ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

POMOC ZVIERATÁM

Banská Bystrica · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025
  1. 2023 : tržby 14 560 €, výsledok hospodárenia 1 195 €
  2. 2024 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 662 €
  3. 2025 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia neuvedený
Celá história 3 roky od 2023 vo Financiách ›

POMOC ZVIERATÁM (IČO 50187295), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 16. 3. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

POMOC ZVIERATÁM: IČO, sídlo a základné údaje

POMOC ZVIERATÁM (IČO 50187295) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 16. 3. 2016, na trhu je 10 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 €.

Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Stav
v registri aktívna
Dátum vzniku
16. 3. 2016
Odvetvie
Členské organizácie SK NACE 94Hlavná činnosť: Činnosti ostatných členských organizácií i. n. 9499
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Sídlo
Mládežnícka 38, 974 04 Banská Bystrica
DIČ
2120248647
IČO
50187295
Obchodné meno
POMOC ZVIERATÁM
Zapísaná v
Register občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-48213
Predmety podnikania
Činnosti (1)
  • ochrana zvierat,útulky

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Tržby, zisk a majetok POMOC ZVIERATÁM

Za rok 2025 má POMOC ZVIERATÁM v závierke tržby 0 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 14 560 €.

Tržby 20250 €
Majetok (aktíva) 2025662 €
Vlastné imanie 2025662 €
Súčet výsledkov za 3 roky1 857 €2023 až 2025
Tržby POMOC ZVIERATÁM za 3 roky
Tržby POMOC ZVIERATÁM po rokochTržby od roku 2023 po rok 2025. Najviac v roku 2023: 14 560 €, najmenej v roku 2024: 0 €. 2023: 15 tis. €15 tis.2024: 0 €02025: 0 €0202320242025

Najvyššie tržby: rok 2023, 14 560 €. Najnižšie: rok 2024, 0 €.

Čísla v tabuľke
Tržby POMOC ZVIERATÁM po rokoch
RokTržby
20250 €
20240 €
202314 560 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Výsledok hospodárenia POMOC ZVIERATÁM po rokoch
Výsledok hospodárenia POMOC ZVIERATÁMZisk v 2 a strata v 0 z 2 roky. Súčet za celé obdobie 1 857 €. 2023: 1 195 €1 1952024: 662 €662202320242025

Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 1 857 €.

Čísla v tabuľke
Výsledok hospodárenia POMOC ZVIERATÁM po rokoch
RokVýsledok hospodárenia
2025—
2024662 €
20231 195 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Majetok, vlastné imanie a záväzky POMOC ZVIERATÁM
Súvaha POMOC ZVIERATÁM po rokochNa konci roka 2025: majetok 662 €, vlastné imanie 662 €, záväzky —. 1793575362024, Majetok (aktíva): 195 €2025, Majetok (aktíva): 662 €6622024, Vlastné imanie: 195 €2025, Vlastné imanie: 662 €662202320242025
  • Majetok (aktíva)
  • Vlastné imanie

Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 662 €, vlastné imanie 662 € a záväzky —.

Čísla v tabuľke
Súvaha POMOC ZVIERATÁM po rokoch
RokMajetok (aktíva)Vlastné imanie
2025662 €662 €
2024195 €195 €
2023——

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Všetky čísla zo závierok POMOC ZVIERATÁM (3 roky)
Čísla zo závierok POMOC ZVIERATÁM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €—662 €662 €———
20240 €662 €195 €195 €———
202314 560 €1 195 €————+8,2 %
Súvaha, výkaz ziskov a strát a ukazovatele v sekcii Financie ›

POMOC ZVIERATÁM v odvetví členské organizácie

POMOC ZVIERATÁM je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 1 875 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Banská Bystrica1 875aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 744Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 947 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie
Tržby POMOC ZVIERATÁM proti mediánom odvetvia
Tržby POMOC ZVIERATÁM a mediány odvetvia v okrese, kraji a na Slovenskumedián okresu Banská Bystrica 11 320 €, medián kraja 7 400 €, medián Slovenska 9 947 €.medián okresu Banská Bystrica 11 tis. € medián okresu Banská Bystrica: 11 tis. €medián kraja 7 400 € medián kraja: 7 400 €medián Slovenska 9 947 € medián Slovenska: 9 947 €

Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.

Čísla v tabuľke
Tržby a mediány odvetvia
medián okresu Banská Bystrica11 320 €
medián kraja7 400 €
medián Slovenska9 947 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Ostatné činnosti v okrese Banská Bystrica ›

História firmy POMOC ZVIERATÁM

Dátum vzniku POMOC ZVIERATÁM je 16. 3. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-48213
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 14 560 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo POMOC ZVIERATÁM: Banská Bystrica

POMOC ZVIERATÁM sídli na adrese Mládežnícka 38, 974 04 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 376 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 620. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 376aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 620aktívnych
V tom istom odvetví1 875okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

Údaje z registra
Obchodné menoPOMOC ZVIERATÁM
SídloMládežnícka 38, 974 04 Banská Bystrica
Zapísaná vRegister občianskych združení, MV SR, VVS/1-900/90-48213Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499)
Vznik16. 3. 2016
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk