VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Prolansys Slovakia, s.r.o.

Bačka · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

9 465 €tržby 2019 ▼ 35 %+845 €zisk 2019

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

9 465 €tržby 2019 ▼ 35 %
+845 €zisk 2019
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 17 : tržby 39 402 €, výsledok hospodárenia 10 353 €
  3. 18 : tržby 14 520 €, výsledok hospodárenia 3 750 €
  4. 19 : tržby 9 465 €, výsledok hospodárenia 845 €
  5. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  6. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  7. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  8. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Prolansys Slovakia, s.r.o. (IČO 50439588), sídlo Bačka, je v registri zapísaná od 23. 7. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 3. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia Prolansys Slovakia

Podľa Registra právnických osôb konajú za Prolansys Slovakia 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločníci Prolansys Slovakia

V registri sú zapísaní 3 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Prolansys Slovakia
Podiely spoločníkov na vkladoch Prolansys Slovakia Prolansys Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felesősségű Társaság 50,0 %, György István Gyurkity 25,0 %, Tamás Ónodi 25,0 %. Spolu 5 000 €. Prolansys Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felesősségű Társaság: 2 500 €, 50,0 %György István Gyurkity: 1 250 €, 25,0 %Tamás Ónodi: 1 250 €, 25,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Prolansys Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felesősségű Társaság50,0 %
  • György István Gyurkity25,0 %
  • Tamás Ónodi25,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Prolansys Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felesősségű Társaságod 23. 7. 2016 2 500 €50,0 %
György István Gyurkityod 23. 7. 2016 1 250 €25,0 %
Tamás Ónodiod 23. 7. 2016 1 250 €25,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Prolansys Slovakia

Za rok 2019 má Prolansys Slovakia v závierke tržby 9 465 €, o 34,8 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +845 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 39 402 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20199 465 €▼ −34,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2019845 €zisk
Majetok (aktíva) 20255 000 €
Vlastné imanie 20255 000 €
Zisková marža 2019+8,9 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 10 rokov15 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Prolansys Slovakia

Súvaha Prolansys Slovakia

Všetky čísla zo závierok Prolansys Slovakia (10 rokov)
Čísla zo závierok Prolansys Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €5 000 €5 000 €———
2024—0 €5 000 €5 000 €———
2023—0 €5 000 €5 000 €———
2022—0 €5 000 €5 000 €———
2021—0 €5 000 €5 000 €———
2020——5 000 €5 000 €———
20199 465 €845 €6 070 €5 845 €225 €1 070 €+8,9 %
201814 520 €3 750 €8 750 €8 750 €—3 750 €+25,8 %
201739 402 €10 353 €15 353 €15 353 €—10 353 €+26,3 %
2016——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Prolansys Slovakia?

Peniaze od štátu: Prolansys Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Prolansys Slovakia

Dátum vzniku Prolansys Slovakia je 23. 7. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39593/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120327462
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Prolansys Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Prolansys Slovakia v odvetví administratívne a kancelárske služby

Prolansys Slovakia je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 37 024 € (12 780 závierok), Prolansys Slovakia má 9 465 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 469 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Prolansys Slovakia 152. z 185.

V odvetví v okrese Trebišov469aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 780Slovensko, rok 2019
Medián tržieb odvetvia37 tis. €rok 2019
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prolansys Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Trebišov ›

Sídlo Prolansys Slovakia: Bačka

Prolansys Slovakia sídli na adrese 32, 076 84 Bačka, okres Trebišov. V obci Bačka je 54 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937.

Subjektov v obci Bačka54aktívnych
Subjektov v okrese Trebišov9 937aktívnych
V tom istom odvetví469okres Trebišov

Bačka: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›

Prolansys Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

Prolansys Slovakia, s.r.o. (IČO 50439588) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bačka, okres Trebišov. Dátum vzniku je 23. 7. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Attila Rezsek a Tamás Ónodi. Za rok 2019 sú v závierke tržby 9 465 € a výsledok hospodárenia +845 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik23. 7. 2016
ObecBačka
OkresOkres Trebišov
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) Prolansys Slovakia, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 9 465 €, typická firma odvetvia 37 024 € (medián z 12 780 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›

Sieť prepojení firmy Prolansys Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Prolansys Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Prolansys Slovakia

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 69 tis. €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v obci Bačkatypický nepokrytý dopyt 406 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bačka

LAJA STAV s.r.o.TON - DOG s. r. o.AGRIA ZEMPLÍN s.r.o.LAJCSISTAV s.r.o.ALICA DECOR s.r.o.Všetky firmy v obci Bačka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Trebišov

esi Trebišov s.r.o.L-trend, s. r. o.DF Work s.r.o.Tivat s.r.o.SLO-BER, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk