VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Clavus, k.s.

Bratislava - Ružinov · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

839 215 €tržby 2020 ▲ 871 %+740 €zisk 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

839 215 €tržby 2020 ▲ 871 %
+740 €zisk 2020
  1. 16 : tržby 2 383 €, výsledok hospodárenia 1 176 €
  2. 17 : tržby 27 740 €, výsledok hospodárenia 4 173 €
  3. 18 : tržby 27 117 €, výsledok hospodárenia 5 246 €
  4. 19 : tržby 86 444 €, výsledok hospodárenia 2 486 €
  5. 20 : tržby 839 215 €, výsledok hospodárenia 740 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Clavus, k.s. (IČO 50378937), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 24. 6. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Clavus

V roku 2020 mala Clavus priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2020 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Štatutári Clavus

Podľa Registra právnických osôb konajú za Clavus 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci Clavus

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Clavus
Podiely spoločníkov na vkladoch Clavus Hadvy Group s.r.o. 100,0 %. Spolu 1 000 €. Hadvy Group s.r.o.: 1 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Hadvy Group s.r.o.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Hadvy Group s.r.o.od 20. 10. 2020 1 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Clavus

Za rok 2020 má Clavus v závierke tržby 839 215 €, o 870,8 % viac než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +740 €. Závierky máme za 5 rokov (2016 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2020: 839 215 €.

Tržby 2020839 tis. €▲ +870,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020740 €zisk
Majetok (aktíva) 202023 tis. €
Vlastné imanie 202015 tis. €
Záväzky 20208 315 €35,9 % majetku
Pridaná hodnota 20201 122 €
Zisková marža 2020+0,1 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov14 tis. €2016 až 2020

Výkaz ziskov a strát Clavus

Súvaha Clavus

Všetky čísla zo závierok Clavus (5 rokov)
Čísla zo závierok Clavus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020839 215 €740 €23 135 €14 820 €8 315 €1 122 €+0,1 %
201986 444 €2 486 €111 607 €14 080 €97 527 €5 874 €+2,9 %
201827 117 €5 246 €20 525 €11 595 €8 930 €5 950 €+19,3 %
201727 740 €4 173 €14 501 €6 349 €8 152 €4 759 €+15,0 %
20162 383 €1 176 €7 665 €2 176 €5 489 €1 251 €+49,3 %

Riziko: zaplatí Clavus?

Peniaze od štátu: Clavus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Clavus

Dátum vzniku Clavus je 24. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: Palackého 5, k.s.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiKomanditná spoločnosť · Sr/1882/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 2 383 € · majetok 7 665 €
  3. Zmena obchodného menaPredtým Palackého 5, k.s., odvtedy Clavus, k.s.
  4. Nový štatutár: Lidia Marinova BorisovaŠtatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba
  5. Nový zápis v registri: 2M MARMO s.r.o.Komplementár

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Clavus

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  • Vydavateľská činnosť
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Verejné obstarávanie
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Clavus v odvetví veľkoobchod

Clavus je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 112 044 € (15 729 závierok), Clavus má 839 215 €, čo je 7,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 714 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Clavus 392. z 1 272.

V odvetví v okrese Bratislava II2 714aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou15 729Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia112 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Clavus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo Clavus: Bratislava - Ružinov

Clavus sídli na adrese Klincová 35, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 860 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 361. Na tej istej adrese je zapísaných 460 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 860aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 361aktívnych
V tom istom odvetví2 714okres Bratislava II
Na tej istej adrese460aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Clavus: IČO, sídlo a základné údaje

Clavus, k.s. (IČO 50378937) je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 24. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú 2M MARMO s.r.o. a Lidia Marinova Borisova. Za rok 2020 sú v závierke tržby 839 215 € a výsledok hospodárenia +740 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaKomanditná spoločnosť
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie1 000 €
Vznik24. 6. 2016
Skoršie názvyPalackého 5, k.s.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Clavus, k.s. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2020 mala 839 215 €, typická firma odvetvia 112 044 €, čo je 7,5-násobok mediánu (medián z 15 729 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Clavus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Clavus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Clavus

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 9 500 €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

VIDOX, k.s.BUROX, k.s.TOMOX, k.s.KAMEA SLOVAKIA, s.r.o.AXERON, s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava II

SLOVIL s.r.o.ROPA Group s.r.o.SMART CORPORATION, s. r. o.DANAKTA spol. s r.o.DOTIE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk