FINANCE WORLD s.r.o.
Bratislava - Ružinov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
zaniknutá 14. 1. 2026
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 1. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk
FINANCE WORLD s.r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 14. 1. 2026, tržby v registri nemá.
FINANCE WORLD s.r.o. (IČO 50407325), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 5. 7. 2016 do 14. 1. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci FINANCE WORLD
osobné náklady v roku 2020 boli 16 737 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 16 737 € | — |
| 2019 | — | 16 908 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci FINANCE WORLD
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok FINANCE WORLD
Závierky máme za 5 rokov (2016 až 2020), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát FINANCE WORLD
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −13 443 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | −23 094 € |
| 2019 | 7 176 € |
| 2018 | 833 € |
| 2017 | 1 901 € |
| 2016 | −259 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FINANCE WORLD
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 1 266 129 €, vlastné imanie −8 464 € a záväzky 1 274 593 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 1 266 129 € | −8 464 € | 1 274 593 € |
| 2019 | 1 141 074 € | 14 632 € | 1 126 442 € |
| 2018 | 458 271 € | 7 474 € | 450 797 € |
| 2017 | 152 579 € | 6 642 € | 145 937 € |
| 2016 | 4 741 € | 4 741 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FINANCE WORLD (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | −23 094 € | 1 266 129 € | −8 464 € | 1 274 593 € | −6 075 € | — |
| 2019 | — | 7 176 € | 1 141 074 € | 14 632 € | 1 126 442 € | −13 998 € | — |
| 2018 | — | 833 € | 458 271 € | 7 474 € | 450 797 € | −2 055 € | — |
| 2017 | — | 1 901 € | 152 579 € | 6 642 € | 145 937 € | — | — |
| 2016 | — | −259 € | 4 741 € | 4 741 € | — | −179 € | — |
Riziko: zaplatí FINANCE WORLD?
Peniaze od štátu: FINANCE WORLD
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FINANCE WORLD
Dátum vzniku FINANCE WORLD je 5. 7. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/112627/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 4 741 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 5.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
FINANCE WORLD v odvetví maloobchod
FINANCE WORLD je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 068 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo FINANCE WORLD: Bratislava - Ružinov
FINANCE WORLD sídli na adrese Záhradnícka 72, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 869 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356. Na tej istej adrese je zapísaných 56 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
FINANCE WORLD: IČO, sídlo a základné údaje
FINANCE WORLD s.r.o. (IČO 50407325) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 5. 7. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 1. 2026, po 9 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Vznik | 5. 7. 2016 |
| Zánik | 14. 1. 2026 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy FINANCE WORLD
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu FINANCE WORLD
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FINANCE WORLD
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 002 zmlúv za 3 roky · 445 912 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava814 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 602 142 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 1 725 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II
Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.