VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Store in Style s.r.o., v likvidácii

Petrovany

86 €tržby 2018 ▼ 96 %−5 992 €strata 2018

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 2. 2020. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

86 €tržby 2018 ▼ 96 %
−5 992 €strata 2018
  1. 16 : tržby 849 €, výsledok hospodárenia -3 453 €
  2. 17 : tržby 2 025 €, výsledok hospodárenia -9 215 €
  3. 18 : tržby 86 €, výsledok hospodárenia -5 992 €
  4. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -817 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Store in Style s.r.o., v likvidácii (IČO 50368401), sídlo Petrovany, je v registri zapísaná od 14. 6. 2016 do 13. 2. 2020 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Store in Style s.r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Store in Style s.r.o.

Za rok 2018 má Store in Style s.r.o. v závierke tržby 86 €, o 95,8 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia −5 992 €. Závierky máme za 4 roky (2016 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2017: 2 025 €.

Tržby 201886 €▼ −95,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2018−5 992 €strata
Majetok (aktíva) 20192 907 €
Vlastné imanie 2019−9 397 €
Záväzky 201912 tis. €423,3 % majetku
Pridaná hodnota 2019−397 €
Zisková marža 2018−6 967,4 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 4 roky−19 tis. €2016 až 2019

Výkaz ziskov a strát Store in Style s.r.o.

Súvaha Store in Style s.r.o.

Všetky čísla zo závierok Store in Style s.r.o. (4 roky)
Čísla zo závierok Store in Style s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2019—−817 €2 907 €−9 397 €12 304 €−397 €—
201886 €−5 992 €−2 365 €−13 660 €11 295 €−5 887 €−6 967,4 %
20172 025 €−9 215 €2 868 €−7 668 €10 536 €−8 490 €−455,1 %
2016849 €−3 453 €6 269 €1 547 €4 722 €−3 065 €−406,7 %

Riziko: zaplatí Store in Style s.r.o.?

Peniaze od štátu: Store in Style s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Store in Style s.r.o.

Dátum vzniku Store in Style s.r.o. je 14. 6. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/33064/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 849 € · majetok 6 269 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2019Závierok máme 4.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Store in Style s.r.o. v odvetví maloobchod

Store in Style s.r.o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 80 953 € (19 147 závierok), Store in Style s.r.o. má 86 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 2 060 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Store in Style s.r.o. 573. z 573.

V odvetví v okrese Prešov2 060aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 147Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia81 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Store in Style s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Prešov ›

Sídlo Store in Style s.r.o.: Petrovany

Store in Style s.r.o. sídli na adrese Petrovany 604, 082 53 Petrovany, okres Prešov. V obci Petrovany je 418 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 243.

Subjektov v obci Petrovany418aktívnych
Subjektov v okrese Prešov29 243aktívnych
V tom istom odvetví2 060okres Prešov

Petrovany: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›

Store in Style s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

Store in Style s.r.o., v likvidácii (IČO 50368401) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Petrovany, okres Prešov. Dátum vzniku je 14. 6. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 2. 2020, po 3 rokoch. Za rok 2018 sú v závierke tržby 86 € a výsledok hospodárenia −5 992 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47990
Vznik14. 6. 2016
Zánik13. 2. 2020
ObecPetrovany
OkresOkres Prešov
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Store in Style s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Store in Style s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Store in Style s.r.o.

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Petrovanytypický nepokrytý dopyt 70 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Petrovany

Xinquan Slovakia Automotive Trim s. r. o.VEDOS, s. r. o.VEDOS Kechnec, s. r. o.Signode Slovakia s.r.o.INGMETAL s.r.o.Všetky firmy v obci Petrovany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Prešov

IMPOL HOLDING, a.s.V.X.T., s.r.o.BauSHOP s.r.o.Majka Transport s.r.o. v konkurzeFABI GROUP s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk