VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Spolok sv.Jána Almužníka, o.z.

Jaslovské Bohunice · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

76 619 €tržby 2025 ▲ 15 %+884 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

76 619 €tržby 2025 ▲ 15 %
+884 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
  2. 22 : tržby 49 920 €, výsledok hospodárenia 5 723 €
  3. 23 : tržby 52 233 €, výsledok hospodárenia -12 508 €
  4. 24 : tržby 66 613 €, výsledok hospodárenia -5 218 €
  5. 25 : tržby 76 619 €, výsledok hospodárenia 884 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Spolok sv.Jána Almužníka, o.z. (IČO 50347667) mala v roku 2025 tržby 76 619 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Spolok sv.Jána Almužníka

Spolok sv.Jána Almužníka má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Štatutár Spolok sv.Jána Almužníka

Podľa Registra právnických osôb koná za Spolok sv.Jána Almužníka 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Spolok sv.Jána Almužníka

Za rok 2025 má Spolok sv.Jána Almužníka v závierke tržby 76 619 €, o 15,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +884 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 76 619 €.

Tržby 202577 tis. €▲ +15,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025884 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 554 €
Vlastné imanie 20259 554 €
Zisková marža 2025+1,2 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−11 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Spolok sv.Jána Almužníka

Súvaha Spolok sv.Jána Almužníka

Všetky čísla zo závierok Spolok sv.Jána Almužníka (5 rokov)
Čísla zo závierok Spolok sv.Jána Almužníka po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202576 619 €884 €9 554 €9 554 €——+1,2 %
202466 613 €−5 218 €8 670 €8 670 €——−7,8 %
202352 233 €−12 508 €13 887 €13 887 €——−23,9 %
202249 920 €5 723 €26 395 €26 395 €——+11,5 %
2021——20 672 €20 672 €———

Riziko: zaplatí Spolok sv.Jána Almužníka?

Spolok sv.Jána Almužníka a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 12 zmlúv s dodávateľom Spolok sv.Jána Almužníka v objeme 236 516 € z rokov 2017 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Trnavský samosprávny kraj: 236 516 € v 8 zmluvách.

Zmluvy so štátom12Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv237 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20171. 11. 2017

História firmy Spolok sv.Jána Almužníka

Dátum vzniku Spolok sv.Jána Almužníka je 15. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-48826
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny. Firma vznikla 15. 6. 2016.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 20 672 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 76 619 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Spolok sv.Jána Almužníka

  • sociálne, opatrovateľské

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spolok sv.Jána Almužníka v odvetví členské organizácie

Spolok sv.Jána Almužníka je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Spolok sv.Jána Almužníka má 76 619 €, čo je 7,7-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 603 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Spolok sv.Jána Almužníka 29. z 280.

V odvetví v okrese Trnava1 603aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Spolok sv.Jána Almužníka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Trnava ›

Sídlo Spolok sv.Jána Almužníka: Jaslovské Bohunice

Spolok sv.Jána Almužníka sídli na adrese Hlavná Bohunice 2, 919 30 Jaslovské Bohunice, okres Trnava. V obci Jaslovské Bohunice je 258 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Jaslovské Bohunice258aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 708aktívnych
V tom istom odvetví1 603okres Trnava
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Jaslovské Bohunice: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Spolok sv.Jána Almužníka: IČO, sídlo a základné údaje

Spolok sv.Jána Almužníka, o.z. (IČO 50347667) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Jaslovské Bohunice, okres Trnava. Dátum vzniku je 15. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Marián Vivodík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 76 619 € a výsledok hospodárenia +884 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik15. 6. 2016
ObecJaslovské Bohunice
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri9

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Spolok sv.Jána Almužníka, o.z. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 76 619 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 7,7-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy Spolok sv.Jána Almužníka

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Spolok sv.Jána Almužníka

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Spolok sv.Jána Almužníka

  • Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 607 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v obci Jaslovské Bohunicetypický nepokrytý dopyt 246 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Jaslovské…

Najväčšie firmy v obci Jaslovské Bohunice

Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s…JOMA Slovakia a. s.ANJA AGROTECHNIK, s. r. o.EURO PUMPS TECH, s.r.o.ENERGOVÝSKUM SLOVAKIA, a.s.Všetky firmy v obci Jaslovské Bohunice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Trnava

Domov pre seniorov Golden Age, o.z.OBČIANSKE ZDRUŽENIE VITALITA A SPOKOJNOSŤPlatanum, n.o.ZPS A DSS GOLDEN AGECech zváračských odborníkov

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk