DJS Domy s.r.o.
Bratislava - Petržalka · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
42 172 €tržby 2025 ▲ 7 %+13 888 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 39 952 €, výsledok hospodárenia 7 326 €
- 17 : tržby 26 642 €, výsledok hospodárenia 6 620 €
- 18 : tržby 153 889 €, výsledok hospodárenia 29 185 €
- 19 : tržby 21 839 €, výsledok hospodárenia 15 617 €
- 20 : tržby 78 728 €, výsledok hospodárenia 32 738 €
- 21 : tržby 85 311 €, výsledok hospodárenia 45 196 €
- 22 : tržby 39 766 €, výsledok hospodárenia 28 247 €
- 23 : tržby 34 013 €, výsledok hospodárenia 3 653 €
- 24 : tržby 39 255 €, výsledok hospodárenia 20 674 €
- 25 : tržby 42 172 €, výsledok hospodárenia 13 888 €
DJS Domy s.r.o. (IČO 50214853) mala v roku 2025 tržby 42 172 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia DJS Domy
Podľa Registra právnických osôb konajú za DJS Domy 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník DJS Domy
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- DJS Architecture s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| DJS Architecture s.r.o.od 24. 3. 2016 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DJS Domy
Za rok 2025 má DJS Domy v závierke tržby 42 172 €, o 7,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 888 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 153 889 €.
Výkaz ziskov a strát DJS Domy
Najvyššie tržby: rok 2018, 153 889 €. Najnižšie: rok 2019, 21 839 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 42 172 € |
| 2024 | 39 255 € |
| 2023 | 34 013 € |
| 2022 | 39 766 € |
| 2021 | 85 311 € |
| 2020 | 78 728 € |
| 2019 | 21 839 € |
| 2018 | 153 889 € |
| 2017 | 26 642 € |
| 2016 | 39 952 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 0 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: 203 144 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 888 € |
| 2024 | 20 674 € |
| 2023 | 3 653 € |
| 2022 | 28 247 € |
| 2021 | 45 196 € |
| 2020 | 32 738 € |
| 2019 | 15 617 € |
| 2018 | 29 185 € |
| 2017 | 6 620 € |
| 2016 | 7 326 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DJS Domy
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +32,9 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DJS Domy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +32,9 % | +8,8 % |
| 2024 | +52,7 % | +6,0 % |
| 2023 | +10,7 % | +4,1 % |
| 2022 | +71,0 % | +4,6 % |
| 2021 | +53,0 % | +4,4 % |
| 2020 | +41,6 % | +3,4 % |
| 2019 | +71,5 % | +3,2 % |
| 2018 | +19,0 % | +3,5 % |
| 2017 | +24,8 % | +5,1 % |
| 2016 | +18,3 % | +4,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 9 rokov, najviac v roku 2018 (+477,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +7,4 % |
| 2024 | +15,4 % |
| 2023 | −14,5 % |
| 2022 | −53,4 % |
| 2021 | +8,4 % |
| 2020 | +260,5 % |
| 2019 | −85,8 % |
| 2018 | +477,6 % |
| 2017 | −33,3 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DJS Domy
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 32 174 €, vlastné imanie 30 631 € a záväzky 1 543 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32 174 € | 30 631 € | 1 543 € |
| 2024 | 44 641 € | 40 993 € | 3 648 € |
| 2023 | 20 964 € | 20 319 € | 645 € |
| 2022 | 45 410 € | 44 881 € | 529 € |
| 2021 | 68 020 € | 61 783 € | 6 237 € |
| 2020 | 53 125 € | 49 287 € | 3 838 € |
| 2019 | 32 149 € | 32 149 € | 7 758 € |
| 2018 | 49 290 € | 41 532 € | 7 758 € |
| 2017 | 20 706 € | 18 946 € | 1 760 € |
| 2016 | 16 233 € | 12 326 € | 3 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DJS Domy (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42 172 € | 13 888 € | 32 174 € | 30 631 € | 1 543 € | 13 940 € | +32,9 % |
| 2024 | 39 255 € | 20 674 € | 44 641 € | 40 993 € | 3 648 € | 24 115 € | +52,7 % |
| 2023 | 34 013 € | 3 653 € | 20 964 € | 20 319 € | 645 € | 4 204 € | +10,7 % |
| 2022 | 39 766 € | 28 247 € | 45 410 € | 44 881 € | 529 € | 32 335 € | +71,0 % |
| 2021 | 85 311 € | 45 196 € | 68 020 € | 61 783 € | 6 237 € | 55 053 € | +53,0 % |
| 2020 | 78 728 € | 32 738 € | 53 125 € | 49 287 € | 3 838 € | 39 567 € | +41,6 % |
| 2019 | 21 839 € | 15 617 € | 32 149 € | 32 149 € | 7 758 € | 19 839 € | +71,5 % |
| 2018 | 153 889 € | 29 185 € | 49 290 € | 41 532 € | 7 758 € | 37 058 € | +19,0 % |
| 2017 | 26 642 € | 6 620 € | 20 706 € | 18 946 € | 1 760 € | 8 591 € | +24,8 % |
| 2016 | 39 952 € | 7 326 € | 16 233 € | 12 326 € | 3 907 € | 9 441 € | +18,3 % |
Riziko: zaplatí DJS Domy?
Peniaze od štátu: DJS Domy
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy DJS Domy
Dátum vzniku DJS Domy je 24. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/110179/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 39 952 € · majetok 16 233 €
- Nový spoločník: DJS Architecture s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 42 172 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DJS Domy
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Prekladateľské a tlmočnícke služby - anglický jazyk
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Počítačové služby
- Vydavateľská činnosť
- Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Výkon činnosti autorizovaného architekta
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
DJS Domy v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
DJS Domy je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), DJS Domy má 42 172 €, čo je 93 % mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 383 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DJS Domy 434. z 793.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| DJS Domy | 42 172 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DJS Domy
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DJS Domy s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DJS Domy | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 42 172 € | 45 441 € |
| 2024 | 39 255 € | 41 414 € |
| 2023 | 34 013 € | 39 245 € |
| 2022 | 39 766 € | 39 100 € |
| 2021 | 85 311 € | 36 493 € |
| 2020 | 78 728 € | 38 820 € |
| 2019 | 21 839 € | 41 617 € |
| 2018 | 153 889 € | 41 053 € |
| 2017 | 26 642 € | 40 920 € |
| 2016 | 39 952 € | 41 408 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| DJS Domy | 42 172 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava V | 46 655 € |
| medián kraja | 47 343 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HaboMed s. r. o.Piešťany · tržby 103 776 € (2025)
- lulubee, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 774 € (2025)
- SPOLBYT - FMNitra · tržby 103 732 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov INOVECTrenčín · tržby 103 711 € (2025)
- Zberný dvor Ketelec s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 103 682 € (2025)
- R.D.F., a.s.Dunajská Lužná · tržby 103 624 € (2025)
- SH Investment, s. r. o.Kežmarok · tržby 103 605 € (2025)
- "HÁJOVKY"Nové Mesto nad Váhom · tržby 103 581 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rovníkova 10, KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DJS Domy, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DJS Domy: Bratislava - Petržalka
DJS Domy sídli na adrese Topoľčianska 3211/19, 851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 141 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 222. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›
DJS Domy: IČO, sídlo a základné údaje
DJS Domy s.r.o. (IČO 50214853) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 24. 3. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Ing. arch. Daniel Szabó a Ing. Ján Szabó. Za rok 2025 sú v závierke tržby 42 172 € a výsledok hospodárenia +13 888 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 3. 2016 |
| Obec | Bratislava - Petržalka |
| Okres | Okres Bratislava V |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) DJS Domy s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 42 172 €, typická firma odvetvia 45 441 € (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›
Sieť prepojení firmy DJS Domy
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu DJS Domy
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DJS Domy
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy24zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava184 zmlúv za 3 roky · 1 433 486 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava82 zmlúv za 3 roky · 21 292 863 € · naposledy 3. 9. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
DJS Architecture s. r. o.DJS Obnova s. r. o.DJS RDB s.r.o.DJS RDA s.r.o.DJS Design s.r.o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka
Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Bratislava V
Pepso s. r. o.DEAL ADVISOR s. r. o.PAND, s.r.o.Vápenice, s. r. o.UNIQA Real III, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.