MM Office s.r.o.
Košice - Juh · Administratívne a pomocné činnosti
240 €tržby 2024+58 €zisk 2024aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 840 €, výsledok hospodárenia 585 €
- 17 : tržby 2 360 €, výsledok hospodárenia 1 824 €
- 18 : tržby 1 560 €, výsledok hospodárenia 1 139 €
- 19 : tržby 1 260 €, výsledok hospodárenia 923 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -83 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -91 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -96 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -96 €
- 24 : tržby 240 €, výsledok hospodárenia 58 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -916 €
MM Office s.r.o. (IČO 50359541) mala v roku 2024 tržby 240 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ MM Office
Podľa Registra právnických osôb koná za MM Office 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Spoločník MM Office
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- JUDr. Maroš Minčík100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| JUDr. Maroš Minčíkod 7. 6. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MM Office
Za rok 2024 má MM Office v závierke tržby 240 €, a výsledok hospodárenia +58 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2017: 2 360 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MM Office
Najvyššie tržby: rok 2017, 2 360 €. Najnižšie: rok 2024, 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 240 € |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 1 260 € |
| 2018 | 1 560 € |
| 2017 | 2 360 € |
| 2016 | 840 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 5 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 3 247 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −916 € |
| 2024 | 58 € |
| 2023 | −96 € |
| 2022 | −96 € |
| 2021 | −91 € |
| 2020 | −83 € |
| 2019 | 923 € |
| 2018 | 1 139 € |
| 2017 | 1 824 € |
| 2016 | 585 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MM Office
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,2 %, medián odvetvia +4,9 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MM Office | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +8,4 % |
| 2024 | +24,2 % | +4,9 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
| 2022 | — | +2,7 % |
| 2021 | — | +3,0 % |
| 2020 | — | +2,5 % |
| 2019 | +73,3 % | +2,2 % |
| 2018 | +73,0 % | +2,5 % |
| 2017 | +77,3 % | +4,0 % |
| 2016 | +69,6 % | +4,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2017 (+181,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −19,2 % |
| 2018 | −33,9 % |
| 2017 | +181,0 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MM Office
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 8 855 €, vlastné imanie 8 498 € a záväzky 357 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 8 855 € | 8 498 € | 357 € |
| 2024 | 9 755 € | 9 415 € | 340 € |
| 2023 | 9 357 € | 9 357 € | — |
| 2022 | 9 453 € | 9 453 € | — |
| 2021 | 9 549 € | 9 549 € | — |
| 2020 | 9 640 € | 9 639 € | 1 € |
| 2019 | 9 967 € | 9 721 € | 246 € |
| 2018 | 9 091 € | 8 798 € | 293 € |
| 2017 | 8 214 € | 7 659 € | 555 € |
| 2016 | 6 090 € | 5 835 € | 255 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MM Office (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −916 € | 8 855 € | 8 498 € | 357 € | — | — |
| 2024 | 240 € | 58 € | 9 755 € | 9 415 € | 340 € | 240 € | +24,2 % |
| 2023 | — | −96 € | 9 357 € | 9 357 € | — | — | — |
| 2022 | — | −96 € | 9 453 € | 9 453 € | — | — | — |
| 2021 | — | −91 € | 9 549 € | 9 549 € | — | — | — |
| 2020 | — | −83 € | 9 640 € | 9 639 € | 1 € | — | — |
| 2019 | 1 260 € | 923 € | 9 967 € | 9 721 € | 246 € | 1 260 € | +73,3 % |
| 2018 | 1 560 € | 1 139 € | 9 091 € | 8 798 € | 293 € | 1 527 € | +73,0 % |
| 2017 | 2 360 € | 1 824 € | 8 214 € | 7 659 € | 555 € | 2 360 € | +77,3 % |
| 2016 | 840 € | 585 € | 6 090 € | 5 835 € | 255 € | 770 € | +69,6 % |
Riziko: zaplatí MM Office?
Peniaze od štátu: MM Office
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MM Office
Dátum vzniku MM Office je 7. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/39299/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 840 € · majetok 6 090 €
- Nový spoločník: JUDr. Maroš MinčíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MM Office
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Skladovanie
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prenájom hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
- Administratívne služby
- Sťahovacie služby
- Donášková služba
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
MM Office v odvetví administratívne a kancelárske služby
MM Office je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť administratívne a pomocné činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 39 518 € (20 391 závierok), MM Office má 240 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 1 379 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MM Office 638. z 641.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 219 €, polovica do 39 518 €, tri štvrtiny do 120 156 €; 10 % firiem má viac než 418 850 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 559 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 219 € |
| medián | 39 518 € |
| horný kvartil | 120 156 € |
| 10 % firiem má viac než | 418 850 € |
| MM Office | 240 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MM Office
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MM Office s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MM Office | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 42 000 € |
| 2024 | 240 € | 39 518 € |
| 2023 | — | 40 738 € |
| 2022 | — | 39 912 € |
| 2021 | — | 35 907 € |
| 2020 | — | 34 318 € |
| 2019 | 1 260 € | 37 023 € |
| 2018 | 1 560 € | 36 740 € |
| 2017 | 2 360 € | 34 290 € |
| 2016 | 840 € | 31 967 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| MM Office | 240 € |
|---|---|
| medián okresu Košice IV | 45 394 € |
| medián kraja | 35 745 € |
| medián Slovenska | 39 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Alar, s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 587 € (2025)
- Nano Service SK, s.r.o.Nitra · tržby 586 € (2022)
- Finančné sprostredkovanie a služby s. r. o.Veľké Kostoľany · tržby 584 € (2025)
- FARORENT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 580 € (2025)
- Modus Medical s.r.o.Nitra · tržby 580 € (2016)
- EUROSEARCH CONSULTING, s. r. o.Levice · tržby 580 € (2019)
- RANDOV v. o. s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 580 € (2023)
- Trilis s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 580 € (2025)
- Revline s. r. o.Malacky · tržby 580 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MM Office, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo MM Office: Košice - Juh
MM Office sídli na adrese Palackého 1, 040 01 Košice - mestská časť Juh, okres Košice IV. V obci Košice - Juh je 8 648 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 297. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Košice - Juh: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›
MM Office: IČO, sídlo a základné údaje
MM Office s.r.o. (IČO 50359541) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Juh, okres Košice IV. Dátum vzniku je 7. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je JUDr. Maroš Minčík. Za rok 2024 sú v závierke tržby 240 € a výsledok hospodárenia +58 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Administratívne a pomocné činnosti (SK NACE 8210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 6. 2016 |
| Obec | Košice - Juh |
| Okres | Okres Košice IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) MM Office s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 240 €, typická firma odvetvia 39 518 € (medián z 20 391 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›
Sieť prepojení firmy MM Office
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MM Office
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MM Office
- Tendre26súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 153 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy55zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov101firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 600 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Juh
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.737 zmlúv za 3 roky · 175 797 € · naposledy 29. 7. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny406 zmlúv za 3 roky · 5 791 477 € · naposledy 2. 10. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*47 zmlúv za 3 roky · 724 260 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 879 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Juh
GymBeam s.r.o.Deutsche Telekom Systems Solutions Slovakia…TRANSSERVIS, a.s. KošiceDeutsche Telekom IT & Telecommunications…Carmeuse Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Juh ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.11) v okrese Košice IV
JOO Cars s. r. o.Dr.Max 127 s.r.o.Dr.Max 149 s.r.o.EuroMedica s.r.o.Dr.Max 146 s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.