VyskúšaťNÁSKOK

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 9. 1. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

10 690 €tržby 2020 ▼ 97 %
−22 938 €strata 2020
  1. 16 : tržby 106 315 €, výsledok hospodárenia 3 159 €
  2. 17 : tržby 689 728 €, výsledok hospodárenia 31 315 €
  3. 18 : tržby 1 028 465 €, výsledok hospodárenia 6 694 €
  4. 19 : tržby 313 012 €, výsledok hospodárenia -153 656 €
  5. 20 : tržby 10 690 €, výsledok hospodárenia -22 938 €
  6. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  7. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

EMR, s.r.o. (IČO 50402099), sídlo Považská Bystrica, je v registri zapísaná od 30. 6. 2016 do 9. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci EMR

osobné náklady v roku 2019 boli 28 824 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci EMR

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok EMR

Za rok 2020 má EMR v závierke tržby 10 690 €, o 96,6 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −22 938 €. Závierky máme za 7 rokov (2016 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2018: 1 028 465 €.

Tržby 202011 tis. €▼ −96,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−23 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202274 €
Vlastné imanie 2022−136 tis. €
Záväzky 2022136 tis. €183 275,7 % majetku
Pridaná hodnota 20220 €
Zisková marža 2020−214,6 %medián odvetvia +1,9 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−135 tis. €2016 až 2022

Výkaz ziskov a strát EMR

Súvaha EMR

Všetky čísla zo závierok EMR (7 rokov)
Čísla zo závierok EMR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2022—0 €74 €−135 550 €135 624 €0 €—
2021—0 €74 €−135 550 €135 624 €0 €—
202010 690 €−22 938 €559 €−135 551 €136 110 €1 594 €−214,6 %
2019313 012 €−153 656 €104 695 €−112 613 €217 308 €−3 838 €−49,1 %
20181 028 465 €6 694 €591 277 €46 168 €545 109 €150 841 €+0,7 %
2017689 728 €31 315 €341 448 €39 474 €301 974 €104 761 €+4,5 %
2016106 315 €3 159 €144 885 €8 159 €136 726 €11 903 €+3,0 %

Riziko: zaplatí EMR?

Peniaze od štátu: EMR

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy EMR

Dátum vzniku EMR je 30. 6. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33319/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 106 315 € · majetok 144 885 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 7.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

EMR v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

EMR je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 98 544 € (5 094 závierok), EMR má 10 690 €, čo je 11 % mediánu. V okrese Považská Bystrica je v tomto odvetví 770 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EMR 159. z 174.

V odvetví v okrese Považská Bystrica770aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou5 094Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia99 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EMR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Považská Bystrica ›

Sídlo EMR: Považská Bystrica

EMR sídli na adrese Robotnícka 2121/2121, 017 01 Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. V obci Považská Bystrica je 6 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 848.

Subjektov v obci Považská Bystrica6 648aktívnych
Subjektov v okrese Považská Bystrica9 848aktívnych
V tom istom odvetví770okres Považská Bystrica

Považská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Považská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Považská Bystrica ›

EMR: IČO, sídlo a základné údaje

EMR, s.r.o. (IČO 50402099) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, okres Považská Bystrica. Dátum vzniku je 30. 6. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 9. 1. 2024, po 7 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 10 690 € a výsledok hospodárenia −22 938 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 25110
Vznik30. 6. 2016
Zánik9. 1. 2024
ObecPovažská Bystrica
OkresOkres Považská Bystrica
Účtovných závierok v registri7

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy EMR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu EMR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu EMR

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 13 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 358 tis. €
  • Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov63firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Považská Bystricatypický nepokrytý dopyt 803 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Považská Bystrica

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.RAVEN a.s.ELGAS, s.r.o.Danfoss Power Solutions a.s.Bonfiglioli Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Považská Bystrica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 25.11) v okrese Považská Bystrica

V I K O spol. s r.o.HiProTech s.r.o.VKBS, s.r.o.KovoZet s. r. o.MDK Slovakia s.r.o..

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk