TFI Slovakia s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Staré Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
0 €tržby 2024−340 €strata 2024zaniknutá 21. 1. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 21. 1. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -10 331 €
- 18 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -41 806 €
- 19 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -40 791 €
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -41 004 €
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -39 578 €
- 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -36 720 €
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -37 440 €
- 24 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
TFI Slovakia s.r.o. v likvidácii (IČO 50412477), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 30. 6. 2016 do 21. 1. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci TFI Slovakia s.r.o.
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
| 2022 | — | 0 € | — |
| 2021 | — | 0 € | — |
| 2020 | — | 0 € | — |
| 2019 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci TFI Slovakia s.r.o.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok TFI Slovakia s.r.o.
Za rok 2024 má TFI Slovakia s.r.o. v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia −340 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 0 €.
Výkaz ziskov a strát TFI Slovakia s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2018, 0 €. Najnižšie: rok 2018, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | — |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 9 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −248 025 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | −37 440 € |
| 2022 | −36 720 € |
| 2021 | −39 578 € |
| 2020 | −41 004 € |
| 2019 | −40 791 € |
| 2018 | −41 806 € |
| 2017 | −10 331 € |
| 2016 | −15 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TFI Slovakia s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 468 000 € | −243 025 € | 711 025 € |
| 2023 | 468 000 € | −242 685 € | 710 685 € |
| 2022 | 468 000 € | −205 245 € | 673 245 € |
| 2021 | 468 000 € | −168 525 € | 636 525 € |
| 2020 | 468 903 € | −128 947 € | 597 850 € |
| 2019 | 468 000 € | −87 943 € | 555 943 € |
| 2018 | 468 644 € | −47 152 € | 515 796 € |
| 2017 | 472 085 € | −5 346 € | 477 431 € |
| 2016 | 4 985 € | 4 985 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TFI Slovakia s.r.o. (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | 0 € | −340 € | 468 000 € | −243 025 € | 711 025 € | 0 € | — |
| 2023 | 0 € | −37 440 € | 468 000 € | −242 685 € | 710 685 € | 0 € | — |
| 2022 | 0 € | −36 720 € | 468 000 € | −205 245 € | 673 245 € | 720 € | — |
| 2021 | 0 € | −39 578 € | 468 000 € | −168 525 € | 636 525 € | −1 984 € | — |
| 2020 | 0 € | −41 004 € | 468 903 € | −128 947 € | 597 850 € | −3 277 € | — |
| 2019 | 0 € | −40 791 € | 468 000 € | −87 943 € | 555 943 € | −3 169 € | — |
| 2018 | 0 € | −41 806 € | 468 644 € | −47 152 € | 515 796 € | −4 185 € | — |
| 2017 | — | −10 331 € | 472 085 € | −5 346 € | 477 431 € | −2 491 € | — |
| 2016 | — | −15 € | 4 985 € | 4 985 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí TFI Slovakia s.r.o.?
Peniaze od štátu: TFI Slovakia s.r.o.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TFI Slovakia s.r.o.
Dátum vzniku TFI Slovakia s.r.o. je 30. 6. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/112497/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 4 985 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
TFI Slovakia s.r.o. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
TFI Slovakia s.r.o. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 647 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Bratislava I | 50 738 € |
|---|---|
| medián kraja | 43 005 € |
| medián Slovenska | 41 454 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo TFI Slovakia s.r.o.: Bratislava - Staré Mesto
TFI Slovakia s.r.o. sídli na adrese Laurinská 18, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 166 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
TFI Slovakia s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
TFI Slovakia s.r.o. v likvidácii (IČO 50412477) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 30. 6. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 21. 1. 2026, po 9 rokoch. Za rok 2024 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia −340 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Vznik | 30. 6. 2016 |
| Zánik | 21. 1. 2026 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy TFI Slovakia s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TFI Slovakia s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TFI Slovakia s.r.o.
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy447zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
- Výhry konkurentov527firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 311 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania556 zmlúv za 3 roky · 186 535 255 € · naposledy 12. 10. 2026Mesto Rajec496 zmlúv za 3 roky · 114 959 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 234 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava I
Vydrica Development V1+V2, s.r.o.Parfumerie Douglas Slovensko, s.r.o.Wolt Services Slovensko s. r. o.CTP Slovakia, s. r. o.P3 Bratislava Park s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.