eurowinn s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto
29 311 €tržby 2016+854 €zisk 2016zaniknutá 13. 5. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 13. 5. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 29 311 €, výsledok hospodárenia 854 €
eurowinn s. r. o. (IČO 50351966), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 26. 5. 2016 do 13. 5. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci eurowinn
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok eurowinn
Za rok 2016 má eurowinn v závierke tržby 29 311 €, a výsledok hospodárenia +854 €.
Všetky čísla zo závierok eurowinn (1 rok)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | 29 311 € | 854 € | 6 095 € | 5 854 € | 241 € | 1 174 € | +2,9 % |
Riziko: zaplatí eurowinn?
Peniaze od štátu: eurowinn
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy eurowinn
Dátum vzniku eurowinn je 26. 5. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/140804/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 29 311 € · majetok 6 095 €
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
eurowinn v odvetví výstavba budov
eurowinn je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41). Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 62 059 € (5 002 závierok), eurowinn má 29 311 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 305 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je eurowinn 431. z 615.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 346 €, polovica do 62 059 €, tri štvrtiny do 271 964 €; 10 % firiem má viac než 950 156 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 139 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 346 € |
| medián | 62 059 € |
| horný kvartil | 271 964 € |
| 10 % firiem má viac než | 950 156 € |
| eurowinn | 29 311 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| eurowinn | 29 311 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 62 370 € |
| medián kraja | 61 490 € |
| medián Slovenska | 62 059 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- URBANTECH SERVICE s. r. o.Babinec · tržby 68 229 € (2025)
- DADES, s.r.o.Svidník · tržby 68 226 € (2025)
- STAVRES s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 68 209 € (2025)
- ETA Market s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 68 183 € (2015)
- ESKADRA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 68 166 € (2021)
- MKO Building s.r.o.Mútne · tržby 68 142 € (2025)
- K&account, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 68 142 € (2025)
- Igor Bodnár VEST s.r.o.Skároš · tržby 68 120 € (2025)
- VASat s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 68 039 € (2016)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb eurowinn, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo eurowinn: Bratislava - Staré Mesto
eurowinn sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 628 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 461. Na tej istej adrese je zapísaných 1 157 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
eurowinn: IČO, sídlo a základné údaje
eurowinn s. r. o. (IČO 50351966) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 26. 5. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 13. 5. 2023, po 6 rokoch. Za rok 2016 sú v závierke tržby 29 311 € a výsledok hospodárenia +854 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 41209 |
| Vznik | 26. 5. 2016 |
| Zánik | 13. 5. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy eurowinn
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu eurowinn
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu eurowinn
- Tendre106súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 40 tis. €
- Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 598 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava829 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.562 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava I
Adifex, a. s.L-Construction, s.r.o.DSC, a.s.DIMARKO REAL, s.r.o.ACS 5, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.