VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

fidelinger, s.r.o., v likvidácii

Bratislava - Ružinov · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

298 946 €tržby 2018 ▼ 3 %+3 754 €zisk 2018

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

298 946 €tržby 2018 ▼ 3 %
+3 754 €zisk 2018
  1. 17 : tržby 306 910 €, výsledok hospodárenia 2 545 €
  2. 18 : tržby 298 946 €, výsledok hospodárenia 3 754 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

fidelinger, s.r.o., v likvidácii (IČO 50326201), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 3. 6. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2018.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci fidelinger, s.r.o.

osobné náklady v roku 2018 boli 23 949 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 13. 10. 2026.

Konateľ fidelinger, s.r.o.

Podľa Registra právnických osôb koná za fidelinger, s.r.o. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník fidelinger, s.r.o.

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok fidelinger, s.r.o.

Za rok 2018 má fidelinger, s.r.o. v závierke tržby 298 946 €, o 2,6 % menej než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +3 754 €. Závierky máme za 2 roky (2017 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2017: 306 910 €.

Tržby 2018299 tis. €▼ −2,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20183 754 €zisk
Majetok (aktíva) 201829 tis. €
Vlastné imanie 201816 tis. €
Záväzky 201813 tis. €44,2 % majetku
Pridaná hodnota 201829 tis. €
Zisková marža 2018+1,3 %medián odvetvia +1,2 %
Súčet výsledkov za 2 roky6 299 €2017 až 2018

Výkaz ziskov a strát fidelinger, s.r.o.

Súvaha fidelinger, s.r.o.

Všetky čísla zo závierok fidelinger, s.r.o. (2 roky)
Čísla zo závierok fidelinger, s.r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018298 946 €3 754 €28 509 €15 502 €12 589 €29 421 €+1,3 %
2017306 910 €2 545 €19 240 €11 748 €7 358 €21 533 €+0,8 %

Riziko: zaplatí fidelinger, s.r.o.?

Peniaze od štátu: fidelinger, s.r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy fidelinger, s.r.o.

Dátum vzniku fidelinger, s.r.o. je 3. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: FU ZHOU s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2017. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/153753/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2017tržby 306 910 € · majetok 19 240 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 2, posledné tržby 298 946 €.
  4. Nový štatutár: Jan BlechaKonateľ
  5. Zmena obchodného menaPredtým FU ZHOU s.r.o., odvtedy fidelinger, s.r.o., v likvidácii.
  6. Nový spoločník: Douentza, a.s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti fidelinger, s.r.o.

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

fidelinger, s.r.o. v odvetví maloobchod

fidelinger, s.r.o. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2018 je 80 953 € (19 147 závierok), fidelinger, s.r.o. má 298 946 €, čo je 3,7-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je fidelinger, s.r.o. 429. z 1 359.

V odvetví v okrese Bratislava II4 069aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou19 147Slovensko, rok 2018
Medián tržieb odvetvia81 tis. €rok 2018
Medián ziskovej marže+1,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb fidelinger, s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›

Sídlo fidelinger, s.r.o.: Bratislava - Ružinov

fidelinger, s.r.o. sídli na adrese Sedmokrásková 6, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 638 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví4 069okres Bratislava II
Na tej istej adrese638aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

fidelinger, s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

fidelinger, s.r.o., v likvidácii (IČO 50326201) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 3. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Jan Blecha. Za rok 2018 sú v závierke tržby 298 946 € a výsledok hospodárenia +3 754 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie6 500 €
Vznik3. 6. 2016
Skoršie názvyFU ZHOU s.r.o.
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) fidelinger, s.r.o., v likvidácii má vyššie tržby než typická firma: za rok 2018 mala 298 946 €, typická firma odvetvia 80 953 €, čo je 3,7-násobok mediánu (medián z 19 147 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy fidelinger, s.r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu fidelinger, s.r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu fidelinger, s.r.o.

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HNG Trade, s.r.o., v likvidáciiKuopio Plus s.r.o., v likvidáciiBEREHAL Agency s. r. o.NOKER PRO, s.r.o., v likvidáciiDMX Trade s. r. o. v likvidácii

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II

Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk