VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

TOMEDA s.r.o.

Žilina · Prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel

381 174 €tržby 2023 ▼ 54 %−65 481 €strata 2023

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

381 174 €tržby 2023 ▼ 54 %
−65 481 €strata 2023
  1. 16 : tržby 1 200 €, výsledok hospodárenia 143 €
  2. 17 : tržby 6 668 €, výsledok hospodárenia -15 984 €
  3. 18 : tržby 67 635 €, výsledok hospodárenia 11 214 €
  4. 19 : tržby 311 494 €, výsledok hospodárenia 5 695 €
  5. 20 : tržby 660 765 €, výsledok hospodárenia 2 952 €
  6. 21 : tržby 958 308 €, výsledok hospodárenia -22 400 €
  7. 22 : tržby 821 831 €, výsledok hospodárenia -184 260 €
  8. 23 : tržby 381 174 €, výsledok hospodárenia -65 481 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

TOMEDA s.r.o. (IČO 50190431), sídlo Žilina, je v registri zapísaná od 24. 2. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 10. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci TOMEDA

osobné náklady v roku 2023 boli 1 298 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ TOMEDA

Podľa Registra právnických osôb koná za TOMEDA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

Spoločník TOMEDA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch TOMEDA
Podiely spoločníkov na vkladoch TOMEDA Daniela Chovancová 100,0 %. Spolu 5 000 €. Daniela Chovancová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Daniela Chovancová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Daniela Chovancováod 7. 2. 2018 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok TOMEDA

Za rok 2023 má TOMEDA v závierke tržby 381 174 €, o 53,6 % menej než v roku 2022, a výsledok hospodárenia −65 481 €. Závierky máme za 8 rokov (2016 až 2023), najvyššie tržby sú z roku 2021: 958 308 €.

Tržby 2023381 tis. €▼ −53,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2023−65 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20231,53 mil. €
Vlastné imanie 2023−142 tis. €
Záväzky 20231,67 mil. €109,0 % majetku
Pridaná hodnota 2023329 tis. €
Zisková marža 2023−17,2 %medián odvetvia +1,8 %
Súčet výsledkov za 8 rokov−268 tis. €2016 až 2023

Výkaz ziskov a strát TOMEDA

Súvaha TOMEDA

Všetky čísla zo závierok TOMEDA (8 rokov)
Čísla zo závierok TOMEDA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2023381 174 €−65 481 €1 529 612 €−141 950 €1 667 326 €328 811 €−17,2 %
2022821 831 €−184 260 €1 775 206 €−76 469 €1 847 031 €198 309 €−22,4 %
2021958 308 €−22 400 €1 486 070 €107 790 €1 378 280 €316 148 €−2,3 %
2020660 765 €2 952 €1 014 566 €70 190 €944 376 €216 379 €+0,4 %
2019311 494 €5 695 €485 937 €4 238 €481 699 €56 220 €+1,8 %
201867 635 €11 214 €28 255 €373 €27 882 €26 976 €+16,6 %
20176 668 €−15 984 €45 052 €−10 841 €55 661 €−10 643 €−239,7 %
20161 200 €143 €5 266 €5 143 €123 €801 €+11,9 %

Riziko: zaplatí TOMEDA?

Peniaze od štátu: TOMEDA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy TOMEDA

Dátum vzniku TOMEDA je 24. 2. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/65144/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 1 200 € · majetok 5 266 €
  3. Nový štatutár: Daniela ChovancováKonateľ
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120204779
  5. Nový spoločník: Daniela ChovancováSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti TOMEDA

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Reklamné a marketingové služby
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Počítačové služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Služby požičovní
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Administratívne služby
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.

TOMEDA v odvetví prenájom a lízing

TOMEDA je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 47 167 € (2 249 závierok), TOMEDA má 381 174 €, čo je 8,1-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 176 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TOMEDA 13. z 96.

V odvetví v okrese Žilina176aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 249Slovensko, rok 2023
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2023
Medián ziskovej marže+1,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TOMEDA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Žilina ›

Sídlo TOMEDA: Žilina

TOMEDA sídli na adrese Benjamína Martinského 2323/11, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví176okres Žilina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

TOMEDA: IČO, sídlo a základné údaje

TOMEDA s.r.o. (IČO 50190431) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 24. 2. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutárom je Daniela Chovancová. Za rok 2023 sú v závierke tržby 381 174 € a výsledok hospodárenia −65 481 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing automobilov a ľahkých motorových vozidiel (SK NACE 7711)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 2. 2016
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) TOMEDA s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2023 mala 381 174 €, typická firma odvetvia 47 167 €, čo je 8,1-násobok mediánu (medián z 2 249 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy TOMEDA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu TOMEDA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu TOMEDA

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
  • Končiace zmluvy15zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 28 tis. €
  • Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Peonyluxe s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.11) v okrese Žilina

MK CAR, s.r.o.RTD, spol. s r.o.Investments Quantum Slovakia, s.r.o.Coffee Vending s. r. o.TRANSECO a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk