTEKON, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 78 419 € (2025)
- MrPanda ZA s. r. o.Žilina · tržby 78 406 € (2025)
- kvedo, s.r.o.Nitra · tržby 78 398 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb JAHAL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo JAHAL: Spišská Belá
JAHAL sídli na adrese Petzvalova 293/36, 059 01 Spišská Belá, okres Kežmarok. V obci Spišská Belá je 949 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.
Spišská Belá: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›
JAHAL: IČO, sídlo a základné údaje
JAHAL s.r.o. (IČO 50486306) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Belá, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 27. 8. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Jana Halamčeková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 949 € a výsledok hospodárenia +1 319 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 27. 8. 2016 |
| Skoršie názvy | MM iuris 176 s.r.o. |
| Obec | Spišská Belá |
| Okres | Okres Kežmarok |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) JAHAL s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 949 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 405 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 2. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›
Súvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Spišská Belá
Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o.C.I.M.A. Slovakia, s.r.o.KRaF, s.r.o.BEMIX, s.r.o.Marko Tatry s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Belá ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Kežmarok
ActiveAuto, s.r.o.OMICRON s. r. o.Carmenere s. r. o.GTEX, s.r.o.SYNDICATE FINANCE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.