IVANKO FIT s. r. o.
Zalužice · Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ
23 000 €tržby 2017 ▲ 0 %+1 944 €zisk 2017aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 23 000 €, výsledok hospodárenia 14 651 €
- 17 : tržby 23 000 €, výsledok hospodárenia 1 944 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 697 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -5 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
IVANKO FIT s. r. o. (IČO 50418726), sídlo Zalužice, je v registri zapísaná od 16. 7. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci IVANKO FIT
V roku 2025 mala IVANKO FIT priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ IVANKO FIT
Podľa Registra právnických osôb koná za IVANKO FIT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník IVANKO FIT
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Jozef Ivanko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Jozef Ivankood 3. 9. 2022 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IVANKO FIT
Za rok 2017 má IVANKO FIT v závierke tržby 23 000 €, o 0,0 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia +1 944 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 23 000 €.
Výkaz ziskov a strát IVANKO FIT
Najvyššie tržby: rok 2016, 23 000 €. Najnižšie: rok 2016, 23 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | 23 000 € |
| 2016 | 23 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 4 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 13 213 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | −5 € |
| 2018 | −2 697 € |
| 2017 | 1 944 € |
| 2016 | 14 651 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IVANKO FIT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +8,5 %, medián odvetvia +1,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IVANKO FIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,5 % |
| 2024 | — | +3,1 % |
| 2023 | — | +1,2 % |
| 2022 | — | +0,7 % |
| 2021 | — | −0,3 % |
| 2020 | — | −0,4 % |
| 2019 | — | +0,2 % |
| 2018 | — | +0,4 % |
| 2017 | +8,5 % | +1,2 % |
| 2016 | +63,7 % | +1,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IVANKO FIT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 553 €, vlastné imanie 18 213 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 553 € | 18 213 € | 340 € |
| 2024 | 18 893 € | 18 553 € | 340 € |
| 2023 | 18 893 € | 18 893 € | — |
| 2022 | 18 893 € | 18 893 € | — |
| 2021 | 18 893 € | 18 893 € | — |
| 2020 | 18 893 € | 18 893 € | — |
| 2019 | 18 893 € | 18 893 € | — |
| 2018 | 18 898 € | 18 898 € | — |
| 2017 | 21 595 € | 21 595 € | — |
| 2016 | 23 783 € | 19 651 € | 4 132 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IVANKO FIT (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 18 553 € | 18 213 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 18 893 € | 18 553 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 18 893 € | 18 893 € | — | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 18 893 € | 18 893 € | — | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 18 893 € | 18 893 € | — | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 18 893 € | 18 893 € | — | — | — |
| 2019 | — | −5 € | 18 893 € | 18 893 € | — | — | — |
| 2018 | — | −2 697 € | 18 898 € | 18 898 € | — | −2 610 € | — |
| 2017 | 23 000 € | 1 944 € | 21 595 € | 21 595 € | — | 3 105 € | +8,5 % |
| 2016 | 23 000 € | 14 651 € | 23 783 € | 19 651 € | 4 132 € | 18 892 € | +63,7 % |
Riziko: zaplatí IVANKO FIT?
Peniaze od štátu: IVANKO FIT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IVANKO FIT
Dátum vzniku IVANKO FIT je 16. 7. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39557/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 23 000 € · majetok 23 783 €
- Nový spoločník: Mgr. Jozef IvankoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IVANKO FIT
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojení s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné a marketingové služby
- Prevádzkovanie športových zariadení
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Masérske služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
IVANKO FIT v odvetví ostatné osobné služby
IVANKO FIT je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 25 128 € (1 993 závierok), IVANKO FIT má 23 000 €, čo je 92 % mediánu. V okrese Michalovce je v tomto odvetví 555 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IVANKO FIT 44. z 74.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 8 404 €, polovica do 25 128 €, tri štvrtiny do 51 880 €; 10 % firiem má viac než 166 518 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 408 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 8 404 € |
| medián | 25 128 € |
| horný kvartil | 51 880 € |
| 10 % firiem má viac než | 166 518 € |
| IVANKO FIT | 23 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IVANKO FIT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IVANKO FIT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IVANKO FIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 29 709 € |
| 2024 | — | 28 360 € |
| 2023 | — | 26 344 € |
| 2022 | — | 24 030 € |
| 2021 | — | 19 902 € |
| 2020 | — | 20 799 € |
| 2019 | — | 24 374 € |
| 2018 | — | 25 409 € |
| 2017 | 23 000 € | 25 128 € |
| 2016 | 23 000 € | 26 619 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2017.
Čísla v tabuľke
| IVANKO FIT | 23 000 € |
|---|---|
| medián okresu Michalovce | 27 090 € |
| medián kraja | 27 689 € |
| medián Slovenska | 25 128 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- EclipseMK s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 51 597 € (2024)
- REMA+GS, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 51 544 € (2021)
- DaBEZ, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 51 520 € (2024)
- SportART, s.r.o.Levice · tržby 51 425 € (2025)
- Didi The Salon s.r.o.Zvolen · tržby 51 414 € (2025)
- Mroyal barbershop, s. r. o.Čadca · tržby 51 372 € (2025)
- Medicínske centrum LEONARDO s. r. o.Bernolákovo · tržby 51 260 € (2025)
- M&M SALÓN BIO KOSMETIC, s.r.o.Šamorín · tržby 51 225 € (2025)
- BATYA s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 51 207 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IVANKO FIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IVANKO FIT: Zalužice
IVANKO FIT sídli na adrese Veľké Zalužice 278, 072 34 Zalužice, okres Michalovce. V obci Zalužice je 192 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 12 747. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Zalužice: obyvatelia a dáta ›Okres Michalovce ›Adresár firiem v okrese Michalovce ›
IVANKO FIT: IČO, sídlo a základné údaje
IVANKO FIT s. r. o. (IČO 50418726) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zalužice, okres Michalovce. Dátum vzniku je 16. 7. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Mgr. Jozef Ivanko. Za rok 2017 sú v závierke tržby 23 000 € a výsledok hospodárenia +1 944 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Balíčky procedúr, sauna a parný kúpeľ (SK NACE 9623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 7. 2016 |
| Obec | Zalužice |
| Okres | Okres Michalovce |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) IVANKO FIT s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2017 mala 23 000 €, typická firma odvetvia 25 128 € (medián z 1 993 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Michalovce ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Michalovce ›
Sieť prepojení firmy IVANKO FIT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IVANKO FIT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IVANKO FIT
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 600 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Zalužicetypický nepokrytý dopyt 8 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 055 zmlúv za 3 roky · 6 971 909 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.404 zmlúv za 3 roky · 33 001 € · naposledy 7. 8. 2026Centrum voľného času Dubnica nad Váhom32 zmlúv za 3 roky · 3 990 € · naposledy 31. 7. 2026 Všetkých 237 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zalužice
AGRIA, s.r.o.TIBOX s.r.o.STAVFEX s.r.o.RM - DEVELOPER s.r.o.VLAMA s. r. o.Všetky firmy v obci Zalužice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.04) v okrese Michalovce
NISTOR s.r.o.ORTOSPORTS, s.r.o.Overdose Art s. r. o.Paradise Lux s.r.o.MonTrade, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.