Dentadent s.r.o.
Senica · Činnosti zubnej lekárskej praxe
333 760 €tržby 2025 ▼ 7 %+40 012 €zisk 2025aktívna 10 rokov4 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 35 109 €, výsledok hospodárenia 2 519 €
- 17 : tržby 133 071 €, výsledok hospodárenia 27 010 €
- 18 : tržby 207 616 €, výsledok hospodárenia 50 610 €
- 19 : tržby 244 414 €, výsledok hospodárenia 41 376 €
- 20 : tržby 232 121 €, výsledok hospodárenia 40 637 €
- 21 : tržby 212 825 €, výsledok hospodárenia 38 690 €
- 22 : tržby 208 702 €, výsledok hospodárenia 26 571 €
- 23 : tržby 287 334 €, výsledok hospodárenia -5 027 €
- 24 : tržby 359 308 €, výsledok hospodárenia 48 838 €
- 25 : tržby 333 760 €, výsledok hospodárenia 40 012 €
Dentadent s.r.o. (IČO 50366572) mala v roku 2025 tržby 333 760 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Dentadent
V roku 2025 mala Dentadent priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 153 314 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 2 345 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Senica bola v roku 2025 1 343 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 | 153 314 € | — |
| 2024 | — | 168 490 € | — |
| 2023 | — | 119 764 € | — |
| 2022 | — | 93 783 € | — |
| 2021 | — | 78 163 € | — |
| 2020 | — | 84 490 € | — |
| 2019 | — | 80 560 € | — |
| 2018 | — | 62 664 € | — |
| 2017 | — | 36 048 € | — |
| 2016 | — | 10 966 € | — |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Dentadent, odhad zo závierky2 345 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Senica1 343 €
- Všetky odvetvia v okrese Senica1 517 €
- Zdravotníctvo a sociálna pomoc na Slovensku2 117 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Zdravotníctvo a sociálna pomoc, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Dentadent
Podľa Registra právnických osôb koná za Dentadent 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Dentadent
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Mária Sárkányová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Mária Sárkányováod 14. 6. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Dentadent
Za rok 2025 má Dentadent v závierke tržby 333 760 €, o 7,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +40 012 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 359 308 €.
Výkaz ziskov a strát Dentadent
Najvyššie tržby: rok 2024, 359 308 €. Najnižšie: rok 2016, 35 109 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 333 760 € |
| 2024 | 359 308 € |
| 2023 | 287 334 € |
| 2022 | 208 702 € |
| 2021 | 212 825 € |
| 2020 | 232 121 € |
| 2019 | 244 414 € |
| 2018 | 207 616 € |
| 2017 | 133 071 € |
| 2016 | 35 109 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 1 roku z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 311 236 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 40 012 € |
| 2024 | 48 838 € |
| 2023 | −5 027 € |
| 2022 | 26 571 € |
| 2021 | 38 690 € |
| 2020 | 40 637 € |
| 2019 | 41 376 € |
| 2018 | 50 610 € |
| 2017 | 27 010 € |
| 2016 | 2 519 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Dentadent
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,0 %, medián odvetvia +15,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dentadent | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,0 % | +15,6 % |
| 2024 | +13,6 % | +16,0 % |
| 2023 | −1,7 % | +17,2 % |
| 2022 | +12,7 % | +16,1 % |
| 2021 | +18,2 % | +15,7 % |
| 2020 | +17,5 % | +14,2 % |
| 2019 | +16,9 % | +13,5 % |
| 2018 | +24,4 % | +11,4 % |
| 2017 | +20,3 % | +10,2 % |
| 2016 | +7,2 % | +10,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+279,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −7,1 % |
| 2024 | +25,0 % |
| 2023 | +37,7 % |
| 2022 | −1,9 % |
| 2021 | −8,3 % |
| 2020 | −5,0 % |
| 2019 | +17,7 % |
| 2018 | +56,0 % |
| 2017 | +279,0 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Dentadent
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 416 548 €, vlastné imanie 316 235 € a záväzky 100 313 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 416 548 € | 316 235 € | 100 313 € |
| 2024 | 394 618 € | 276 223 € | 118 395 € |
| 2023 | 349 425 € | 227 385 € | 122 040 € |
| 2022 | 248 573 € | 232 413 € | 16 160 € |
| 2021 | 221 465 € | 205 842 € | 15 623 € |
| 2020 | 184 674 € | 167 153 € | 17 521 € |
| 2019 | 145 650 € | 126 515 € | 19 135 € |
| 2018 | 113 101 € | 85 139 € | 27 962 € |
| 2017 | 66 475 € | 34 529 € | 31 946 € |
| 2016 | 29 452 € | 7 519 € | 21 933 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Dentadent (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 333 760 € | 40 012 € | 416 548 € | 316 235 € | 100 313 € | 235 244 € | +12,0 % |
| 2024 | 359 308 € | 48 838 € | 394 618 € | 276 223 € | 118 395 € | 260 229 € | +13,6 % |
| 2023 | 287 334 € | −5 027 € | 349 425 € | 227 385 € | 122 040 € | 133 142 € | −1,7 % |
| 2022 | 208 702 € | 26 571 € | 248 573 € | 232 413 € | 16 160 € | 137 213 € | +12,7 % |
| 2021 | 212 825 € | 38 690 € | 221 465 € | 205 842 € | 15 623 € | 138 538 € | +18,2 % |
| 2020 | 232 121 € | 40 637 € | 184 674 € | 167 153 € | 17 521 € | 147 009 € | +17,5 % |
| 2019 | 244 414 € | 41 376 € | 145 650 € | 126 515 € | 19 135 € | 146 187 € | +16,9 % |
| 2018 | 207 616 € | 50 610 € | 113 101 € | 85 139 € | 27 962 € | 133 274 € | +24,4 % |
| 2017 | 133 071 € | 27 010 € | 66 475 € | 34 529 € | 31 946 € | 73 462 € | +20,3 % |
| 2016 | 35 109 € | 2 519 € | 29 452 € | 7 519 € | 21 933 € | 16 068 € | +7,2 % |
Riziko: zaplatí Dentadent?
Dentadent a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 19 zmlúv s dodávateľom Dentadent v objeme 3 544 € z rokov 2016 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Senica: 3 544 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2017, 3 544 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 0 € |
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2021 | 1 | 0 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
| 2019 | 2 | 0 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2017 | 3 | 3 544 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Dentadent
Dátum vzniku Dentadent je 14. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/37897/T
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 14. 6. 2016.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 35 109 € · majetok 29 452 €
- Nový spoločník: MUDr. Mária SárkányováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 333 760 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Dentadent
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti – špecializovaná ambulancia zubného lekárstva v špecializačnom odbore stomatológia
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Dentadent v odvetví zdravotníctvo
Dentadent je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 628 € (6 331 závierok), Dentadent má 333 760 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 96 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Dentadent 13. z 43.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 116 271 €, polovica do 182 628 €, tri štvrtiny do 285 205 €; 10 % firiem má viac než 569 843 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 62 380 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 116 271 € |
| medián | 182 628 € |
| horný kvartil | 285 205 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 843 € |
| Dentadent | 333 760 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Dentadent
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Dentadent s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Dentadent | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 333 760 € | 182 628 € |
| 2024 | 359 308 € | 175 599 € |
| 2023 | 287 334 € | 163 176 € |
| 2022 | 208 702 € | 137 725 € |
| 2021 | 212 825 € | 124 862 € |
| 2020 | 232 121 € | 106 843 € |
| 2019 | 244 414 € | 104 587 € |
| 2018 | 207 616 € | 91 376 € |
| 2017 | 133 071 € | 83 388 € |
| 2016 | 35 109 € | 80 657 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Dentadent | 333 760 € |
|---|---|
| medián okresu Senica | 223 364 € |
| medián kraja | 189 250 € |
| medián Slovenska | 182 628 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- S-EXCEL NOVA s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 733 624 € (2024)
- MJ Lekáreň, s.r.o.Humenné · tržby 733 167 € (2025)
- Taupal, spol. s r.o.Prešov · tržby 730 218 € (2025)
- JP-SANICAR s.r.o.Rovné · tržby 727 282 € (2025)
- Zubná klinika s.r.o.Nitra · tržby 727 086 € (2025)
- GEAŠ s.r.o.Nitrianske Hrnčiarovce · tržby 726 541 € (2025)
- MUDr. Ivan Hajaš, s. r. o.Bojnice · tržby 725 521 € (2025)
- Risorius dental care s.r.o.Stupava · tržby 725 145 € (2025)
- Salusé, spol. s r.o.Piešťany · tržby 723 201 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Dentadent, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Dentadent: Senica
Dentadent sídli na adrese Teplická 3326/41, 905 01 Senica, okres Senica. V obci Senica je 3 283 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 817.
Senica: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›
Dentadent: IČO, sídlo a základné údaje
Dentadent s.r.o. (IČO 50366572) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senica, okres Senica. Dátum vzniku je 14. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je MUDr. Mária Sárkányová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 333 760 € a výsledok hospodárenia +40 012 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 14. 6. 2016 |
| Obec | Senica |
| Okres | Okres Senica |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) Dentadent s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 333 760 €, typická firma odvetvia 182 628 € (medián z 6 331 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senica ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›
Sieť prepojení firmy Dentadent
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Dentadent
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Dentadent
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 460 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
- Končiace zmluvy486zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Senicatypický nepokrytý dopyt 539 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.6 992 zmlúv za 3 roky · 45 581 € · naposledy 28. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja145 zmlúv za 3 roky · 113 € · naposledy 6. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou75 zmlúv za 3 roky · 509 550 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 169 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Senica
ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s.r.o.MAHLE Thermal and Fluid Systems Senica s…COOP Jednota Senica, spotrebné družstvoEmil Krajčík, s.r.o.HÍLEK a spol., a.s.Všetky firmy v obci Senica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Senica
BUTsMANDent s.r.o.ORGO- DENT s.r.o.DENTAL BB s.r.o.STOMASEN n.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.