Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Bunetice · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
1 535 €tržby 2025 ▼ 91 %−552 €strata 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 2 068 €, výsledok hospodárenia 1 024 €
- 22 : tržby 2 068 €, výsledok hospodárenia 1 055 €
- 23 : tržby 351 €, výsledok hospodárenia -792 €
- 24 : tržby 16 267 €, výsledok hospodárenia 10 056 €
- 25 : tržby 1 535 €, výsledok hospodárenia -552 €
Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice (IČO 50325931) mala v roku 2025 tržby 1 535 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Podľa Registra právnických osôb konajú za Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice 3 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Za rok 2025 má Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice v závierke tržby 1 535 €, o 90,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −552 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 16 267 €.
Výkaz ziskov a strát Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Najvyššie tržby: rok 2024, 16 267 €. Najnižšie: rok 2023, 351 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 535 € |
| 2024 | 16 267 € |
| 2023 | 351 € |
| 2022 | 2 068 € |
| 2021 | 2 068 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 10 791 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −552 € |
| 2024 | 10 056 € |
| 2023 | −792 € |
| 2022 | 1 055 € |
| 2021 | 1 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −36,0 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −36,0 % | +15,8 % |
| 2024 | +61,8 % | +12,9 % |
| 2023 | — | +11,8 % |
| 2022 | +51,0 % | +18,1 % |
| 2021 | +49,5 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2022 (0,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −90,6 % |
| 2024 | +4 534,5 % |
| 2023 | −83,0 % |
| 2022 | 0,0 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 4 422 €, vlastné imanie −552 € a záväzky 4 974 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 422 € | −552 € | 4 974 € |
| 2024 | 13 121 € | 10 056 € | 3 065 € |
| 2023 | 8 222 € | 263 € | 7 959 € |
| 2022 | 9 185 € | 1 055 € | 8 130 € |
| 2021 | 8 125 € | 1 024 € | 7 101 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 535 € | −552 € | 4 422 € | −552 € | 4 974 € | 349 € | −36,0 % |
| 2024 | 16 267 € | 10 056 € | 13 121 € | 10 056 € | 3 065 € | 12 522 € | +61,8 % |
| 2023 | 351 € | −792 € | 8 222 € | 263 € | 7 959 € | 31 € | −225,6 % |
| 2022 | 2 068 € | 1 055 € | 9 185 € | 1 055 € | 8 130 € | 2 064 € | +51,0 % |
| 2021 | 2 068 € | 1 024 € | 8 125 € | 1 024 € | 7 101 € | 2 044 € | +49,5 % |
Riziko: zaplatí Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice?
Peniaze od štátu: Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Dátum vzniku Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice je 21. 4. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · 1/2016
- Nový štatutár: Peter PalaščákPredseda
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 2 068 € · majetok 8 125 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 535 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice má 1 535 €, čo je 6 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 240 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice 72. z 86.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice | 1 535 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 535 € | 24 499 € |
| 2024 | 16 267 € | 23 973 € |
| 2023 | 351 € | 24 589 € |
| 2022 | 2 068 € | 26 919 € |
| 2021 | 2 068 € | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice | 1 535 € |
|---|---|
| medián okresu Košice - okolie | 18 265 € |
| medián kraja | 22 161 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Pasienkovo - pozemkové spoločentvo Vyšná MyšľaVyšná Myšľa · tržby 3 624 € (2025)
- Spoločenstvo bývalých urbárnikov a lesomajiteľov Ľuborča, pozemkové spoločenstvoNemšová · tržby 3 623 € (2025)
- Urbárske a pasienkové pozemkové spoločenstvo Rožňavské BystréRožňavské Bystré · tržby 3 620 € (2025)
- Bývalí urbárnici obce Peklina, pozemkové spoločenstvoDolný Hričov · tržby 3 617 € (2025)
- Združenie bývalých urbárnikov, pozem. spol. ČeľadinceČeľadince · tržby 3 610 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Grejnár v KlenoveKlenov · tržby 3 591 € (2025)
- Urbár Solivar pozem. spol.Prešov · tržby 3 590 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Pôtor - KoprovnicaPôtor · tržby 3 569 € (2025)
- Urbárska spoločnosť pozemkové spoločenstvo Nová LehotaNová Lehota · tržby 3 560 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Košice - okolie ›
Sídlo Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice: Bunetice
Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice sídli na adrese Bunetice 26, 044 47 Bunetice, okres Košice - okolie. V obci Bunetice je 17 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 219.
Bunetice: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice: IČO, sídlo a základné údaje
Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice (IČO 50325931) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Bunetice, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 21. 4. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Peter Palaščák, Peter Forgáč a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 535 € a výsledok hospodárenia −552 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 21. 4. 2016 |
| Obec | Bunetice |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Účtovných závierok v registri | 7 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 535 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Sieť prepojení firmy Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Združenie vlastníkov pozemkov a lesa p.s. Bunetice
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy311zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 400 €
- Výhry konkurentov77firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 38 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Bunetice
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond315 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 30. 9. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.274 zmlúv za 3 roky · 7 917 268 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 2 892 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Bunetice
KOROP s.r.o.KRISTIAN MLM s. r. o.DOĽA s. r. o.Obec BuneticeVšetky firmy v obci Bunetice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Košice - okolie
Mestský podnik lesov Medzev, spoločnosť s…Urbariát obce Poproč, pozemkové spoločenstvoPozemkové spoločenstvo Pánsky les a Urbár…Lesný urbariát Haniska pozemkové…Pozemkové spoločenstvo Urbariát Paňovce
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.