Angiotech s. r. o.
Bratislava - Podunajské Biskupice · Služby pre tlač a médiá
51 665 €tržby 2025 ▼ 66 %+26 562 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 391 €, výsledok hospodárenia -579 €
- 17 : tržby 57 276 €, výsledok hospodárenia -176 €
- 18 : tržby 172 783 €, výsledok hospodárenia 6 022 €
- 19 : tržby 203 498 €, výsledok hospodárenia 434 €
- 20 : tržby 275 125 €, výsledok hospodárenia 8 927 €
- 21 : tržby 386 192 €, výsledok hospodárenia 2 304 €
- 22 : tržby 539 099 €, výsledok hospodárenia 10 595 €
- 23 : tržby 200 409 €, výsledok hospodárenia 30 942 €
- 24 : tržby 151 717 €, výsledok hospodárenia 11 861 €
- 25 : tržby 51 665 €, výsledok hospodárenia 26 562 €
Angiotech s. r. o. (IČO 50237209) mala v roku 2025 tržby 51 665 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Angiotech
V roku 2025 mala Angiotech priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 140 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2023 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ Angiotech
Podľa Registra právnických osôb koná za Angiotech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Angiotech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- PharmDr. Lenka Hrabošová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| PharmDr. Lenka Hrabošováod 7. 4. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Angiotech
Za rok 2025 má Angiotech v závierke tržby 51 665 €, o 65,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 562 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 539 099 €.
Výkaz ziskov a strát Angiotech
Najvyššie tržby: rok 2022, 539 099 €. Najnižšie: rok 2016, 391 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 51 665 € |
| 2024 | 151 717 € |
| 2023 | 200 409 € |
| 2022 | 539 099 € |
| 2021 | 386 192 € |
| 2020 | 275 125 € |
| 2019 | 203 498 € |
| 2018 | 172 783 € |
| 2017 | 57 276 € |
| 2016 | 391 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 2 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 96 892 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 26 562 € |
| 2024 | 11 861 € |
| 2023 | 30 942 € |
| 2022 | 10 595 € |
| 2021 | 2 304 € |
| 2020 | 8 927 € |
| 2019 | 434 € |
| 2018 | 6 022 € |
| 2017 | −176 € |
| 2016 | −579 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Angiotech
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +51,4 %, medián odvetvia +5,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Angiotech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +51,4 % | +5,8 % |
| 2024 | +7,8 % | +3,8 % |
| 2023 | +15,4 % | +3,5 % |
| 2022 | +2,0 % | +2,8 % |
| 2021 | +0,6 % | +3,4 % |
| 2020 | +3,2 % | +2,8 % |
| 2019 | +0,2 % | +2,6 % |
| 2018 | +3,5 % | +3,0 % |
| 2017 | −0,3 % | +4,1 % |
| 2016 | — | +3,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 8 rokov, najviac v roku 2018 (+201,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −65,9 % |
| 2024 | −24,3 % |
| 2023 | −62,8 % |
| 2022 | +39,6 % |
| 2021 | +40,4 % |
| 2020 | +35,2 % |
| 2019 | +17,8 % |
| 2018 | +201,7 % |
| 2017 | +14 548,6 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Angiotech
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 48 823 €, vlastné imanie 46 384 € a záväzky 2 439 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 48 823 € | 46 384 € | 2 439 € |
| 2024 | 52 543 € | 49 217 € | 3 326 € |
| 2023 | 46 855 € | 37 356 € | 9 499 € |
| 2022 | 54 056 € | 32 527 € | 21 529 € |
| 2021 | 31 434 € | 21 932 € | 9 502 € |
| 2020 | 34 975 € | 19 629 € | 15 346 € |
| 2019 | 29 797 € | 10 701 € | 19 096 € |
| 2018 | 62 233 € | 10 267 € | 51 966 € |
| 2017 | 16 528 € | 4 245 € | 12 283 € |
| 2016 | 14 386 € | 4 421 € | 9 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Angiotech (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 665 € | 26 562 € | 48 823 € | 46 384 € | 2 439 € | 25 266 € | +51,4 % |
| 2024 | 151 717 € | 11 861 € | 52 543 € | 49 217 € | 3 326 € | 37 241 € | +7,8 % |
| 2023 | 200 409 € | 30 942 € | 46 855 € | 37 356 € | 9 499 € | 53 291 € | +15,4 % |
| 2022 | 539 099 € | 10 595 € | 54 056 € | 32 527 € | 21 529 € | 6 082 € | +2,0 % |
| 2021 | 386 192 € | 2 304 € | 31 434 € | 21 932 € | 9 502 € | 10 788 € | +0,6 % |
| 2020 | 275 125 € | 8 927 € | 34 975 € | 19 629 € | 15 346 € | 15 861 € | +3,2 % |
| 2019 | 203 498 € | 434 € | 29 797 € | 10 701 € | 19 096 € | 10 876 € | +0,2 % |
| 2018 | 172 783 € | 6 022 € | 62 233 € | 10 267 € | 51 966 € | 14 163 € | +3,5 % |
| 2017 | 57 276 € | −176 € | 16 528 € | 4 245 € | 12 283 € | 86 € | −0,3 % |
| 2016 | 391 € | −579 € | 14 386 € | 4 421 € | 9 965 € | −558 € | −148,1 % |
Riziko: zaplatí Angiotech?
Peniaze od štátu: Angiotech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Angiotech
Dátum vzniku Angiotech je 7. 4. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné meno: ZABATA s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/110480/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 391 € · majetok 14 386 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120250209
- Zmena obchodného menaPredtým ZABATA s.r.o., odvtedy Angiotech s. r. o.
- Nový spoločník: PharmDr. Lenka HrabošováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 51 665 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Angiotech
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Počítačové služby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Kuriérske služby
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- Skladovanie a uskladňovanie
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Veľkodistribúcia zdravotníckych pomôcok
- Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Angiotech v odvetví tlač a reprodukcia záznamov
Angiotech je v registri v odvetví Tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18), činnosť služby pre tlač a médiá. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 785 € (882 závierok), Angiotech má 51 665 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Angiotech 77. z 138.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 187 €, polovica do 50 785 €, tri štvrtiny do 186 732 €; 10 % firiem má viac než 710 951 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 148 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 187 € |
| medián | 50 785 € |
| horný kvartil | 186 732 € |
| 10 % firiem má viac než | 710 951 € |
| Angiotech | 51 665 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Angiotech
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Angiotech s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Angiotech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 51 665 € | 50 785 € |
| 2024 | 151 717 € | 47 955 € |
| 2023 | 200 409 € | 48 016 € |
| 2022 | 539 099 € | 46 261 € |
| 2021 | 386 192 € | 47 225 € |
| 2020 | 275 125 € | 40 617 € |
| 2019 | 203 498 € | 45 969 € |
| 2018 | 172 783 € | 43 333 € |
| 2017 | 57 276 € | 39 908 € |
| 2016 | 391 € | 40 992 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Angiotech | 51 665 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 74 417 € |
| medián kraja | 48 943 € |
| medián Slovenska | 50 785 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Digitálka s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 119 299 € (2025)
- ALBUMO, s.r.o.Nitra · tržby 119 033 € (2025)
- TLAČIAREŇ R.L.S., spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 118 698 € (2025)
- FP TRADE s.r.o.Bánovce nad Bebravou · tržby 118 017 € (2025)
- DIAMOND MUSIC s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 117 517 € (2025)
- K - Servis tlačiareň s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 117 385 € (2025)
- CarboXX s.r.o.Banská Bystrica · tržby 115 709 € (2025)
- EnjoyTech s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 115 350 € (2025)
- IMPESSA, s.r.o.Martin · tržby 115 016 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Angiotech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Angiotech: Bratislava - Podunajské Biskupice
Angiotech sídli na adrese Hviezdna 38, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 294 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Angiotech: IČO, sídlo a základné údaje
Angiotech s. r. o. (IČO 50237209) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 4. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je PharmDr. Lenka Hrabošová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 51 665 € a výsledok hospodárenia +26 562 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Služby pre tlač a médiá (SK NACE 1813) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 7. 4. 2016 |
| Skoršie názvy | ZABATA s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Podunajské Biskupice |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví tlač a reprodukcia záznamov (SK NACE 18) Angiotech s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 51 665 €, typická firma odvetvia 50 785 € (medián z 882 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Tlač a reprodukcia záznamov: tržby a mzdy ›Tlač a reprodukcia záznamov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Angiotech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Angiotech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Angiotech
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
- Výhry konkurentov58firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen68 zmlúv za 3 roky · 2 559 235 € · naposledy 22. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas49 zmlúv za 3 roky · 57 148 € · naposledy 2. 10. 2026Rozhlas a televízia Slovenska29 zmlúv za 3 roky · 42 740 € · naposledy 25. 6. 2024 Všetkých 243 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice
Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 18.13) v okrese Bratislava II
FaxCopy a.s.KANSALA s.r.o.TAXIL s.r.o. v likvidáciiADAMICCI, s.r.o.Able Master s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.