VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

S368 trade s.r.o.

Štúrovo · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

1 120 587 €tržby 2018 ▲ 406 %+277 346 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 120 587 €tržby 2018 ▲ 406 %
+277 346 €zisk 2018
  1. 16 : tržby 31 180 €, výsledok hospodárenia -16 €
  2. 17 : tržby 221 416 €, výsledok hospodárenia 68 412 €
  3. 18 : tržby 1 120 587 €, výsledok hospodárenia 277 346 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

S368 trade s.r.o. (IČO 50415522), sídlo Štúrovo, je v registri zapísaná od 9. 7. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci S368 trade

osobné náklady v roku 2018 boli 17 171 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ S368 trade

Podľa Registra právnických osôb koná za S368 trade 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník S368 trade

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok S368 trade

Za rok 2018 má S368 trade v závierke tržby 1 120 587 €, o 406,1 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +277 346 €. Závierky máme za 3 roky (2016 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2018: 1 120 587 €.

Tržby 20181,12 mil. €▲ +406,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2018277 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2018443 tis. €
Vlastné imanie 2018351 tis. €
Záväzky 201892 tis. €20,8 % majetku
Pridaná hodnota 2018398 tis. €
Zisková marža 2018+24,8 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky346 tis. €2016 až 2018

Výkaz ziskov a strát S368 trade

Súvaha S368 trade

Všetky čísla zo závierok S368 trade (3 roky)
Čísla zo závierok S368 trade po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20181 120 587 €277 346 €442 714 €350 743 €91 971 €398 283 €+24,8 %
2017221 416 €68 412 €134 127 €73 396 €60 731 €92 303 €+30,9 %
201631 180 €−16 €5 846 €4 984 €862 €−376 €−0,1 %

Riziko: zaplatí S368 trade?

Peniaze od štátu: S368 trade

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy S368 trade

Dátum vzniku S368 trade je 9. 7. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/41204/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 31 180 € · majetok 5 846 €
  3. Nový štatutár: Csaba PusztaiKonateľ
  4. Nový spoločník: Csaba PusztaiSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti S368 trade

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby
  • Počítačové služby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Reklamné a marketingové služby
  • Vedenie účtovníctva

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

S368 trade v odvetví maloobchod

S368 trade je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 80 953 € (19 147 závierok), S368 trade má 1 120 587 €, čo je 14-násobok mediánu. V okrese Nové Zámky je v tomto odvetví 1 692 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je S368 trade 36. z 480.

V odvetví v okrese Nové Zámky1 692aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 147Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia81 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb S368 trade, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nové Zámky ›

Sídlo S368 trade: Štúrovo

S368 trade sídli na adrese Hlavná 22, 943 01 Štúrovo, okres Nové Zámky. V obci Štúrovo je 4 203 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 22 162. Na tej istej adrese je zapísaných 693 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Štúrovo4 203aktívnych
Subjektov v okrese Nové Zámky22 162aktívnych
V tom istom odvetví1 692okres Nové Zámky
Na tej istej adrese693aktívnych subjektov

Štúrovo: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Zámky ›Adresár firiem v okrese Nové Zámky ›

S368 trade: IČO, sídlo a základné údaje

S368 trade s.r.o. (IČO 50415522) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, okres Nové Zámky. Dátum vzniku je 9. 7. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Csaba Pusztai. Za rok 2018 sú v závierke tržby 1 120 587 € a výsledok hospodárenia +277 346 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik9. 7. 2016
ObecŠtúrovo
OkresOkres Nové Zámky
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) S368 trade s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2018 mala 1 120 587 €, typická firma odvetvia 80 953 €, čo je 14-násobok mediánu (medián z 19 147 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Zámky ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Zámky ›

Sieť prepojení firmy S368 trade

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu S368 trade

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu S368 trade

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
  • Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Štúrovo

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Štúrovo

Smurfit Westrock Slovakia, a. s.Monarflex s.r.o.Jet Stream Sales s.r.o.SPEED LINE, s.r.o.SKC foundry s. r. o.Všetky firmy v obci Štúrovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Nové Zámky

Medi-Pharm Centrum s.r.o.Mestská lekáreň Šurany, s.r.o.EUGENIUS, s.r.o.PAXTON TRADE, s.r.o.STAR-CARS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk