VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PKZ PLUS s.r.o.

Sokolovce · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

424 465 €tržby 2025 ▲ 111 %+11 547 €zisk 2025

aktívna 10 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

424 465 €tržby 2025 ▲ 111 %
+11 547 €zisk 2025
  1. 16 : tržby 15 611 €, výsledok hospodárenia 1 577 €
  2. 17 : tržby 93 692 €, výsledok hospodárenia 4 527 €
  3. 18 : tržby 135 153 €, výsledok hospodárenia 15 341 €
  4. 19 : tržby 209 941 €, výsledok hospodárenia 13 975 €
  5. 20 : tržby 355 439 €, výsledok hospodárenia 45 109 €
  6. 21 : tržby 94 476 €, výsledok hospodárenia -914 €
  7. 22 : tržby 567 485 €, výsledok hospodárenia 20 986 €
  8. 23 : tržby 510 087 €, výsledok hospodárenia 20 168 €
  9. 24 : tržby 200 703 €, výsledok hospodárenia -36 255 €
  10. 25 : tržby 424 465 €, výsledok hospodárenia 11 547 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PKZ PLUS s.r.o. (IČO 50454960) mala v roku 2025 tržby 424 465 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PKZ PLUS

PKZ PLUS má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 80 028 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ PKZ PLUS

Podľa Registra právnických osôb koná za PKZ PLUS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník PKZ PLUS

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PKZ PLUS

Za rok 2025 má PKZ PLUS v závierke tržby 424 465 €, o 111,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 547 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 567 485 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025424 tis. €▲ +111,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202512 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025168 tis. €
Vlastné imanie 202523 tis. €
Záväzky 2025145 tis. €86,3 % majetku
Pridaná hodnota 202587 tis. €
Zisková marža 2025+2,7 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 10 rokov96 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PKZ PLUS

Súvaha PKZ PLUS

Všetky čísla zo závierok PKZ PLUS (10 rokov)
Čísla zo závierok PKZ PLUS po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025424 465 €11 547 €168 173 €23 050 €145 123 €87 080 €+2,7 %
2024200 703 €−36 255 €88 602 €11 503 €77 099 €53 484 €−18,1 %
2023510 087 €20 168 €251 478 €47 758 €203 720 €117 834 €+4,0 %
2022567 485 €20 986 €266 662 €101 134 €165 528 €107 427 €+3,7 %
202194 476 €−914 €130 355 €80 148 €50 207 €58 098 €−1,0 %
2020355 439 €45 109 €163 355 €81 061 €82 294 €105 019 €+12,7 %
2019209 941 €13 975 €143 039 €35 952 €107 087 €61 398 €+6,7 %
2018135 153 €15 341 €65 584 €21 977 €43 607 €52 837 €+11,4 %
201793 692 €4 527 €52 765 €11 104 €41 661 €31 054 €+4,8 %
201615 611 €1 577 €11 480 €6 577 €4 903 €9 008 €+10,1 %

Riziko: zaplatí PKZ PLUS?

PKZ PLUS a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PKZ PLUS z roku 2019.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201914. 9. 2019

História firmy PKZ PLUS

Dátum vzniku PKZ PLUS je 12. 8. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38221/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120350485
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 15 611 € · majetok 11 480 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Národný onkologický ústav. Firma vznikla 12. 8. 2016.
  5. Nový spoločník: Pavol BuckoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 424 465 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PKZ PLUS

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • prípravné práce k realizácii stavieb
  • dokončovacie práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • klampiarstvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

PKZ PLUS v odvetví maloobchod

PKZ PLUS je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), PKZ PLUS má 424 465 €, čo je 4,3-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 768 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PKZ PLUS 38. z 170.

V odvetví v okrese Piešťany768aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PKZ PLUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Piešťany ›

Sídlo PKZ PLUS: Sokolovce

PKZ PLUS sídli na adrese Dlhá 131/44, 922 31 Sokolovce, okres Piešťany. V obci Sokolovce je 213 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 572.

Subjektov v obci Sokolovce213aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 572aktívnych
V tom istom odvetví768okres Piešťany

Sokolovce: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

PKZ PLUS: IČO, sídlo a základné údaje

PKZ PLUS s.r.o. (IČO 50454960) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sokolovce, okres Piešťany. Dátum vzniku je 12. 8. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Pavol Bucko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 424 465 € a výsledok hospodárenia +11 547 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 8. 2016
ObecSokolovce
OkresOkres Piešťany
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) PKZ PLUS s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 424 465 €, typická firma odvetvia 97 585 €, čo je 4,3-násobok mediánu (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Sieť prepojení firmy PKZ PLUS

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PKZ PLUS

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PKZ PLUS

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Sokolovcetypický nepokrytý dopyt 59 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sokolovce

EXCEL MIX, s.r.o.TZB produkt, s.r.o.TZB produkt SK, s. r. o.PIVOT + QARI, spol. s r.o.LUCAS – Stav, s.r.o.Všetky firmy v obci Sokolovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Piešťany

MEDISYNER SK s.r.o.Medical Uniforms spol. s r.o.shop4wine s. r. o.REALTREND, s.r.o.MCulen s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk