HALAL Transport s.r.o. v likvidácii
Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
7 938 071 €tržby 2019 ▼ 54 %−166 348 €strata 2019v likvidácii od 18. 5. 2020
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 32 249 €, výsledok hospodárenia 2 581 €
- 17 : tržby 11 254 702 €, výsledok hospodárenia -11 569 €
- 18 : tržby 17 154 879 €, výsledok hospodárenia 1 551 €
- 19 : tržby 7 938 071 €, výsledok hospodárenia -166 348 €
HALAL Transport s.r.o. v likvidácii (IČO 50211528), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 4. 3. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci HALAL Transport s.r.o.
osobné náklady v roku 2019 boli 109 541 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2019 | — | 109 541 € | 77 487 € |
| 2018 | — | 481 161 € | 336 932 € |
| 2017 | — | 350 727 € | — |
| 2016 | — | 6 039 € | — |
Na čo išli osobné náklady v roku 2019
- Mzdy 71 % 77 487 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 26 868 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2019 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Štatutár HALAL Transport s.r.o.
Podľa Registra právnických osôb koná za HALAL Transport s.r.o. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník HALAL Transport s.r.o.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Péter Valencsák100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Péter Valencsákod 29. 11. 2019 | 15 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok HALAL Transport s.r.o.
Za rok 2019 má HALAL Transport s.r.o. v závierke tržby 7 938 071 €, o 53,7 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia −166 348 €. Závierky máme za 4 roky (2016 až 2019), najvyššie tržby sú z roku 2018: 17 154 879 €.
Výkaz ziskov a strát HALAL Transport s.r.o.
Najvyššie tržby: rok 2018, 17 154 879 €. Najnižšie: rok 2016, 32 249 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2019 | 7 938 071 € |
| 2018 | 17 154 879 € |
| 2017 | 11 254 702 € |
| 2016 | 32 249 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −173 785 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2019 | −166 348 € |
| 2018 | 1 551 € |
| 2017 | −11 569 € |
| 2016 | 2 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- HALAL Transport s.r.o.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −2,1 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | HALAL Transport s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | −2,1 % | +3,7 % |
| 2018 | 0,0 % | +4,3 % |
| 2017 | −0,1 % | +5,7 % |
| 2016 | +8,0 % | +5,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha HALAL Transport s.r.o.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2019 mala súvaha majetok 1 588 509 €, vlastné imanie 1 216 € a záväzky 1 587 293 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2019 | 1 588 509 € | 1 216 € | 1 587 293 € |
| 2018 | 1 203 118 € | 167 563 € | 1 035 555 € |
| 2017 | 2 087 055 € | 166 012 € | 1 921 043 € |
| 2016 | 32 628 € | 7 581 € | 25 047 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok HALAL Transport s.r.o. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 7 938 071 € | −166 348 € | 1 588 509 € | 1 216 € | 1 587 293 € | −536 322 € | −2,1 % |
| 2018 | 17 154 879 € | 1 551 € | 1 203 118 € | 167 563 € | 1 035 555 € | 559 829 € | 0,0 % |
| 2017 | 11 254 702 € | −11 569 € | 2 087 055 € | 166 012 € | 1 921 043 € | 284 956 € | −0,1 % |
| 2016 | 32 249 € | 2 581 € | 32 628 € | 7 581 € | 25 047 € | 9 935 € | +8,0 % |
Riziko: zaplatí HALAL Transport s.r.o.?
HALAL Transport s.r.o. a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom HALAL Transport s.r.o. v objeme 25 720 € z roku 2018. Najväčší objem je s odberateľom Technická univerzita v Košiciach: 15 620 € v 1 zmluve.
História firmy HALAL Transport s.r.o.
Dátum vzniku HALAL Transport s.r.o. je 4. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Skoršie obchodné mená: Lugnet s.r.o., YOPI MARKET s.r.o., HALAL Transport s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/117644/B
- Zmena obchodného menaPredtým Lugnet s.r.o., odvtedy YOPI MARKET s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 32 249 € · majetok 32 628 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústav na výkon trestu odňatia slobody, hodnota zmluvy 10 100 €. Firma vznikla 4. 3. 2016.
- Nový spoločník: Péter ValencsákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Zmena obchodného menaPredtým YOPI MARKET s.r.o., odvtedy HALAL Transport s.r.o.
- Zapísaný likvidátor: Péter ValencsákLikvidátor
- Zmena obchodného menaPredtým HALAL Transport s.r.o., odvtedy HALAL Transport s.r.o. v likvidácii.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti HALAL Transport s.r.o.
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Faktoring a forfaiting
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- údenárska výroba
- skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- mäsiarstvo
- Uskutočňovanie stavieb a och zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
HALAL Transport s.r.o. v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
HALAL Transport s.r.o. je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 633 € (10 500 závierok), HALAL Transport s.r.o. má 7 938 071 €, čo je 205-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je HALAL Transport s.r.o. 24. z 2 044.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 276 €, polovica do 38 633 €, tri štvrtiny do 111 359 €; 10 % firiem má viac než 388 121 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 873 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 276 € |
| medián | 38 633 € |
| horný kvartil | 111 359 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 121 € |
| HALAL Transport s.r.o. | 7 938 071 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- HALAL Transport s.r.o.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby HALAL Transport s.r.o. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | HALAL Transport s.r.o. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2019 | 7 938 071 € | 38 633 € |
| 2018 | 17 154 879 € | 37 012 € |
| 2017 | 11 254 702 € | 36 060 € |
| 2016 | 32 249 € | 34 198 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| HALAL Transport s.r.o. | 7 938 071 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 52 459 € |
| medián kraja | 43 535 € |
| medián Slovenska | 38 633 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FAENA, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 17 821 167 € (2015)
- M-INTERNATIONAL GROUP s.r.o.Malacky · tržby 17 487 319 € (2018)
- VIDOX, k.s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 17 301 660 € (2019)
- ERIGOM SK s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 16 578 326 € (2025)
- PricewaterhouseCoopers CEE Firm Services s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 164 226 € (2025)
- APD Malčice, s.r.o.Malčice · tržby 16 151 557 € (2025)
- AUTO - DS, s.r.o.Kostolné Kračany · tržby 15 987 139 € (2025)
- FL DISTRIBUTION, s.r.o.Prešov · tržby 15 951 795 € (2025)
- CSK Mobile Group s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 15 913 384 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb HALAL Transport s.r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›
Sídlo HALAL Transport s.r.o.: Bratislava - Ružinov
HALAL Transport s.r.o. sídli na adrese Klincová 37, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 863 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 360. Na tej istej adrese je zapísaných 213 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
HALAL Transport s.r.o.: IČO, sídlo a základné údaje
HALAL Transport s.r.o. v likvidácii (IČO 50211528) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 4. 3. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Péter Valencsák. Za rok 2019 sú v závierke tržby 7 938 071 € a výsledok hospodárenia −166 348 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 15 000 € |
| Vznik | 4. 3. 2016 |
| Skoršie názvy | Lugnet s.r.o. YOPI MARKET s.r.o. HALAL Transport s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) HALAL Transport s.r.o. v likvidácii patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2019 mala 7 938 071 €, typická firma odvetvia 38 633 €, čo je 205-násobok mediánu (medián z 10 500 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy HALAL Transport s.r.o.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu HALAL Transport s.r.o.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu HALAL Transport s.r.o.
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II
IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.