VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

USpeak s.r.o.

Bratislava - Vrakuňa · Ostatné vzdelávanie i. n.

24 386 €tržby 2025 ▲ 156 %+3 051 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 11. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

24 386 €tržby 2025 ▲ 156 %
+3 051 €zisk 2025
  1. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -569 €
  3. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -59 €
  4. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -84 €
  5. 20 : tržby 480 €, výsledok hospodárenia 408 €
  6. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  7. 22 : tržby 7 224 €, výsledok hospodárenia 412 €
  8. 23 : tržby 128 €, výsledok hospodárenia 109 €
  9. 24 : tržby 9 535 €, výsledok hospodárenia 1 285 €
  10. 25 : tržby 24 386 €, výsledok hospodárenia 3 051 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

USpeak s.r.o. (IČO 50366378) mala v roku 2025 tržby 24 386 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci USpeak

V roku 2025 mala USpeak priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ USpeak

Podľa Registra právnických osôb koná za USpeak 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

Spoločníci USpeak

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch USpeak
Podiely spoločníkov na vkladoch USpeak Ing. Zuzana Malastová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Zuzana Malastová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Zuzana Malastová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Zuzana Malastováod 19. 8. 2021 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok USpeak

Za rok 2025 má USpeak v závierke tržby 24 386 €, o 155,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 051 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 24 386 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202524 tis. €▲ +155,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 051 €zisk
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 20259 857 €
Záväzky 2025840 €7,9 % majetku
Pridaná hodnota 20253 456 €
Zisková marža 2025+12,5 %medián odvetvia +8,6 %
Súčet výsledkov za 10 rokov4 553 €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát USpeak

Súvaha USpeak

Všetky čísla zo závierok USpeak (10 rokov)
Čísla zo závierok USpeak po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202524 386 €3 051 €10 697 €9 857 €840 €3 456 €+12,5 %
20249 535 €1 285 €13 146 €6 806 €6 340 €1 635 €+13,5 %
2023128 €109 €5 541 €5 522 €19 €128 €+85,2 %
20227 224 €412 €1 598 €412 €1 186 €485 €+5,7 %
2021—0 €0 €0 €———
2020480 €408 €5 408 €5 408 €—480 €+85,0 %
2019—−84 €4 857 €4 857 €———
2018—−59 €4 941 €4 941 €———
2017—−569 €4 911 €4 431 €480 €——
2016——5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí USpeak?

USpeak a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom USpeak v objeme 43 120 € z rokov 2021 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Gymnázium, Golianova 68, Nitra: 43 120 € v 5 zmluvách.

Zmluvy so štátom6Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv43 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202130. 6. 2021

História firmy USpeak

Dátum vzniku USpeak je 7. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné mená: ABET s.r.o., COMPROMISE EU, s.r.o., FARMANI s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/115207/B
  2. Zmena obchodného menaPredtým ABET s.r.o., odvtedy COMPROMISE EU, s.r.o.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016majetok 5 000 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým COMPROMISE EU, s.r.o., odvtedy FARMANI s. r. o.
  5. Zmena obchodného menaPredtým FARMANI s. r. o., odvtedy USpeak s.r.o.
  6. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovak Business Agency, Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. Firma vznikla 7. 6. 2016.
  7. Nový štatutár: Ing. Zuzana MalastováKonateľ
  8. Nový spoločník: Ing. Zuzana MalastováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 24 386 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti USpeak

  • Vyučovanie v odbore cudzích jazykov - anglický jazyk
  • Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Vydavateľská činnosť
  • Administratívne služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.

USpeak v odvetví vzdelávanie

USpeak je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 39 930 € (4 555 závierok), USpeak má 24 386 €, čo je 61 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 1 032 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je USpeak 303. z 429.

V odvetví v okrese Bratislava II1 032aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 555Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia40 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb USpeak, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Vzdelávanie v okrese Bratislava II ›

Sídlo USpeak: Bratislava - Vrakuňa

USpeak sídli na adrese Čiližská 8, 821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Vrakuňa je 5 218 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Vrakuňa5 218aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví1 032okres Bratislava II
Na tej istej adrese10aktívnych subjektov

Bratislava - Vrakuňa: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

USpeak: IČO, sídlo a základné údaje

USpeak s.r.o. (IČO 50366378) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Vrakuňa, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing. Zuzana Malastová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 386 € a výsledok hospodárenia +3 051 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 6. 2016
Skoršie názvyABET s.r.o.
COMPROMISE EU, s.r.o.
FARMANI s. r. o.
ObecBratislava - Vrakuňa
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) USpeak s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 386 €, typická firma odvetvia 39 930 € (medián z 4 555 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy USpeak

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu USpeak

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu USpeak

  • Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 200 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
  • Končiace zmluvy235zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 900 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Vrakuňatypický nepokrytý dopyt 432 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

EVO SCIENCES s.r.o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa

GOLDBECK Slovensko s.r.o.SLOVIL s.r.o.DMi TRADING SK, s. r. o.BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.Aeroengineers International s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Vrakuňa ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Bratislava II

FF Technologies s. r. o.Topdental Slovensko, s.r.o.ELU Medical s.r.o.GALILEO SCHOOL, s.r.o.Shirtago s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk