VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Teques trade s.r.o.

Košice - Staré Mesto · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

1 744 €tržby 2025 ▼ 99 %−3 574 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 744 €tržby 2025 ▼ 99 %
−3 574 €strata 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 17 : tržby 148 282 €, výsledok hospodárenia -1 323 €
  3. 18 : tržby 118 995 €, výsledok hospodárenia -280 349 €
  4. 19 : tržby 455 366 €, výsledok hospodárenia -79 285 €
  5. 20 : tržby 853 957 €, výsledok hospodárenia 1 280 €
  6. 21 : tržby 298 374 €, výsledok hospodárenia 828 €
  7. 22 : tržby 149 933 €, výsledok hospodárenia -103 599 €
  8. 23 : tržby 64 577 €, výsledok hospodárenia -44 831 €
  9. 24 : tržby 186 677 €, výsledok hospodárenia -3 448 €
  10. 25 : tržby 1 744 €, výsledok hospodárenia -3 574 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Teques trade s.r.o. (IČO 50436660) mala v roku 2025 tržby 1 744 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Teques trade

Podľa Registra právnických osôb koná za Teques trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Spoločník Teques trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Teques trade
Podiely spoločníkov na vkladoch Teques trade Ing. Inna Samoliuk 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Inna Samoliuk: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Inna Samoliuk100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Inna Samoliukod 26. 7. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Teques trade

Za rok 2025 má Teques trade v závierke tržby 1 744 €, o 99,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 574 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 853 957 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251 744 €▼ −99,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 574 €strata
Majetok (aktíva) 2025132 tis. €
Vlastné imanie 2025−513 tis. €
Záväzky 2025645 tis. €489,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025−3 036 €
Zisková marža 2025−204,9 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−514 tis. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Teques trade

Súvaha Teques trade

Všetky čísla zo závierok Teques trade (10 rokov)
Čísla zo závierok Teques trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 744 €−3 574 €131 914 €−513 239 €645 153 €−3 036 €−204,9 %
2024186 677 €−3 448 €140 327 €−506 216 €646 543 €−2 095 €−1,8 %
202364 577 €−44 831 €41 205 €−502 768 €543 973 €−45 045 €−69,4 %
2022149 933 €−103 599 €791 290 €−457 937 €1 249 227 €−101 157 €−69,1 %
2021298 374 €828 €707 896 €−354 338 €1 062 234 €2 022 €+0,3 %
2020853 957 €1 280 €680 223 €−354 677 €1 034 900 €1 620 €+0,1 %
2019455 366 €−79 285 €−42 953 €−355 957 €313 004 €−79 052 €−17,4 %
2018118 995 €−280 349 €29 963 €−276 672 €306 635 €−280 271 €−235,6 %
2017148 282 €−1 323 €4 637 €3 677 €960 €227 €−0,9 %
2016——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Teques trade?

Peniaze od štátu: Teques trade

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Teques trade

Dátum vzniku Teques trade je 26. 7. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39602/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120322336
  4. Nový spoločník: Ing. Inna SamoliukSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 1 744 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Teques trade

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Počítačové služby
  • Vedenie účtovníctva
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Sťahovacie služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Kuriérske služby
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.

Teques trade v odvetví špecializované stavebné práce

Teques trade je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 571 závierok), Teques trade má 1 744 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 923 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Teques trade 261. z 269.

V odvetví v okrese Košice I923aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 571Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Teques trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Košice I ›

Sídlo Teques trade: Košice - Staré Mesto

Teques trade sídli na adrese Tatranská 11, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 502. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Staré Mesto8 741aktívnych
Subjektov v okrese Košice I16 502aktívnych
V tom istom odvetví923okres Košice I
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›

Teques trade: IČO, sídlo a základné údaje

Teques trade s.r.o. (IČO 50436660) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 26. 7. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing. Inna Samoliuk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 744 € a výsledok hospodárenia −3 574 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335)
Základné imanie5 000 €
Vznik26. 7. 2016
ObecKošice - Staré Mesto
OkresOkres Košice I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Teques trade s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 744 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 571 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›

Sieť prepojení firmy Teques trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Teques trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Teques trade

  • Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy74zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
  • Výhry konkurentov400firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

A Mid – Sun s.r.o.CASH POINT, s.r.o.CASH POINT Trade s.r.o.GOLDEN TIME s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto

Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Košice I

Solar Company s.r.o.IVANSTAV GROUP s.r.o.SYMOX s.r.o.THS klika s. r. o.STAVAB s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk