ELEKTROSPIS, s.r.o.
Lieskovany · Veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi
77 301 €tržby 2025 ▲ 34 %+22 €zisk 2025aktívna 10 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 16 : tržby 32 156 €, výsledok hospodárenia 106 €
- 17 : tržby 55 326 €, výsledok hospodárenia 1 215 €
- 18 : tržby 46 654 €, výsledok hospodárenia 1 154 €
- 19 : tržby 38 209 €, výsledok hospodárenia 409 €
- 20 : tržby 40 992 €, výsledok hospodárenia 261 €
- 21 : tržby 19 169 €, výsledok hospodárenia -8 588 €
- 22 : tržby 78 045 €, výsledok hospodárenia 6 176 €
- 23 : tržby 76 111 €, výsledok hospodárenia -5 358 €
- 24 : tržby 57 761 €, výsledok hospodárenia -4 515 €
- 25 : tržby 77 301 €, výsledok hospodárenia 22 €
ELEKTROSPIS, s.r.o. (IČO 50176480) mala v roku 2025 tržby 77 301 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia ELEKTROSPIS
Podľa Registra právnických osôb konajú za ELEKTROSPIS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci ELEKTROSPIS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok ELEKTROSPIS
Za rok 2025 má ELEKTROSPIS v závierke tržby 77 301 €, o 33,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 €. Závierky máme za 10 rokov (2016 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 78 045 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ELEKTROSPIS
Najvyššie tržby: rok 2022, 78 045 €. Najnižšie: rok 2021, 19 169 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 77 301 € |
| 2024 | 57 761 € |
| 2023 | 76 111 € |
| 2022 | 78 045 € |
| 2021 | 19 169 € |
| 2020 | 40 992 € |
| 2019 | 38 209 € |
| 2018 | 46 654 € |
| 2017 | 55 326 € |
| 2016 | 32 156 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 3 rokoch z 10 rokov. Súčet za celé obdobie: −9 118 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 € |
| 2024 | −4 515 € |
| 2023 | −5 358 € |
| 2022 | 6 176 € |
| 2021 | −8 588 € |
| 2020 | 261 € |
| 2019 | 409 € |
| 2018 | 1 154 € |
| 2017 | 1 215 € |
| 2016 | 106 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ELEKTROSPIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELEKTROSPIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 0,0 % | +2,4 % |
| 2024 | −7,8 % | +2,3 % |
| 2023 | −7,0 % | +1,9 % |
| 2022 | +7,9 % | +2,1 % |
| 2021 | −44,8 % | +2,0 % |
| 2020 | +0,6 % | +1,6 % |
| 2019 | +1,1 % | +1,5 % |
| 2018 | +2,5 % | +1,6 % |
| 2017 | +2,2 % | +2,2 % |
| 2016 | +0,3 % | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 9 rokov, najviac v roku 2022 (+307,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +33,8 % |
| 2024 | −24,1 % |
| 2023 | −2,5 % |
| 2022 | +307,1 % |
| 2021 | −53,2 % |
| 2020 | +7,3 % |
| 2019 | −18,1 % |
| 2018 | −15,7 % |
| 2017 | +72,1 % |
| 2016 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ELEKTROSPIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 18 417 €, vlastné imanie 2 079 € a záväzky 16 338 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18 417 € | 2 079 € | 16 338 € |
| 2024 | 16 990 € | −4 141 € | 21 131 € |
| 2023 | 20 326 € | 374 € | 19 952 € |
| 2022 | 30 177 € | 5 732 € | 24 445 € |
| 2021 | 9 778 € | −443 € | 10 221 € |
| 2020 | 18 372 € | 8 145 € | 10 227 € |
| 2019 | 8 449 € | 7 884 € | 565 € |
| 2018 | 13 276 € | 7 475 € | 5 801 € |
| 2017 | 14 271 € | 6 321 € | 7 950 € |
| 2016 | 9 450 € | 5 106 € | 4 344 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ELEKTROSPIS (10 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77 301 € | 22 € | 18 417 € | 2 079 € | 16 338 € | 4 613 € | 0,0 % |
| 2024 | 57 761 € | −4 515 € | 16 990 € | −4 141 € | 21 131 € | −3 340 € | −7,8 % |
| 2023 | 76 111 € | −5 358 € | 20 326 € | 374 € | 19 952 € | −4 691 € | −7,0 % |
| 2022 | 78 045 € | 6 176 € | 30 177 € | 5 732 € | 24 445 € | 9 251 € | +7,9 % |
| 2021 | 19 169 € | −8 588 € | 9 778 € | −443 € | 10 221 € | −6 888 € | −44,8 % |
| 2020 | 40 992 € | 261 € | 18 372 € | 8 145 € | 10 227 € | 1 453 € | +0,6 % |
| 2019 | 38 209 € | 409 € | 8 449 € | 7 884 € | 565 € | −339 € | +1,1 % |
| 2018 | 46 654 € | 1 154 € | 13 276 € | 7 475 € | 5 801 € | 2 133 € | +2,5 % |
| 2017 | 55 326 € | 1 215 € | 14 271 € | 6 321 € | 7 950 € | 2 169 € | +2,2 % |
| 2016 | 32 156 € | 106 € | 9 450 € | 5 106 € | 4 344 € | 419 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí ELEKTROSPIS?
Peniaze od štátu: ELEKTROSPIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ELEKTROSPIS
Dátum vzniku ELEKTROSPIS je 16. 2. 2016, teda pred 10 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2016. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/38572/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016tržby 32 156 € · majetok 9 450 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2120201127
- Nový štatutár: Ing. Martin PačnárKonateľ
- Nový spoločník: Ivana PačnárováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Martin PačnárSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 10, posledné tržby 77 301 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ELEKTROSPIS
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom hnuteľných vecí
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prípravné práce k realizácií stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácií exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
ELEKTROSPIS v odvetví veľkoobchod
ELEKTROSPIS je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), ELEKTROSPIS má 77 301 €, čo je 56 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 372 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELEKTROSPIS 71. z 120.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 017 €, polovica do 139 070 €, tri štvrtiny do 779 617 €; 10 % firiem má viac než 4 006 097 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 688 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 017 € |
| medián | 139 070 € |
| horný kvartil | 779 617 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 097 € |
| ELEKTROSPIS | 77 301 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ELEKTROSPIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ELEKTROSPIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELEKTROSPIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 77 301 € | 139 070 € |
| 2024 | 57 761 € | 139 431 € |
| 2023 | 76 111 € | 134 713 € |
| 2022 | 78 045 € | 133 387 € |
| 2021 | 19 169 € | 117 770 € |
| 2020 | 40 992 € | 112 044 € |
| 2019 | 38 209 € | 120 438 € |
| 2018 | 46 654 € | 118 275 € |
| 2017 | 55 326 € | 106 248 € |
| 2016 | 32 156 € | 97 883 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ELEKTROSPIS | 77 301 € |
|---|---|
| medián okresu Spišská Nová Ves | 133 387 € |
| medián kraja | 123 955 € |
| medián Slovenska | 139 070 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BF Progress, s.r.o.Michalovce · tržby 181 442 € (2025)
- HMB-Slovakia, spol. s r.o.Zvolen · tržby 181 429 € (2025)
- Welkoobchod - Wholesale s.r.o.Kordíky · tržby 181 346 € (2023)
- Papugaj, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 319 € (2025)
- EXACT - DECO s. r. o.Štúrovo · tržby 181 237 € (2025)
- KOVO-M, spol. s r.o.Predajná · tržby 181 217 € (2025)
- GRAVICOM, s. r. o.Myjava · tržby 181 188 € (2025)
- Stachoň Trade s. r. o.Chmiňany · tržby 181 181 € (2025)
- MAL s. r. o.Partizánske · tržby 181 101 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELEKTROSPIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Spišská Nová Ves ›
Sídlo ELEKTROSPIS: Lieskovany
ELEKTROSPIS sídli na adrese 44, 053 21 Lieskovany, okres Spišská Nová Ves. V obci Lieskovany je 72 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 176.
Lieskovany: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›
ELEKTROSPIS: IČO, sídlo a základné údaje
ELEKTROSPIS, s.r.o. (IČO 50176480) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Lieskovany, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 16. 2. 2016, na trhu je 10 rokov a štatutármi sú Ing. Martin Pačnár a Ivana Pačnárová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 77 301 € a výsledok hospodárenia +22 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s ostatnými medziproduktmi (SK NACE 4686) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 2. 2016 |
| Obec | Lieskovany |
| Okres | Okres Spišská Nová Ves |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) ELEKTROSPIS, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 77 301 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›
Sieť prepojení firmy ELEKTROSPIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ELEKTROSPIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ELEKTROSPIS
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 685zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Lieskovanytypický nepokrytý dopyt 10 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR41 zmlúv za 3 roky · 97 876 € · naposledy 22. 9. 2026Mesto Senec22 zmlúv za 3 roky · 32 507 € · naposledy 7. 10. 2024Centrum sociálnych služieb - SLOVEN17 zmlúv za 3 roky · 38 997 € · naposledy 31. 10. 2024 Všetkých 190 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Lieskovany
nei, s.r.o.DOMINT s.r.o.PP- revízie, s.r.o.VINTAGE s.r.o.VB reality s.r.o.Všetky firmy v obci Lieskovany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.76) v okrese Spišská Nová Ves
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.