MAMBO Team s. r. o.
Bratislava - Podunajské Biskupice · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
103 591 €tržby 2025 ▼ 25 %−8 615 €strata 2025aktívna 10 rokov3 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 17 817 €, výsledok hospodárenia -4 364 €
- 17 : tržby 48 890 €, výsledok hospodárenia -13 244 €
- 18 : tržby 78 140 €, výsledok hospodárenia -9 055 €
- 19 : tržby 76 505 €, výsledok hospodárenia -1 258 €
- 20 : tržby 68 358 €, výsledok hospodárenia -5 393 €
- 21 : tržby 59 000 €, výsledok hospodárenia -22 177 €
- 22 : tržby 73 548 €, výsledok hospodárenia -24 851 €
- 23 : tržby 103 687 €, výsledok hospodárenia -149 €
- 24 : tržby 137 682 €, výsledok hospodárenia 2 990 €
- 25 : tržby 103 591 €, výsledok hospodárenia -8 615 €
MAMBO Team s. r. o. (IČO 50256246) mala v roku 2025 tržby 103 591 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MAMBO Team
V roku 2025 mala MAMBO Team priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 31 592 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 623 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 302 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 | 31 592 € | 22 425 € |
| 2024 | — | 32 612 € | 23 508 € |
| 2023 | — | 28 326 € | 20 910 € |
| 2022 | — | 20 572 € | 15 176 € |
| 2021 | — | 18 087 € | 13 379 € |
| 2020 | — | 23 450 € | 17 345 € |
| 2019 | — | 17 114 € | 12 983 € |
| 2018 | — | 12 307 € | 9 520 € |
| 2017 | — | 8 633 € | 6 264 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- MAMBO Team, mzdové náklady na zamestnanca623 €
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Bratislava II2 302 €
- Všetky odvetvia v okrese Bratislava II2 453 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Veľkoobchod a maloobchod, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 22 425 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 8 117 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia MAMBO Team
Podľa Registra právnických osôb konajú za MAMBO Team 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci MAMBO Team
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Milan Andel50,0 %
- Milan Boleček50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Milan Andelod 23. 7. 2016 | 2 500 € | 50,0 % |
| Milan Bolečekod 23. 7. 2016 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MAMBO Team
Za rok 2025 má MAMBO Team v závierke tržby 103 591 €, o 24,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 615 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 137 682 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MAMBO Team
Najvyššie tržby: rok 2024, 137 682 €. Najnižšie: rok 2016, 17 817 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 103 591 € |
| 2024 | 137 682 € |
| 2023 | 103 687 € |
| 2022 | 73 548 € |
| 2021 | 59 000 € |
| 2020 | 68 358 € |
| 2019 | 76 505 € |
| 2018 | 78 140 € |
| 2017 | 48 890 € |
| 2016 | 17 817 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 9 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −86 116 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 615 € |
| 2024 | 2 990 € |
| 2023 | −149 € |
| 2022 | −24 851 € |
| 2021 | −22 177 € |
| 2020 | −5 393 € |
| 2019 | −1 258 € |
| 2018 | −9 055 € |
| 2017 | −13 244 € |
| 2016 | −4 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- MAMBO Team
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −8,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAMBO Team | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −8,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +2,2 % | +2,1 % |
| 2023 | −0,1 % | +1,4 % |
| 2022 | −33,8 % | +1,3 % |
| 2021 | −37,6 % | +1,2 % |
| 2020 | −7,9 % | +1,1 % |
| 2019 | −1,6 % | +1,1 % |
| 2018 | −11,6 % | +1,2 % |
| 2017 | −27,1 % | +1,7 % |
| 2016 | −24,5 % | +1,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+174,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −24,8 % |
| 2024 | +32,8 % |
| 2023 | +41,0 % |
| 2022 | +24,7 % |
| 2021 | −13,7 % |
| 2020 | −10,6 % |
| 2019 | −2,1 % |
| 2018 | +59,8 % |
| 2017 | +174,4 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MAMBO Team
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 48 079 €, vlastné imanie −81 117 € a záväzky 129 196 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 48 079 € | −81 117 € | 129 196 € |
| 2024 | 43 710 € | −72 502 € | 116 212 € |
| 2023 | 30 307 € | −75 492 € | 105 799 € |
| 2022 | 35 581 € | −75 342 € | 110 923 € |
| 2021 | 31 849 € | −50 491 € | 82 340 € |
| 2020 | 28 644 € | −28 314 € | 56 958 € |
| 2019 | 26 221 € | −22 921 € | 49 142 € |
| 2018 | 21 859 € | −21 663 € | 43 522 € |
| 2017 | 18 807 € | −12 608 € | 31 415 € |
| 2016 | 7 149 € | 636 € | 6 513 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MAMBO Team (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 103 591 € | −8 615 € | 48 079 € | −81 117 € | 129 196 € | 25 800 € | −8,3 % |
| 2024 | 137 682 € | 2 990 € | 43 710 € | −72 502 € | 116 212 € | 43 914 € | +2,2 % |
| 2023 | 103 687 € | −149 € | 30 307 € | −75 492 € | 105 799 € | 36 873 € | −0,1 % |
| 2022 | 73 548 € | −24 851 € | 35 581 € | −75 342 € | 110 923 € | 2 777 € | −33,8 % |
| 2021 | 59 000 € | −22 177 € | 31 849 € | −50 491 € | 82 340 € | −1 658 € | −37,6 % |
| 2020 | 68 358 € | −5 393 € | 28 644 € | −28 314 € | 56 958 € | 18 589 € | −7,9 % |
| 2019 | 76 505 € | −1 258 € | 26 221 € | −22 921 € | 49 142 € | 20 215 € | −1,6 % |
| 2018 | 78 140 € | −9 055 € | 21 859 € | −21 663 € | 43 522 € | 6 754 € | −11,6 % |
| 2017 | 48 890 € | −13 244 € | 18 807 € | −12 608 € | 31 415 € | −3 424 € | −27,1 % |
| 2016 | 17 817 € | −4 364 € | 7 149 € | 636 € | 6 513 € | −1 388 € | −24,5 % |
Riziko: zaplatí MAMBO Team?
MAMBO Team a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MAMBO Team z roku 2021.
História firmy MAMBO Team
Dátum vzniku MAMBO Team je 8. 6. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: MADALEN s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/112004/B
- Zmena obchodného menaPredtým MADALEN s. r. o., odvtedy MAMBO Team s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 17 817 € · majetok 7 149 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120294110
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Veľký Krtíš. Firma vznikla 8. 6. 2016.
- Nový spoločník: Milan BolečekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Milan AndelSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 103 591 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MAMBO Team
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Administratívne služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Reklamné a marketingové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami (vrátane s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s auto-doplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykle)
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy s hmotnosťou nad 3,5 t
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
MAMBO Team v odvetví maloobchod
MAMBO Team je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), MAMBO Team má 103 591 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MAMBO Team 667. z 1 359.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| MAMBO Team | 103 591 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- MAMBO Team
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby MAMBO Team s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | MAMBO Team | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 103 591 € | 97 643 € |
| 2024 | 137 682 € | 93 145 € |
| 2023 | 103 687 € | 95 743 € |
| 2022 | 73 548 € | 101 116 € |
| 2021 | 59 000 € | 87 423 € |
| 2020 | 68 358 € | 81 900 € |
| 2019 | 76 505 € | 85 084 € |
| 2018 | 78 140 € | 80 953 € |
| 2017 | 48 890 € | 74 679 € |
| 2016 | 17 817 € | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| MAMBO Team | 103 591 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 99 715 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Woodlake s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2020)
- FIMISTO, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 239 961 € (2025)
- Cleanfort &DAG s.r.o.Kolárovo · tržby 239 954 € (2023)
- GALE s.r.o.Staškov · tržby 239 952 € (2025)
- MÔJ SVET s. r. o.Cabaj-Čápor · tržby 239 712 € (2025)
- OVDL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 493 € (2017)
- KESYL s.r.o.Trebišov · tržby 239 458 € (2025)
- ŠK-Building s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 424 € (2025)
- GL Slovensko, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 239 333 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MAMBO Team, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo MAMBO Team: Bratislava - Podunajské Biskupice
MAMBO Team sídli na adrese Dudvážska 8, 821 07 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 395 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
MAMBO Team: IČO, sídlo a základné údaje
MAMBO Team s. r. o. (IČO 50256246) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 8. 6. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Milan Andel a Milan Boleček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 103 591 € a výsledok hospodárenia −8 615 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 6. 2016 |
| Skoršie názvy | MADALEN s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) MAMBO Team s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 103 591 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy MAMBO Team
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MAMBO Team
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MAMBO Team
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 600 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy169zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR411 zmlúv za 3 roky · 1 586 553 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 719 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava II
Sales Specialist s.r.o.RASPB, s. r. o.REWAN s. r. o.Dallmayr Vending & Office k. s.Sirowa Slovakia s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.