0100 Ventures s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
128 166 €tržby 2025 ▼ 18 %−130 147 €strata 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 86 333 €, výsledok hospodárenia -91 745 €
- 17 : tržby 454 375 €, výsledok hospodárenia -24 547 €
- 18 : tržby 549 275 €, výsledok hospodárenia 8 737 €
- 19 : tržby 438 884 €, výsledok hospodárenia -95 547 €
- 20 : tržby 181 976 €, výsledok hospodárenia 10 350 €
- 21 : tržby 174 472 €, výsledok hospodárenia -60 582 €
- 22 : tržby 151 341 €, výsledok hospodárenia 16 440 €
- 23 : tržby 222 218 €, výsledok hospodárenia 34 985 €
- 24 : tržby 155 950 €, výsledok hospodárenia 38 071 €
- 25 : tržby 128 166 €, výsledok hospodárenia -130 147 €
Daň z príjmov
1 920 € za 2025Splatná daň z výkazu ziskov a strát (účty 591, 595) · Register účtovných závierok
0100 Ventures s. r. o. (IČO 50209728) mala v roku 2025 tržby 128 166 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci 0100 Ventures
V roku 2025 mala 0100 Ventures priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 294 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 294 € | — |
| 2021 | — | 13 300 € | — |
| 2020 | — | 15 808 € | — |
| 2019 | — | 29 869 € | — |
| 2018 | — | 71 018 € | — |
| 2017 | — | 146 965 € | — |
| 2016 | — | 83 373 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konatelia 0100 Ventures
Podľa Registra právnických osôb konajú za 0100 Ventures 4 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločníci 0100 Ventures
V registri sú zapísaní 19 spoločníkov.
- Dušan Duffek28,2 %
- Marek Zámečník10,6 %
- Martin Joakim Flood Hauge7,1 %
- Mgr. Michal Paško4,7 %
- Pannonia Property Group a.s.3,5 %
- Paul Jozefak3,5 %
- Ostatní spoločníci (12)42,4 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady v registri dávajú dokopy 21 250 €, teda viac než zapísané základné imanie 17 500 €. Podiely počítame zo súčtu vkladov.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dušan Duffekod 10. 1. 2020 | 6 000 € | 28,2 % |
| Marek Zámečníkod 17. 9. 2025 | 2 250 € | 10,6 % |
| Martin Joakim Flood Haugeod 9. 12. 2022 | 1 500 € | 7,1 % |
| Mgr. Michal Paškood 10. 1. 2020 | 1 000 € | 4,7 % |
| Pannonia Property Group a.s.od 29. 5. 2020 | 750 € | 3,5 % |
| Paul Jozefakod 16. 11. 2023 | 750 € | 3,5 % |
| Pavol Fuchsod 17. 9. 2025 | 750 € | 3,5 % |
| Peter Klímaod 29. 5. 2020 | 750 € | 3,5 % |
| Vít Hanušod 9. 12. 2022 | 750 € | 3,5 % |
| Dušan Guľášod 9. 12. 2022 | 750 € | 3,5 % |
| FABRI CAPITAL a.s.od 9. 12. 2022 | 750 € | 3,5 % |
| GRIT s.r.o.od 9. 12. 2022 | 750 € | 3,5 % |
| CHB PARTNERS GmbHod 29. 5. 2020 | 750 € | 3,5 % |
| JK Investment, s.r.o.od 29. 5. 2020 | 750 € | 3,5 % |
| Lepaka s.r.o.od 29. 5. 2020 | 750 € | 3,5 % |
| MARADA Investments a.s.od 9. 12. 2022 | 750 € | 3,5 % |
| Michal Csongaod 9. 12. 2022 | 750 € | 3,5 % |
| Michal Hrabovecod 16. 11. 2023 | 750 € | 3,5 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok 0100 Ventures
Za rok 2025 má 0100 Ventures v závierke tržby 128 166 €, o 17,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −130 147 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 549 275 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát 0100 Ventures
Najvyššie tržby: rok 2018, 549 275 €. Najnižšie: rok 2016, 86 333 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 128 166 € |
| 2024 | 155 950 € |
| 2023 | 222 218 € |
| 2022 | 151 341 € |
| 2021 | 174 472 € |
| 2020 | 181 976 € |
| 2019 | 438 884 € |
| 2018 | 549 275 € |
| 2017 | 454 375 € |
| 2016 | 86 333 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 5 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −293 985 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −130 147 € |
| 2024 | 38 071 € |
| 2023 | 34 985 € |
| 2022 | 16 440 € |
| 2021 | −60 582 € |
| 2020 | 10 350 € |
| 2019 | −95 547 € |
| 2018 | 8 737 € |
| 2017 | −24 547 € |
| 2016 | −91 745 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- 0100 Ventures
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +24,4 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | 0100 Ventures | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | +24,4 % | +2,3 % |
| 2023 | +15,7 % | +1,9 % |
| 2022 | +10,9 % | +2,1 % |
| 2021 | −34,7 % | +2,0 % |
| 2020 | +5,7 % | +1,6 % |
| 2019 | −21,8 % | +1,5 % |
| 2018 | +1,6 % | +1,6 % |
| 2017 | −5,4 % | +2,2 % |
| 2016 | — | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2017 (+426,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −17,8 % |
| 2024 | −29,8 % |
| 2023 | +46,8 % |
| 2022 | −13,3 % |
| 2021 | −4,1 % |
| 2020 | −58,5 % |
| 2019 | −20,1 % |
| 2018 | +20,9 % |
| 2017 | +426,3 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha 0100 Ventures
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 832 255 €, vlastné imanie −25 736 € a záväzky 857 991 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 832 255 € | −25 736 € | 857 991 € |
| 2024 | 1 485 302 € | 100 661 € | 1 384 641 € |
| 2023 | 970 903 € | −185 910 € | 1 156 813 € |
| 2022 | 813 618 € | −220 895 € | 1 034 513 € |
| 2021 | 816 403 € | −240 335 € | 1 056 738 € |
| 2020 | 427 489 € | −179 753 € | 607 242 € |
| 2019 | 231 122 € | −193 102 € | 424 224 € |
| 2018 | 276 712 € | −102 555 € | 379 267 € |
| 2017 | 167 276 € | −111 292 € | 278 568 € |
| 2016 | 189 403 € | −86 745 € | 276 148 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok 0100 Ventures (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 128 166 € | −130 147 € | 832 255 € | −25 736 € | 857 991 € | −196 985 € | −101,5 % |
| 2024 | 155 950 € | 38 071 € | 1 485 302 € | 100 661 € | 1 384 641 € | −89 691 € | +24,4 % |
| 2023 | 222 218 € | 34 985 € | 970 903 € | −185 910 € | 1 156 813 € | 57 178 € | +15,7 % |
| 2022 | 151 341 € | 16 440 € | 813 618 € | −220 895 € | 1 034 513 € | 50 442 € | +10,9 % |
| 2021 | 174 472 € | −60 582 € | 816 403 € | −240 335 € | 1 056 738 € | −21 410 € | −34,7 % |
| 2020 | 181 976 € | 10 350 € | 427 489 € | −179 753 € | 607 242 € | −76 971 € | +5,7 % |
| 2019 | 438 884 € | −95 547 € | 231 122 € | −193 102 € | 424 224 € | −59 407 € | −21,8 % |
| 2018 | 549 275 € | 8 737 € | 276 712 € | −102 555 € | 379 267 € | 106 973 € | +1,6 % |
| 2017 | 454 375 € | −24 547 € | 167 276 € | −111 292 € | 278 568 € | 156 191 € | −5,4 % |
| 2016 | 86 333 € | −91 745 € | 189 403 € | −86 745 € | 276 148 € | −5 367 € | −106,3 % |
Riziko: zaplatí 0100 Ventures?
0100 Ventures a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom 0100 Ventures v objeme 59 000 € z rokov 2017 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Slovak Business Agency: 59 000 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 20 000 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 1 | 12 000 € |
| 2019 | 1 | 12 000 € |
| 2018 | 2 | 20 000 € |
| 2017 | 1 | 15 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy 0100 Ventures
Dátum vzniku 0100 Ventures je 16. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 29 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/109887/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120241035
- Nový štatutár: Martin Joakim Flood HaugeKonateľ
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 86 333 € · majetok 189 403 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovak Business Agency, hodnota zmluvy 15 000 €. Firma vznikla 16. 3. 2016.
- Nový zápis v registri: Istvan VamossyČlen dozorného orgánu
- Nový spoločník: Mgr. Michal PaškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Paul JozefakSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Marek ZámečníkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 128 166 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti 0100 Ventures
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- vydavateľská činnosť,
- počítačové služby,
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,
- poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
- sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt,
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- vedenie účtovníctva,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,
- výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied,
- reklamné a marketingové služby,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- administratívne služby,
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
0100 Ventures v odvetví veľkoobchod
0100 Ventures je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), 0100 Ventures má 128 166 €, čo je 92 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 1 206 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je 0100 Ventures 167. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| 0100 Ventures | 128 166 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- 0100 Ventures
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby 0100 Ventures s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | 0100 Ventures | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 128 166 € | 139 031 € |
| 2024 | 155 950 € | 139 378 € |
| 2023 | 222 218 € | 134 713 € |
| 2022 | 151 341 € | 133 387 € |
| 2021 | 174 472 € | 117 726 € |
| 2020 | 181 976 € | 111 972 € |
| 2019 | 438 884 € | 120 319 € |
| 2018 | 549 275 € | 118 273 € |
| 2017 | 454 375 € | 106 235 € |
| 2016 | 86 333 € | 97 886 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| 0100 Ventures | 128 166 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 74 900 € |
| medián kraja | 144 251 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GLOBAL IM-EX, s.r.o.Prešov · tržby 317 166 € (2025)
- Vover s. r. o.Dubnička · tržby 317 114 € (2025)
- VŠ SYSTÉM, s.r.o.Hiadeľ · tržby 317 091 € (2025)
- Mark-inn Trading s.r.o.Gabčíkovo · tržby 317 077 € (2025)
- LIESKOVEC, s.r.o.Trenčianske Teplice · tržby 316 823 € (2025)
- eStores, s. r. o.Trstená · tržby 316 783 € (2025)
- KARABUD s.r.o.Prešov · tržby 316 760 € (2025)
- AGRARINDEX s.r.o.Dunajská Streda · tržby 316 687 € (2015)
- Castello Club, s.r.o.Komárno · tržby 316 469 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb 0100 Ventures, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava IV ›
Sídlo 0100 Ventures: Bratislava - Karlova Ves
0100 Ventures sídli na adrese Staré grunty 18, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
0100 Ventures: IČO, sídlo a základné údaje
0100 Ventures s. r. o. (IČO 50209728) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 16. 3. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Dušan Duffek, Marek Zámečník a 2 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 128 166 € a výsledok hospodárenia −130 147 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619) |
| Základné imanie | 17 500 € |
| Vznik | 16. 3. 2016 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) 0100 Ventures s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 128 166 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy 0100 Ventures
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu 0100 Ventures
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu 0100 Ventures
- Tendre25súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 7 400 €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
- Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.706 zmlúv za 3 roky · 577 241 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava592 zmlúv za 3 roky · 6 916 590 € · naposledy 15. 10. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 559 552 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 488 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Respect Slovakia, s.r.o.Filmzie, a.s.ANASOFT APR, spol. s r.o.ALCASYS Slovakia, a.s.Residence FK s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Bratislava IV
FOCUS trade s.r.o.NIŠTOP, v. o. s.SEVILA s. r. o.Bukovčák a syn, s. r. o.ALPOD Slovakia, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.