VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SK SILO, s.r.o.

Komárno · Elektrická inštalácia

821 272 €tržby 2025 ▼ 21 %+37 870 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

821 272 €tržby 2025 ▼ 21 %
+37 870 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 688 €
  2. 17 : tržby 322 554 €, výsledok hospodárenia -2 674 €
  3. 18 : tržby 528 922 €, výsledok hospodárenia -11 343 €
  4. 19 : tržby 327 580 €, výsledok hospodárenia -10 065 €
  5. 20 : tržby 355 652 €, výsledok hospodárenia -13 451 €
  6. 21 : tržby 534 633 €, výsledok hospodárenia 1 476 €
  7. 22 : tržby 558 926 €, výsledok hospodárenia -2 852 €
  8. 23 : tržby 722 170 €, výsledok hospodárenia -18 517 €
  9. 24 : tržby 1 042 551 €, výsledok hospodárenia 28 215 €
  10. 25 : tržby 821 272 €, výsledok hospodárenia 37 870 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SK SILO, s.r.o. (IČO 50427725) mala v roku 2025 tržby 821 272 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SK SILO

V roku 2025 mala SK SILO priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ SK SILO

Podľa Registra právnických osôb koná za SK SILO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník SK SILO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SK SILO
Podiely spoločníkov na vkladoch SK SILO Csaba Haulik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Csaba Haulik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Csaba Haulik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Csaba Haulikod 13. 10. 2016 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SK SILO

Za rok 2025 má SK SILO v závierke tržby 821 272 €, o 21,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +37 870 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 042 551 €.

Tržby 2025821 tis. €▼ −21,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202538 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202550 tis. €
Vlastné imanie 20259 715 €
Záväzky 202541 tis. €80,7 % majetku
Pridaná hodnota 202540 tis. €
Zisková marža 2025+4,6 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 10 rokov5 971 €2016 až 2025

Výkaz ziskov a strát SK SILO

Súvaha SK SILO

Všetky čísla zo závierok SK SILO (10 rokov)
Čísla zo závierok SK SILO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025821 272 €37 870 €50 268 €9 715 €40 553 €40 001 €+4,6 %
20241 042 551 €28 215 €105 002 €−28 155 €133 157 €28 267 €+2,7 %
2023722 170 €−18 517 €88 056 €−55 504 €143 560 €−28 786 €−2,6 %
2022558 926 €−2 852 €69 113 €−36 986 €106 099 €−2 802 €−0,5 %
2021534 633 €1 476 €71 883 €−34 134 €106 017 €2 055 €+0,3 %
2020355 652 €−13 451 €40 379 €−35 610 €75 989 €−13 334 €−3,8 %
2019327 580 €−10 065 €45 462 €−22 159 €67 621 €−9 941 €−3,1 %
2018528 922 €−11 343 €96 509 €−12 093 €108 602 €10 861 €−2,1 %
2017322 554 €−2 674 €98 373 €−749 €99 122 €3 877 €−0,8 %
2016—−2 688 €5 095 €1 925 €3 170 €−2 688 €—

Riziko: zaplatí SK SILO?

Peniaze od štátu: SK SILO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SK SILO

Dátum vzniku SK SILO je 22. 7. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zero Tolerance s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/42182/N
  2. Nový štatutár: Csaba HaulikKonateľ
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120319553
  4. Zmena obchodného menaPredtým Zero Tolerance s.r.o., odvtedy SK SILO, s.r.o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 095 €
  6. Nový spoločník: Csaba HaulikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 821 272 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SK SILO

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
  • Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Kuriérske služby
  • Sťahovacie služby
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Donášková služba
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Vedenie účtovníctva
  • Výroba komunikačných zariadení, spotrebnej elektroniky, počítačov a kancelárskych strojov
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

SK SILO v odvetví špecializované stavebné práce

SK SILO je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), SK SILO má 821 272 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 2 261 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SK SILO 30. z 288.

V odvetví v okrese Komárno2 261aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 568Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia72 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SK SILO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Komárno ›

Sídlo SK SILO: Komárno

SK SILO sídli na adrese Biskupa Királya 2814/21, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 91 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Komárno10 785aktívnych
Subjektov v okrese Komárno19 814aktívnych
V tom istom odvetví2 261okres Komárno
Na tej istej adrese91aktívnych subjektov

Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›

SK SILO: IČO, sídlo a základné údaje

SK SILO, s.r.o. (IČO 50427725) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 22. 7. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Csaba Haulik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 821 272 € a výsledok hospodárenia +37 870 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieElektrická inštalácia (SK NACE 4321)
Základné imanie5 000 €
Vznik22. 7. 2016
Skoršie názvyZero Tolerance s.r.o.
ObecKomárno
OkresOkres Komárno
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) SK SILO, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 821 272 €, typická firma odvetvia 71 977 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›

Sieť prepojení firmy SK SILO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SK SILO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SK SILO

  • Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 21 tis. €
  • Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Komárno

REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Komárno

EL - AG, s.r.o.PositivEvent, s.r.o.VASAS ELEKTRO s. r. o.HEZA s.r.o.KomBit - Alarm spol. s r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk