VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MK&Z Security s.r.o.

Ľubiša · Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

96 360 €tržby 2025 ▼ 0 %−1 743 €strata 2025

aktívna 10 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

96 360 €tržby 2025 ▼ 0 %
−1 743 €strata 2025
  1. 16 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia 111 €
  2. 17 : tržby 55 418 €, výsledok hospodárenia 2 517 €
  3. 18 : tržby 58 680 €, výsledok hospodárenia 3 572 €
  4. 19 : tržby 71 092 €, výsledok hospodárenia 7 115 €
  5. 20 : tržby 79 153 €, výsledok hospodárenia 9 786 €
  6. 21 : tržby 42 653 €, výsledok hospodárenia -2 064 €
  7. 22 : tržby 35 040 €, výsledok hospodárenia -4 650 €
  8. 23 : tržby 80 640 €, výsledok hospodárenia 4 086 €
  9. 24 : tržby 96 624 €, výsledok hospodárenia 2 659 €
  10. 25 : tržby 96 360 €, výsledok hospodárenia -1 743 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MK&Z Security s.r.o. (IČO 50448170) mala v roku 2025 tržby 96 360 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MK&Z Security

V roku 2025 mala MK&Z Security priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 81 802 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 267 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Humenné bola v roku 2025 1 482 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ MK&Z Security

Podľa Registra právnických osôb koná za MK&Z Security 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník MK&Z Security

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MK&Z Security
Podiely spoločníkov na vkladoch MK&Z Security Milan Kováč 100,0 %. Spolu 5 000 €. Milan Kováč: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Milan Kováč100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Milan Kováčod 11. 8. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MK&Z Security

Za rok 2025 má MK&Z Security v závierke tržby 96 360 €, o 0,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 743 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 96 624 €.

Tržby 202596 tis. €▼ −0,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−1 743 €strata
Majetok (aktíva) 202548 tis. €
Vlastné imanie 202525 tis. €
Záväzky 202522 tis. €47,1 % majetku
Pridaná hodnota 202588 tis. €
Zisková marža 2025−1,8 %medián odvetvia +4,0 %
Súčet výsledkov za 10 rokov21 tis. €2016 až 2025

Výkaz ziskov a strát MK&Z Security

Súvaha MK&Z Security

Všetky čísla zo závierok MK&Z Security (10 rokov)
Čísla zo závierok MK&Z Security po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202596 360 €−1 743 €47 643 €25 195 €22 448 €88 030 €−1,8 %
202496 624 €2 659 €75 429 €26 938 €48 491 €77 241 €+2,8 %
202380 640 €4 086 €57 530 €24 279 €33 251 €65 747 €+5,1 %
202235 040 €−4 650 €31 880 €20 193 €11 687 €25 865 €−13,3 %
202142 653 €−2 064 €41 595 €24 848 €16 747 €31 136 €−4,8 %
202079 153 €9 786 €44 451 €28 101 €16 350 €44 942 €+12,4 %
201971 092 €7 115 €37 258 €18 315 €18 943 €29 073 €+10,0 %
201858 680 €3 572 €21 480 €11 200 €10 280 €25 901 €+6,1 %
201755 418 €2 517 €17 104 €7 628 €9 476 €12 182 €+4,5 %
2016500 €111 €5 111 €5 111 €—111 €+22,2 %

Riziko: zaplatí MK&Z Security?

MK&Z Security a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 7 zmlúv s dodávateľom MK&Z Security v objeme 64 047 € z rokov 2017 až 2019. Najväčší objem je s odberateľom Národná diaľničná spoločnosť, a.s.: 48 000 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom7Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv64 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201716. 2. 2017

História firmy MK&Z Security

Dátum vzniku MK&Z Security je 11. 8. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33297/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 500 € · majetok 5 111 €
  3. Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Technické služby mesta Humenné, hodnota zmluvy 3 €. Firma vznikla 11. 8. 2016.
  4. Nový štatutár: Milan KováčKonateľ
  5. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120330344
  6. Nový spoločník: Milan KováčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 96 360 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MK&Z Security

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Vedenie účtovníctva
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prevádzkovanie strážnej služby v rozsahu podľa § 3 písm. a), b), c), d), e), f), g), h), i) zákona č. 473/2005 Z. z. o súkromnej bezpečnosti
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Informačná činnosť
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb informátora

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

MK&Z Security v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

MK&Z Security je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba ostatných kovových výrobkov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 101 405 € (5 799 závierok), MK&Z Security má 96 360 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 422 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MK&Z Security 28. z 47.

V odvetví v okrese Humenné422aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 799Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia101 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MK&Z Security, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Humenné ›

Sídlo MK&Z Security: Ľubiša

MK&Z Security sídli na adrese Ľubiša 190, 067 11 Ľubiša, okres Humenné. V obci Ľubiša je 106 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 215.

Subjektov v obci Ľubiša106aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 215aktívnych
V tom istom odvetví422okres Humenné

Ľubiša: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

MK&Z Security: IČO, sídlo a základné údaje

MK&Z Security s.r.o. (IČO 50448170) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ľubiša, okres Humenné. Dátum vzniku je 11. 8. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Milan Kováč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 96 360 € a výsledok hospodárenia −1 743 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 8. 2016
ObecĽubiša
OkresOkres Humenné
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25) MK&Z Security s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 96 360 €, typická firma odvetvia 101 405 € (medián z 5 799 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba kovových konštrukcií a výrobkov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›

Sieť prepojení firmy MK&Z Security

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MK&Z Security

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MK&Z Security

  • Tendre47súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 175 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy30zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 37 tis. €
  • Výhry konkurentov236firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ľubiša

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Ľubiša

AGROPRODUKT Ľubiša, s.r.o.Renovierungbau s.r.o.BUBKO Drevo, s. r. o.VERICOM, s.r.o.LUMI centre s.r.o.Všetky firmy v obci Ľubiša ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.99) v okrese Humenné

Metal Box Slovakia EU, s.r.o.KOGAL STEEL s.r.o.SKRUTKA s.r.o.G - Steel s.r.o.STAPO, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk