VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Resort Vila Mery s.r.o.

Poprad · Turistické a iné krátkodobé ubytovanie

95 225 €tržby 2025 ▲ 261 %−3 947 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

95 225 €tržby 2025 ▲ 261 %
−3 947 €strata 2025
  1. 16 : tržby 42 595 €, výsledok hospodárenia -164 €
  2. 17 : tržby 39 516 €, výsledok hospodárenia 593 €
  3. 18 : tržby 47 037 €, výsledok hospodárenia -343 €
  4. 19 : tržby 47 623 €, výsledok hospodárenia 344 €
  5. 20 : tržby 34 118 €, výsledok hospodárenia -553 €
  6. 21 : tržby 29 587 €, výsledok hospodárenia 818 €
  7. 22 : tržby 62 800 €, výsledok hospodárenia -3 130 €
  8. 23 : tržby 46 643 €, výsledok hospodárenia -20 707 €
  9. 24 : tržby 26 407 €, výsledok hospodárenia -31 388 €
  10. 25 : tržby 95 225 €, výsledok hospodárenia -3 947 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Resort Vila Mery s.r.o. (IČO 50193228) mala v roku 2025 tržby 95 225 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Resort Vila Mery

Resort Vila Mery má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 16 069 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ Resort Vila Mery

Podľa Registra právnických osôb koná za Resort Vila Mery 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Spoločníci Resort Vila Mery

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Resort Vila Mery
Podiely spoločníkov na vkladoch Resort Vila Mery Ing. Peter Vodžák 85,0 %, PEMA, s.r.o. 15,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Peter Vodžák: 4 250 €, 85,0 %PEMA, s.r.o.: 750 €, 15,0 %85,0 % najväčší podiel
  • Ing. Peter Vodžák85,0 %
  • PEMA, s.r.o.15,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Peter Vodžákod 18. 5. 2016 4 250 €85,0 %
PEMA, s.r.o.od 18. 5. 2016 750 €15,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Resort Vila Mery

Za rok 2025 má Resort Vila Mery v závierke tržby 95 225 €, o 260,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 947 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 95 225 €.

Tržby 202595 tis. €▲ +260,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3 947 €strata
Majetok (aktíva) 202528 tis. €
Vlastné imanie 2025−53 tis. €
Záväzky 202581 tis. €291,3 % majetku
Pridaná hodnota 202516 tis. €
Zisková marža 2025−4,1 %medián odvetvia +5,0 %
Súčet výsledkov za 10 rokov−58 tis. €2016 až 2025

Výkaz ziskov a strát Resort Vila Mery

Súvaha Resort Vila Mery

Všetky čísla zo závierok Resort Vila Mery (10 rokov)
Čísla zo závierok Resort Vila Mery po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202595 225 €−3 947 €27 958 €−53 477 €81 435 €15 682 €−4,1 %
202426 407 €−31 388 €8 609 €−49 530 €58 139 €−26 393 €−118,9 %
202346 643 €−20 707 €21 616 €−18 142 €39 758 €−16 383 €−44,4 %
202262 800 €−3 130 €45 691 €2 565 €43 126 €9 492 €−5,0 %
202129 587 €818 €11 492 €5 695 €5 797 €8 910 €+2,8 %
202034 118 €−553 €11 365 €4 878 €6 487 €11 025 €−1,6 %
201947 623 €344 €12 814 €5 430 €7 384 €11 776 €+0,7 %
201847 037 €−343 €16 167 €5 086 €11 081 €18 878 €−0,7 %
201739 516 €593 €20 721 €5 429 €15 292 €12 685 €+1,5 %
201642 595 €−164 €24 937 €4 836 €20 101 €6 318 €−0,4 %

Riziko: zaplatí Resort Vila Mery?

Resort Vila Mery a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Resort Vila Mery z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20202. 6. 2020

História firmy Resort Vila Mery

Dátum vzniku Resort Vila Mery je 11. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/32608/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 42 595 € · majetok 24 937 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad. Firma vznikla 11. 3. 2016.
  4. Nový spoločník: Ing. Peter VodžákSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový spoločník: PEMA, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120221323
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 95 225 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Resort Vila Mery

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov
  • Ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.

Resort Vila Mery v odvetví ubytovanie

Resort Vila Mery je v registri v odvetví Ubytovanie (SK NACE 55), činnosť turistické a iné krátkodobé ubytovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 48 767 € (2 289 závierok), Resort Vila Mery má 95 225 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 578 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Resort Vila Mery 73. z 162.

V odvetví v okrese Poprad578aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 289Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia49 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+5,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Resort Vila Mery, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ubytovanie a stravovanie v okrese Poprad ›

Sídlo Resort Vila Mery: Poprad

Resort Vila Mery sídli na adrese Brežný riadok 189/5, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 232.

Subjektov v obci Poprad9 473aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 232aktívnych
V tom istom odvetví578okres Poprad

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

Resort Vila Mery: IČO, sídlo a základné údaje

Resort Vila Mery s.r.o. (IČO 50193228) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 11. 3. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Ing. Peter Vodžák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 95 225 € a výsledok hospodárenia −3 947 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieTuristické a iné krátkodobé ubytovanie (SK NACE 5520)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 3. 2016
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ubytovanie (SK NACE 55) Resort Vila Mery s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 95 225 €, typická firma odvetvia 48 767 € (medián z 2 289 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Ubytovanie: tržby a mzdy ›Ubytovanie v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy Resort Vila Mery

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Resort Vila Mery

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Resort Vila Mery

  • Tendre108súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 107 tis. €
  • Končiace zmluvy15zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 100 €
  • Výhry konkurentov411firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

MAPOMA s.r.o.Pesopo, s. r. o.PEMA, s.r.o.CZECHPOINT s.r.o.Pemano s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 55.20) v okrese Poprad

APLEND, s.r.o.GASTROBAL s.r.o.TatryPEM s. r. o.ZORLAND, s.r.o.SP GATE s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk