BUBO TRANS s.r.o.
Nitra
126 800 €tržby 2020 ▼ 41 %+1 185 €zisk 2020zaniknutá 23. 8. 2023
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 8. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 78 835 €, výsledok hospodárenia -3 533 €
- 17 : tržby 150 983 €, výsledok hospodárenia 15 965 €
- 18 : tržby 246 799 €, výsledok hospodárenia -54 947 €
- 19 : tržby 215 058 €, výsledok hospodárenia -849 €
- 20 : tržby 126 800 €, výsledok hospodárenia 1 185 €
BUBO TRANS s.r.o. (IČO 50209744), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 15. 3. 2016 do 23. 8. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci BUBO TRANS
osobné náklady v roku 2020 boli 36 200 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 36 200 € | — |
| 2019 | — | 11 545 € | — |
| 2018 | — | 20 306 € | — |
| 2017 | — | 5 515 € | — |
| 2016 | — | 1 561 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci BUBO TRANS
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok BUBO TRANS
Za rok 2020 má BUBO TRANS v závierke tržby 126 800 €, o 41,0 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +1 185 €. Závierky máme za 5 rokov (2016 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2018: 246 799 €.
Výkaz ziskov a strát BUBO TRANS
Najvyššie tržby: rok 2018, 246 799 €. Najnižšie: rok 2016, 78 835 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2020 | 126 800 € |
| 2019 | 215 058 € |
| 2018 | 246 799 € |
| 2017 | 150 983 € |
| 2016 | 78 835 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −42 179 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2020 | 1 185 € |
| 2019 | −849 € |
| 2018 | −54 947 € |
| 2017 | 15 965 € |
| 2016 | −3 533 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BUBO TRANS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,9 %, medián odvetvia +1,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BUBO TRANS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | +0,9 % | +1,1 % |
| 2019 | −0,4 % | +0,7 % |
| 2018 | −22,3 % | +0,8 % |
| 2017 | +10,6 % | +1,7 % |
| 2016 | −4,5 % | +1,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2017 (+91,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2020 | −41,0 % |
| 2019 | −12,9 % |
| 2018 | +63,5 % |
| 2017 | +91,5 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BUBO TRANS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2020 mala súvaha majetok 6 185 €, vlastné imanie 6 185 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2020 | 6 185 € | 6 185 € | — |
| 2019 | 4 151 € | 4 151 € | — |
| 2018 | 241 457 € | −23 515 € | 264 972 € |
| 2017 | 180 319 € | 31 432 € | 148 887 € |
| 2016 | 83 736 € | 15 467 € | 68 269 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BUBO TRANS (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 126 800 € | 1 185 € | 6 185 € | 6 185 € | — | 37 700 € | +0,9 % |
| 2019 | 215 058 € | −849 € | 4 151 € | 4 151 € | — | 10 696 € | −0,4 % |
| 2018 | 246 799 € | −54 947 € | 241 457 € | −23 515 € | 264 972 € | 47 071 € | −22,3 % |
| 2017 | 150 983 € | 15 965 € | 180 319 € | 31 432 € | 148 887 € | 72 941 € | +10,6 % |
| 2016 | 78 835 € | −3 533 € | 83 736 € | 15 467 € | 68 269 € | 10 463 € | −4,5 % |
Riziko: zaplatí BUBO TRANS?
Peniaze od štátu: BUBO TRANS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BUBO TRANS
Dátum vzniku BUBO TRANS je 15. 3. 2016. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40407/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 78 835 € · majetok 83 736 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 5, posledné tržby 126 800 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
BUBO TRANS v odvetví pozemná doprava
BUBO TRANS je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 87 132 € (6 402 závierok), BUBO TRANS má 126 800 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 939 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BUBO TRANS 185. z 399.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 772 €, polovica do 87 132 €, tri štvrtiny do 375 434 €; 10 % firiem má viac než 1 284 244 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 001 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 772 € |
| medián | 87 132 € |
| horný kvartil | 375 434 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 284 244 € |
| BUBO TRANS | 126 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BUBO TRANS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BUBO TRANS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BUBO TRANS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2020 | 126 800 € | 87 132 € |
| 2019 | 215 058 € | 101 305 € |
| 2018 | 246 799 € | 105 114 € |
| 2017 | 150 983 € | 106 108 € |
| 2016 | 78 835 € | 111 906 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2020.
Čísla v tabuľke
| BUBO TRANS | 126 800 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 96 345 € |
| medián kraja | 82 393 € |
| medián Slovenska | 87 132 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ŠIMEK, s. r. o.Jakubov · tržby 317 316 € (2025)
- SPEED TRANS sk s.r.o.Revúca · tržby 317 284 € (2025)
- JMT shop s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 317 203 € (2018)
- TEKO - tex, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 317 080 € (2018)
- MICHLÍK trans, s.r.o.Andovce · tržby 316 948 € (2025)
- ANDY TRANS s.r.o.Jelka · tržby 315 929 € (2025)
- MARPA Martin, s. r. o.Martin · tržby 315 674 € (2025)
- LM FORWARD s. r. o.Nemce · tržby 315 518 € (2025)
- MONTTRANS s.r.o.Nemecká · tržby 314 528 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BUBO TRANS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BUBO TRANS: Nitra
BUBO TRANS sídli na adrese Čajkovského 40, 949 11 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 286 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
BUBO TRANS: IČO, sídlo a základné údaje
BUBO TRANS s.r.o. (IČO 50209744) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 15. 3. 2016, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 8. 2023, po 7 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 126 800 € a výsledok hospodárenia +1 185 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 49410 |
| Vznik | 15. 3. 2016 |
| Zánik | 23. 8. 2023 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy BUBO TRANS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu BUBO TRANS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BUBO TRANS
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 198 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
- Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen364 zmlúv za 3 roky · 3 676 978 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 918 863 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 991 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Nitra
ROBI, spol. s r.o.INCAR, s.r.o.EXPRES KURIÉR Nitra s.r.o.in time express s.r.o.ŠPED-INPEX s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.