VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ternet s. r. o.

Bratislava - Nové Mesto · Prenájom a lízing kancelárskych strojov, zariadení a počítačov

58 626 €tržby 2021 ▼ 33 %+28 309 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

58 626 €tržby 2021 ▼ 33 %
+28 309 €zisk 2021
  1. 16 : tržby 4 032 €, výsledok hospodárenia -78 648 €
  2. 17 : tržby 61 831 €, výsledok hospodárenia -317 363 €
  3. 18 : tržby 152 076 €, výsledok hospodárenia -178 132 €
  4. 19 : tržby 94 615 €, výsledok hospodárenia -218 621 €
  5. 20 : tržby 87 618 €, výsledok hospodárenia -68 390 €
  6. 21 : tržby 58 626 €, výsledok hospodárenia 28 309 €
  7. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -14 565 €
  8. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -21 477 €
  9. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -117 841 €
  10. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -45 062 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ternet s. r. o. (IČO 50280945), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 21. 4. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ ternet

Podľa Registra právnických osôb koná za ternet 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločník ternet

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ternet
Podiely spoločníkov na vkladoch ternet GRAFOBAL GROUP development, a. s. 100,0 %. Spolu 60 000 €. GRAFOBAL GROUP development, a. s.: 60 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • GRAFOBAL GROUP development, a. s.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
GRAFOBAL GROUP development, a. s.od 9. 1. 2026 60 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ternet

Za rok 2021 má ternet v závierke tržby 58 626 €, o 33,1 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +28 309 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 152 076 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202159 tis. €▼ −33,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202128 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025164 tis. €
Vlastné imanie 2025116 tis. €
Záväzky 202548 tis. €29,3 % majetku
Zisková marža 2021+48,3 %medián odvetvia +1,6 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−1,03 mil. €2016 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ternet

Súvaha ternet

Všetky čísla zo závierok ternet (10 rokov)
Čísla zo závierok ternet po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—−45 062 €163 774 €115 814 €47 960 €——
2024—−117 841 €334 957 €−66 728 €401 685 €164 €—
2023—−21 477 €574 906 €51 114 €523 792 €−3 867 €—
2022—−14 565 €566 929 €72 591 €494 338 €−6 031 €—
202158 626 €28 309 €564 790 €87 156 €477 634 €40 679 €+48,3 %
202087 618 €−68 390 €489 558 €58 847 €430 711 €76 275 €−78,1 %
201994 615 €−218 621 €522 309 €127 237 €395 072 €82 973 €−231,1 %
2018152 076 €−178 132 €849 662 €−514 143 €1 363 805 €140 893 €−117,1 %
201761 831 €−317 363 €1 039 346 €−336 011 €1 375 357 €8 800 €−513,3 %
20164 032 €−78 648 €1 258 585 €−18 648 €1 277 233 €−3 701 €−1 950,6 %

Riziko: zaplatí ternet?

Peniaze od štátu: ternet

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ternet

Dátum vzniku ternet je 21. 4. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: MC pro Trade nine, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/110824/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120266632
  3. Nový štatutár: PhDr. Pavel Komorník, M.B.A.Konateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým MC pro Trade nine, s. r. o., odvtedy ternet s. r. o.
  5. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 4 032 € · majetok 1 258 585 €
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10.
  7. Nový spoločník: GRAFOBAL GROUP development, a. s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ternet

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne služby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladovanie a uskladňovanie
  • Vedenie účtovníctva
  • Faktoring a forfaiting
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru a pre osobnú hygienu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

ternet v odvetví prenájom a lízing

ternet je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing kancelárskych strojov, zariadení a počítačov. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 43 766 € (1 926 závierok), ternet má 58 626 €, čo je 1,3-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 418 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ternet 111. z 210.

V odvetví v okrese Bratislava III418aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 926Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia44 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+1,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ternet, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Bratislava III ›

Sídlo ternet: Bratislava - Nové Mesto

ternet sídli na adrese Kalinčiakova 14083/33, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 968. Na tej istej adrese je zapísaných 56 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Nové Mesto24 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava III46 968aktívnych
V tom istom odvetví418okres Bratislava III
Na tej istej adrese56aktívnych subjektov

Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›

ternet: IČO, sídlo a základné údaje

ternet s. r. o. (IČO 50280945) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 21. 4. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je PhDr. Pavel Komorník, M.B.A.. Za rok 2021 sú v závierke tržby 58 626 € a výsledok hospodárenia +28 309 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing kancelárskych strojov, zariadení a počítačov (SK NACE 7733)
Základné imanie60 000 €
Vznik21. 4. 2016
Skoršie názvyMC pro Trade nine, s. r. o.
ObecBratislava - Nové Mesto
OkresOkres Bratislava III
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) ternet s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 58 626 €, typická firma odvetvia 43 766 € (medián z 1 926 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›

Sieť prepojení firmy ternet

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ternet

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ternet

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
  • Končiace zmluvy16zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

RV Development 2 s. r. o.ŠK SLOVAN facility services s. r. o.Radničné námestie Rača s. r. o.Alcech, spol. s r.o.Račany Bianco 4, s. r. o.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.33) v okrese Bratislava III

RICOH Slovakia s.r.o.OPTIMODA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk